2 marca 2024

Jakie kwoty, zarabiają ludzie w crypto?, użytkownicy mają dość wysokich opłat ETH, hotele coraz częściej akceptują płatności w Bitcoin, Tesla a Bitcoin – jakie rozwiazania?, Najlepsze strategie inwestycji w BTC, Rajd w górę BTC i ETH!,

6 min read


Ile Ludzie Zarabiają na Kryptowalutach i ich sposoby…..

Video z kanału You Tube Rekin Biznesu

 
 


Czy berlińska aktualizacja rozwiąże problem opłat w sieci Etherum?

   
 

Choć kurs Etherum (ETH) w ciągu ostatnich dwóch tygodni nadal wykazywał coraz większe oznaki stabilności w okolicach 1800 dolarów, użytkownicy sieci Etherum musieli stawić czoła ciągłym rosnącym opłatom za gaz oraz coraz większym problemom z przeciążeniem sieci. Aby spojrzeć na to z innej perspektywy, od lata ubiegłego roku, kiedy boom na DeFi zaczynał osiągać swój szczyt, opłaty za korzystanie z sieci Ethereum wzrosły ponad dwukrotnie.

Podczas gdy ten wzrost opłat dość bezpośrednio odnosi się do rosnącej wartości ETH, nie da się ukryć, że pokazuje on również wyraźnie rosnący popyt na tokeny ERC-20 oraz stablecoiny.


Prowizje za transakcje w sieci Etherum

źródło: ycharts.comJak widać na powyższym wykresie, koszty transakcji w sieci Ethereum znacznie wzrosły w ciągu ostatnich kilku miesięcy, a średnia opłata transakcyjna osiągnęła 23 lutego rekordowy poziom 39,49 USD.

21 marca średnia opłata transakcyjna wynosi prawie 15 dolarów, co stanowi dość wysoki punkt cenowy, zwłaszcza dla deweloperów i osób chcących wykonać transakcje o małej wartości. Jest to bardzo dużo problem dla tokenów ERC-20, których wartość bardzo często jest znacznie niższa niż koszt transakcji.

 
Krypto Bot
 

Ustal swoją strategię a KryptoBot zrobi resztę za Ciebie.

Kolejnym powodem wzrostu kosztów transakcji w sieci Etherum są  tokeny niezbywalne (NFT), które zyskują na popularności. Zatem możemy uczciwie stwierdzić, że dopóki realne rozwiązanie skalowania nie zostanie wdrożone w najbliższym czasie, przeciążenie sieci i wysokie koszty transakcyjne prawdopodobnie będą się nadal utrzymywać.


Czy da się naprawić zepsutą sieć?

Przedstawiając swoje przemyślenia na temat istniejącego stanu rzeczy Etherum, Jay Hao, dyrektor generalny giełdy kryptowalutowej OKEx, powiedział Cointelegraph, że Ethereum jest zdecydowanie w swoim punkcie krytycznym.


Amerykańska, luksusowa sieć hoteli będzie akceptować płatności w Bitcoinie

Amerykańska sieć hoteli Kessler Collection we wtorkowej konferencji prasowej ogłosiła, że połączyła siły z serwisem BitPay żeby zacząć akceptować kryptowaluty jako formę płatności.

Na liście kryptowalut akceptowanych przez tą firmę mają znaleźć się: BitcoinDogecoin Ethereum.

Samą decyzję, Richard Kessler, CEO Kessler Collection skomentował w ten sposób:

W tej chwili jest to jedna z najbardziej innowacyjnych koncepcji w branży hotelarskiej. Wierzę, że kryptowaluty będą coraz częściej akceptowane, a współpraca z BitPay pozwala nam zaoferować więcej możliwości wyboru w procesie płatności.

Bardzo prawdopodobne jest to, że ta decyzja sieci hotelarskiej była spowodowana ostatnim wzrostem ceny BTC.

 
AIOP
 

Ten ruch pokazuje, że kryptowaluty są coraz ważniejszą częścią naszego świata i coraz więcej firm pójdzie w ślady Tesli czy Mastercarda i zacznie akceptować je jako możliwość płatności. W tym tempie płacenie Bitcoinem za taksówkę, czy Dogecoinem za obiad restauracji może nie być czymś dziwnym, a naszą normalnością.

Choć coraz większa popularność kryptowalut ma też złe skutki, takie jak ogromny pobór prądu. Samo kopanie Bitcoina rocznie zużywa więcej prądu niż Argentyna. Może to spowodować nałożenie podatków, lub innych restrykcji na górników kryptowalut. Prawdopodobnie przekonamy się o tym w ciągu najbliższych kilku miesięcy.


Tesla zaczęła sprzedawać swoje samochody za BTC

Elon Musk ogłosił rozpoczęcie sprzedaży samochodów elektrycznych Tesli za bitcoiny (BTC) w Stanach Zjednoczonych. Usługa ma zostać rozszerzona na resztę świata jeszcze w tym roku.


Tesla za Bitcoiny

Elon Musk ogłosił, że samochody Tesli można od teraz kupować za pomocą Bitcoina (BTC). Przedsiębiorca dodał, że opcja płatności kryptowalutą będzie dostępna poza Stanami Zjednoczonymi jeszcze w tym roku.

„Nie możesz dokonywać u nas zakupów, przy użyciu żadnych innych zasobów cyfrowych, w tym produktów pochodnych bitcoina, takich jak Bitcoin Cash, czy Bitcoin SV. Nasz portfel cyfrowy Bitcoin nie jest skonfigurowany do wykrywania lub odbierania zasobów cyfrowych innych niż Bitcoin”

Musk potwierdził kilka ważnych szczegółów dotyczących sposobu, w jaki firma będzie przeprowadzać transakcje Bitcoin. Oczekiwano, że płatność od klientów zostanie przekonwertowania z powrotem na gotówkę, jednak jak się okazuje, tak nie jest. Elon opublikował tweet mówiący o tym, że Tesla będzie zatrzymywać bitcoiny, bez zamiany na walutę fiducjarną. Podkreśla to wartość, jaką przedsiębiorca przykłada do bitcoina i zdecentralizowanych, niezależnych od fiatu walut cyfrowych.

Ponoć u części mieszkańców USA opcja kupna auta za kryptowalutę nadal się nie pokazuje, jednak są to pewnie techniczne problemy, które zostaną szybko rozwiązane. Warto dodać, że Tesla stała się pierwszym producentem samochodów akceptującym na szeroką skalę kryptowalutę jako metodę płatności za swoje samochody. Wpływ akceptacji Bitcoina przez Teslę jest odczuwalny na rynku kryptowalut, ponieważ wartość Bitcoina w dolarach wzrosła o 3,5% z 54,056 USD do 56,630 USD.


Strategie Inwestowania w Kryptowaluty czyli jak osiągnąć sukces … video z kanału You Tube Rekin BiznesuWieloryby BTC i ETH przygotowują się podobno do ponownego wzrostu na rynku kryptowalut. W opinii Saniment, chcą przejąć jak najwięcej całkowitej podaży obydwu kryptowalut, zanim wzrosną ceny

Według firmy zajmującej się analizą kryptowalut Santiment, najwięksi posiadacze bitcoinów – zasobni w ponad 1000 BTC lub więcej, wartych około 49,8 miliona dolarów – posiadają obecnie 42,56% całkowitej podaży flagowej kryptowaluty, po spadku z 43,29% 8 lutego. Duża podaż z ich strony miała, w opinii Santiment, pomóc napędzić ruch bitcoina w kierunku 58 000 USD.

Zdaniem Santiment, jeśli wieloryby kontrolują ponad 43% całkowitej podaży bitcoinów, może to wskazywać na to, że „chcą napędzić kolejny rajd”.

Wieloryby przejmujące większą część podaży kryptowaluty mogą pomóc zmniejszyć presję sprzedaży, a nawet doprowadzić do ograniczenia podaży. Popyt ze strony innych kupujących pozostaje, podczas gdy dostępna podaż znacznie spada.

 
Publish0x
 


Z Ethereum jest podobnie…

Santiment ujawnił również, że 10 największych adresów Ethereum, które nie są kontrolowane przez platformy handlu kryptowalutami, posiada „największą łączną podaż ETH (16,86 mln) od lipca 2016 r.”.

Na początku tego miesiąca, do tych adresów dodano ponad 1 milion ETH (1,57 miliarda dolarów). Santiment konstatuje, ze świadczy to niechybnie o przygotowywaniu się do ruchu w górę.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex