Firma Tiberius Group AG z siedzibą w Szwajcarii zamierza wprowadzić kryptowalutę wspieraną przez metaleTiberius Group, założona w 2005 roku jako firma zajmująca się zarządzaniem zasobami towarowymi, zarządza aktywami o wartości 350 milionów dolarów


 
  
 

Firma planuje wydanie Tiberius Coin, którego wartość będzie wiązała się z ceną miedzi, aluminium, niklu, kobaltu, cyny, złota i platyny. Giuseppe Rapallo, dyrektor generalny Tiberius Technology Ventures AG, który poprowadzi produkt, powiedział:

Zamiast tworzyć zwykłą cyfrową walutę jako towar, wybraliśmy mieszankę metali technologicznych, metali trwałości i metali używanych w pojazdach elektrycznych. Pozwoli to na dywersyfikację monety, czyniąc ją bardziej stabilną i atrakcyjną dla inwestorów.

Rapallo powiedział również, że moneta będzie oferowana w wysokości około 0,70 USD i sprzedawana zgodnie z prawem szwajcarskim, podczas gdy jej podaż będzie opierać się na popycie i ograniczonej dostępności podstawowych metali. Firma podobno wybrała estońską giełdę LATOKEN, ponieważ według Rapallo spełnia ona niezbędne standardy regulacyjne…..

źródło:https://cryptonews.pl

 

"Trzeba mieć wielkie cele, by nie poddać się przygnębieniu z powodu małych niepowodzeń" Buduj, oszczędzaj, zabezpieczaj, inwestuj! Osoby posiadające tylko jedno źródło dochodu, które nie robią dywersyfikacji powinny się liczyć z tym, że kiedyś: – mogą stracić pracę – ich firma może upaść – warunki zdrowotne mogą nie pozwolić na pracę

 
 
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating