17 kwietnia 2024

BitTube. W sposób zdecentralizowany – Publikujesz, Oglądasz, Zarabiasz!

5 min read
   
 

BitTube to zdecentralizowana platforma na której zarabiasz za publikacje swoich filmów i oglądanie filmów innych użytkowników. BitTube zapewnia system, który umożliwia producentom treści wideo publikowanie pracy wolnej od cenzury. Platforma eliminuje również potrzebę scentralizowanych firm magazynowych. Co ważne, system eliminuje zależność od sprzedaży reklam, aby uzyskać przychody. Właściciele treści otrzymują płatności od widzów, a te transakcje odbywają się za pośrednictwem kryptowaluty systemu, znanej jako BitTube Coin (TUBE)

Oficjalne biuro w Niemczech

BitTube to też  kontynuacja wizji stworzenia światowej innowacyjnej platformy, która stara się objąć wszystkie sposoby tworzenia, udostępniania treści. Użytkownicy mogą tworzyć własne wizualne środowisko pracy za pomocą motywów personalizacji. Każdy jest wyjątkowy i każdy zasługuje na to, by czuć się komfortowo przed ekranem.
Jedną z nowych funkcji jest złącze YouTube, za pomocą tego narzędzia eksport zawartości Twojego kanału YouTube do Bit.Tube to tylko jedno kliknięcie (lub dwa). Powód, dla którego ta funkcja jest tak ważna jest fakt, że twórcy treści lub właściciele praw autorskich są właścicielami ich produkcji i mają pełne prawo pokazać wszystko jak chcą, gdzie chcą i komu chcą . Jeśli zastanowisz się, jak dokładnie oceniane są ich filmy na innych platformach, zobaczysz, jak zarobki twórców z ich filmów zależą od liczby reklam wyświetlanych przed filmem i w jego trakcie, a to nie ma nic wspólnego z jakością. Teraz z Bit.Tube to się zmieni.
Kolejna dodana funkcja umożliwia teraz przesyłanie plików z urządzenia mobilnego.

W przeciwieństwie do Youtube, BitTube jest bez reklam. Twórcy i widzowie zarabiają TUBE, prywatną kryptowalutę Cryptonote, opartą na modelu Airtime (czas oglądania), subskrypcjach premium, wideo na żądanie, wskazówkach i darowiznach i wielu innych.
Dzięki wbudowanemu konektorowi YouTube twórcy mogą zaimportować cały swój katalog do BitTube jednym kliknięciem.
Wiele nadchodzących zmian sprawi, że BitTube stanie się wysoce konkurencyjną platformą do zarabiania na treściach wideo w porównaniu do platform takich jak YouTube i obecnych alternatyw.
Nadzwyczajny system IPFS: nieskończone skalowanie w przypadku wideo typu peer-to-peer i przesyłania strumieniowego na żywo. BitTube jest zbudowany na dostosowanym, wysoce zaawansowanym protokole IPFS. Realizuje czyste połączenia peer-to-peer, gdzie każdy użytkownik, odwiedzając bit.tube lub aplikację, w naturalny sposób staje się węzłem magazynowym w sieci. Aby zapewnić niezawodną wydajność i nadmiarowość, dane są przypinane do szerszej sieci IPFS i do węzłów początkowych, które każdy użytkownik może uruchomić.
Platforma nie jest hostowana centralnie i jest dostępna za pośrednictwem skrótu IPFS, co czyni ją wyjątkowo odporną na cenzurę. W przyszłych aktualizacjach wideo i skróty IPFS będą przechowywane w łańcuchu bloków w celu zwiększenia niezmienności.
Proof-of-Work blockchain: prywatna sieć kryptowalutowa zabezpieczona przez profesjonalnych górników. BitTube (TUBE) to prywatna krypto-waluta oparta na algorytmie CN Saber Proof-of-Work. Profesjonalni górnicy zabezpieczają sieć blockchain, zdobywając nagrody blokowe, które stanowią siłę napędową całego ekosystemu. Stały udział w puli nagród jest alokowany na wypłaty w Airtime.
Airtime: twórcy i widzowie zarabiają TUBE na podstawie czasu oglądania. 30% część nagród blokowych jest zarezerwowana dla modelu przychodów Airtime, przy czym realizuje się mechanizm bez reklam, umożliwiający użytkownikom zarabianie dzięki ich zawartości i uwagi. Gdy zawartość jest zużywana, wypłaty są przekazywane twórcom i widzom na podstawie czasu oglądania (“czasu antenowego”), proporcjonalnego do całkowitego czasu antenowego w całej platformie na blok.
W pełni zintegrowany system płatności. Wszystkie profile na BitTube pochodzą z automatycznie generowanych adresów portfela, nawet tych osadzonych z innych platform. Użytkownicy będą mogli kupować i sprzedawać TUBE w stosunku do waluty fiducjarnej bezpośrednio na platformie, pomijając konieczność rejestracji na giełdach stron trzecich i znacznie obniżając próg dla powszechnej adopcji.
Opracowuje się wiele produktów i usług, aby zwiększyć popyt na TUBE. Należą do nich między innymi: subskrypcje Premium, wideo na żądanie, darowizny i napiwki, autopromocja, ochrona treści (szyfrowanie), członkostwo Pro, karta debetowa BitTube debetowa , rynek wspólnotowy (oferta usług i towarów), rynek lokowania produktów itp.
Przegląd praw autorskich oparty na sztucznej inteligencji i zarządzanie kierowane przez społeczność. Przesłane pliki są skanowane przez sztuczną inteligencję za pomocą ContentID, a potencjalne naruszenia są oznaczane do sprawdzenia. Aby zapewnić odporność na cenzurę, zasady dotyczące treści, sprawy dotyczące naruszenia praw autorskich i moderacji będą obsługiwane w zdecentralizowanym systemie, który zapewnia kontrolę społeczności i wzmacnia dozwolony użytek. System zachęci uczestników do gry zgodnie z zasadami opartymi na nagrodach i karach.
“Co zarabiają twórcy i widzowie na BitTube?”
Najpierw przeczytaj Przed i po Airtime: ile zarobią twórcy i widzowie na BitTube ?.
Twórcy i widzowie zarabiają dzięki naliczaniu czasu antenowego.
SPECYFIKACJA MONET:
TUBE to moneta prywatności, taka jak Monero, a nie token.
Bez ICO, Żadnych problemów z SEC.
Aktualna podaż: ~ 80 mln
Maksymalna podaż: 1 miliard do 2050
Algorytm konsensusu “proof of work” (PoW):
CN Saber (Heavy derivative, 4MB scratchpad + wiele zmian)
PoW dla górników + PoV (Proof of Verification) dla widzów
Czas blokowania: 120 sekund
Trudności dostosowują się do każdego bloku

Jeśli chcesz mieć kartę Mastercard BitTube to poniżej więcej info, rejestracja

źródło: Wpis powstał dzięki Kasi Ochnio oraz naszej grupie PL BitTube na Facebook na którą Ciebie zapraszam:

Grupa Facebook

>

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex