HitLink – Super Reklama

 
  
 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany reklamą z “targetingiem” czyli skierowaną w określoną grupę społeczną to zapraszam do projektu HitLink:

Link Partnerski – KLIKNIJ!

Ja np. umieszczam ich kod na swoich blogach  i forach. Za zdobyte “punkty” dokonuje wymiany na wyświetlenia swoich bannerów i stron biznesowych.
Dodatkowo klikamy i zbieramy punkty w autosurfie na promocje swoich stron, bannerów lub zbieramy je do wypłaty pieniężnej (wypłacić możemy po uzyskaniu na koncie 10$).

Hitlink ma już ponad 7 lat.

Po kliknięciu w “Account” a następnie “Surf Now” będziemy mogli wybrać czy zebrane punkty mamy wydać na reklamę swoich bannerów oraz stron, czy też na nagrody pieniężne.

hitlink 1

hitlink 2

Poniższy screen pokazuje nam nasze działania podczas  surfingu czyli oglądania stron. W górnym pasku (pokazują je strzałki) widać nasze poczynania czyli zdobyte punkty, środki pieniężne i inne.

hit link 3

Swoje bannery oraz strony dodajemy w zakładce “Manage Ads”. Poniżej jest pokazany jeden z bannerów które dodałem oraz kod html który po wklejeniu na naszą stronę internetową, bloga lub forum – zbiera punkty na promocję naszych reklam w HitLink.

hitelink 4

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating