20 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Lubisz przeglądać i odkrywać nowe strony?…i przy tym zarabiać? – InnoCurrent!

3 min read

InnoCurrent płaci za odwiedzanie stron internetowych + daje fajne bonusy! Projekt działa i płaci od 2009 roku.

   
 

Oferuje różne możliwości  zarabiania w oparciu o ich stronę.  Zarabianie zaczynamy klikając na stronie w zakładkę “START EARNING”. Członkostwo jest w 100% darmowe, nie pobierają jakiejkolwiek opłaty. Oferują także różne metody wypłat dla swoich członków. Od popularnych procesorów płatności takich jak Paypal po różne karty podarunkowe!

InnoCorrent zarabia na promowaniu stron, które mają reklamy z Adsense. Podobnie jak LogiPTC.

Możemy zainstalować Toolbar który informuje nas o nowych reklamach, ale też nie jest to wymuszone.
Podział reklam wygląda tak jak na poniższym obrazku:

Naliczanie zarobków odbywa się na zasadzie punktów – 20 000 punktów to 10 USD do wypłaty (możesz wypłacić również 5 USD, ale wtedy dopłacasz 50 centów). Za wadę projektu powszechnie uważana jest możliwość wypłacania tylko po 10 (lub po 5) dolarów ale nie jest to taka znowu tragedia.

System poleconych działa na jednym poziomie ale daje……… 120% od zarobków tych, którym platformę polecisz. Mając dwóch czy trzech w miarę aktywnych poleconych, 20 000 puntów można uzyskać w około tydzień.

Na wypłaty czeka się od 4 do 6 dni.

Co jakiś czas warto zajrzeć na InnoCurrent – nowe ogłoszenia pojawiają się przez całą dobę. Nie ma czegoś takiego że obejrzysz strony w kilka minut i koniec. Mogą one pojawiać się o różnych porach dnia. Warto zwrócić uwagę na ostrzeżenia które możemy otrzymać za nieprzestrzegania zasad portalu. Wiadomo – najlepiej ich nie otrzymywać.

Jak wspomniałem wyżej jedną z opcji do wypłat jest PayPal. Bardziej doświadczeni sieciowi zarabiacze wiedzą, że jeżeli przez tyle lat strona nie miała problemów z PayPalem, to raczej nie jest to jakiś szemrany interes – PayPal ma na tym punkcie obsesję wręcz patologiczną. Strona ma aktywne forum, nie ma również problemów, jeżeli chodzi o kontakt z Administracją.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex