24 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Firma Tiberius Group AG z siedzibą w Szwajcarii zamierza wprowadzić kryptowalutę wspieraną przez metale

2 min read


Tiberius Group, założona w 2005 roku jako firma zajmująca się zarządzaniem zasobami towarowymi, zarządza aktywami o wartości 350 milionów dolarów


   
 

Firma planuje wydanie Tiberius Coin, którego wartość będzie wiązała się z ceną miedzi, aluminium, niklu, kobaltu, cyny, złota i platyny. Giuseppe Rapallo, dyrektor generalny Tiberius Technology Ventures AG, który poprowadzi produkt, powiedział:

Zamiast tworzyć zwykłą cyfrową walutę jako towar, wybraliśmy mieszankę metali technologicznych, metali trwałości i metali używanych w pojazdach elektrycznych. Pozwoli to na dywersyfikację monety, czyniąc ją bardziej stabilną i atrakcyjną dla inwestorów.

Rapallo powiedział również, że moneta będzie oferowana w wysokości około 0,70 USD i sprzedawana zgodnie z prawem szwajcarskim, podczas gdy jej podaż będzie opierać się na popycie i ograniczonej dostępności podstawowych metali. Firma podobno wybrała estońską giełdę LATOKEN, ponieważ według Rapallo spełnia ona niezbędne standardy regulacyjne…..

źródło:https://cryptonews.pl

 

"Trzeba mieć wielkie cele, by nie poddać się przygnębieniu z powodu małych niepowodzeń" Buduj, oszczędzaj, zabezpieczaj, inwestuj! Osoby posiadające tylko jedno źródło dochodu, które nie robią dywersyfikacji powinny się liczyć z tym, że kiedyś: – mogą stracić pracę – ich firma może upaść – warunki zdrowotne mogą nie pozwolić na pracę. Sprawdź już teraz jak możesz rozpocząć swoją przygodę z inwestycjami w złoto już od ...15 zł miesięcznie!

 
 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex