20 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Eksperci przewidują, że cena Bitcoinów wyniesie 25 000 $ do 2018, 250 000 $ do 2022

3 min read
   
 

Cena Bitcoina przekroczyła wartość 8.000 USD na początku tego tygodnia, wspierana przez ogromny wzrost wolumenów sprzedaży na wszystkich głównych giełdach kryptowalut. Analitycy wyjaśnili, że gwałtowny wzrost popytu ze strony inwestorów instytucjonalnych i napływ nowego kapitału mógł spowodować wzrost ceny Bitcoinów.

250 000 $ do 2022

13 kwietnia 2018 r. CCN poinformowało, że miliardowy inwestor Venture Capital, wcześniejszy inwestor w jednej z najbardziej udanych firm technologicznych, takich jak SpaceX oraz inwestor  Tim Draper przewidywali że cena Bitcoinów osiągnie 250 000 USD do końca 2022 roku.

Cena 250 000 $ doprowadziłaby do wyceny Bitcoin na poziomie 5 bilionów USD. W szczytowym momencie rynek kryptowalut został wyceniony na około 900 miliardów dolarów. Wymagałoby to zwiększenia ceny Bitcoinów o ponad 31-krotność w ciągu 4-letniej rozpiętości, aby przekroczyć 250 000 USD.

Kiedy Draper początkowo wydał swój długoterminowy cel, opinię na inwestycje w Bitcoin, społeczność kryptowalutowa i inwestorzy na rynku podzieliły sentyment Drapera i zgodziła się, że docelowy kurs bitcoina za 250 000 USD jest realnym celem, szczególnie w perspektywie długoterminowej.

Wielu inwestorów na rynku kryptowalut nie korzysta z krótkoterminowych zysków.  Ekonomiści mogą twierdzić, że rynek kryptowalut był w bańce i że inwestorzy nie wyprowadzili w grudniu 2017 r. najwyższego poziomu na rynku z powodu chciwość.

Ale inwestorzy tacy jak Peter Thiel i Tim Draper nie zgadzają się. Inwestorzy nie wycofali się z rynku kryptowalut w grudniu 2017 r. po osiągnięciu ogromnych zysków. Nie wycofali się, ponieważ inwestorzy naprawdę wierzyli, że maksymalny potencjał rynku kryptowalut nie zakończy się na rynku o wartości 900 miliardów dolarów.

Aby Bitcoin mógł ewoluować w walutę rezerwową, jak powiedział prezes Twittera, Jack, Draper i Thiel, musi trafić na wielobiliardowy rynek i konkurować z tradycyjnymi aktywami, takimi jak złoto, jeśli chodzi o wycenę rynkową. Płynność całego rynku kryptowalut nie jest w pobliżu płynności na giełdach takich jak New York Stock Exchange (NYSE) i Nasdaq.

Jeśli Bitcoin może ewoluować w główną walutę, z której korzystają miliardy użytkowników, sprzedawców detalicznych, kupców, restauracji, kawiarni, firm i nie tylko, to z łatwością osiągnie wycenę rynkową na wiele bilionów dolarów. Ten potencjał Bitcoin jest wspólny dla inwestorów takich jak Draper, którzy naprawdę rozumieją wizję kryptowalut i zdecentralizowanych sieci finansowych.

 

 

Dowiedz się jak skutecznie handlować na platformie za pomocą zautomatyzowanego Auto Pilota!

   
 
BYBIT
 

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex