3 marca 2024

HitLink – Super Reklama

2 min read
   
 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany reklamą z “targetingiem” czyli skierowaną w określoną grupę społeczną to zapraszam do projektu HitLink:

Link Partnerski – KLIKNIJ!

Ja np. umieszczam ich kod na swoich blogach  i forach. Za zdobyte “punkty” dokonuje wymiany na wyświetlenia swoich bannerów i stron biznesowych.
Dodatkowo klikamy i zbieramy punkty w autosurfie na promocje swoich stron, bannerów lub zbieramy je do wypłaty pieniężnej (wypłacić możemy po uzyskaniu na koncie 10$).

Hitlink ma już ponad 7 lat.

Po kliknięciu w “Account” a następnie “Surf Now” będziemy mogli wybrać czy zebrane punkty mamy wydać na reklamę swoich bannerów oraz stron, czy też na nagrody pieniężne.

hitlink 1

hitlink 2

Poniższy screen pokazuje nam nasze działania podczas  surfingu czyli oglądania stron. W górnym pasku (pokazują je strzałki) widać nasze poczynania czyli zdobyte punkty, środki pieniężne i inne.

hit link 3

Swoje bannery oraz strony dodajemy w zakładce “Manage Ads”. Poniżej jest pokazany jeden z bannerów które dodałem oraz kod html który po wklejeniu na naszą stronę internetową, bloga lub forum – zbiera punkty na promocję naszych reklam w HitLink.

hitelink 4

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Kamil
9 lat temu

Bardzo ciekawy pomysł z tym zbieraniem punktów i wymienianiem się bannerami. Co najlepsze można na tym zarabiać realne pieniądze, a wielu ludzi po prostu nie uwierzy w to, że coś takiego jest możliwe. Od zawsze wiedziałem, że internet jest narzędziem gdzie można zarabiać pieniążki. Pozdrawiam serdecznie!

Wyrazista
9 lat temu

Przy bardzo wysokiej oglądalności danej strony internetowej ten program partnerski wydaje się rozsądną możliwością.

 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
3
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex