19 kwietnia 2024
   
 

Zacznijmy od tego…czym jest “Hodl” a więc Hodler!

Miłośnicy “Hodl” sugerują, aby trzymać i nie sprzedawać swoich kryptowalut – przeczekać, co najwyżej dokupić, gdy są tanie, i sprzedawać dopiero wtedy, gdy uda się wypracować zysk. Każdy, kto potrafi zachować zimną krew i inwestuje długoterminowo, zna słowo hodl, a sam jest hodlerem.

Teraz przejdźmy do …przeglądu i rankingu 17 nowych monet kryptograficznych, w które warto (ale nie jest to porada inwestycyjna) zainwestować w 2023 r.

17 nowych kryptowalut do zainwestowania w 2023 r

 • FightOut (FGHT) ogólnie najlepsza nowa kryptowaluta do kupienia w prawdziwych siłowniach i aplikacji M2E
 • Dash 2 Trade (D2T) — nowa platforma analityczna kryptowalut w końcowej fazie przedsprzedaży
 • C+Charge (CCHG) — ekologiczne kryptowaluty w nowej przedsprzedaży oferujące nagrody dla kierowców pojazdów elektrycznych
 • RobotEra (TARO) — nowo wprowadzone NFT, P2E i Metaverse Crypto w gorącej przedsprzedaży
 • Calvaria (RIA ) — graj, aby zdobyć żeton do gry w zakłady, zarządzanie i nagrody
 • IMPT (IMPT) — ekscytujące kryptowaluty z kompensacją emisji dwutlenku węgla do kupienia już teraz
 • Oryen Network — nowa automatyczna platforma do tyczenia z gwarantowanym zyskiem
 • Tamadoge (TAMA) — Ekscytujący projekt Crypto pompujący się na OKX
 • Battle Infinity (IBAT) — zdecentralizowana platforma gier Metaverse P2E
 • Metropoly (METRO) — przedsprzedaż jest aktywna i umożliwia inwestycje w nieruchomości w kilka sekund
 • Lucky Block (LBLOCK) – rozwijająca się globalna platforma konkursów NFT
 • MetaBlaze (MBLZ) — unikalny ekosystem NFT i P2E
 • Moneta Shiba Inu (SHIB) — ekosystem kryptograficzny budujący społeczność
 • ApeCoin (APE) — nowa kryptowaluta z przynależnością do Bored Ape Yacht Club
 • Balancer (BAL) – Token zbudowany na Ethereum do zasilania giełdy AMM
 • Cartesi (CTSI) — token wykorzystujący optymistyczne zestawienia w celu rozwiązania problemu wysokich opłat i skalowalności
 • Immutable X (IMX) — skalowalna platforma rozwiązań dla NFT z tokenem stakingu

Odwiedź teraz przedsprzedaż FightOut

Powyższa lista nowych kryptowalut obejmuje szereg różnych typów projektów, a także najlepsze nadchodzące ICO . Obejmuje to gry P2E, projekty AMM, platformy konkursowe NFT i wiele innych.

To nie koniec. Później ujawniamy również, jak znaleźć nowe kryptowaluty i porozmawiamy o tym, czy stanowią one rozsądną inwestycję.

 
 
REKLAMA
 

Bliższe spojrzenie na najlepsze nowe projekty kryptograficzne

Kryptowaluty to niestabilne i spekulacyjne aktywa. W związku z tym ważne jest, aby inwestorzy zapoznali się z tokenami na tej liście nowych kryptowalut, aby upewnić się, że odpowiadają one ich celom.

Mając to na uwadze, przejrzeliśmy każdą z nowych list kryptowalut , o których wspomnieliśmy powyżej:

1. FightOut — ogólnie najlepsza nowa kryptowaluta do kupienia w rzeczywistych siłowniach i aplikacji M2E

FGHT to nasza najlepsza nowa kryptowaluta do inwestowania w 2023 r. jako natywny token nowo uruchomionego projektu FightOut , w którym można zarobić .

FightOut przyciągnął ponad 2 miliony dolarów finansowania w mniej niż tydzień, a inwestorzy już są zachwyceni tym bardzo ambitnym projektem, który popchnie M2E dalej niż poprzednie projekty, a także uruchomi prawdziwe siłownie w kluczowych lokalizacjach na całym świecie.

W przeciwieństwie do poprzednich protokołów M2E, które koncentrują się głównie na krokach i chodzeniu i wymagają drogich NFT, FightOut opracował aplikację, która przyjmie holistyczne podejście do poprawy ogólnego stanu zdrowia użytkownika, zapewniając dostosowane treningi siłowe i cardio, a także dobre samopoczucie i psychikę hart.

FightOut, który jest naszym najlepszym projektem kryptograficznym typu move-to-earn , będzie wykorzystywać inteligentną technologię do mierzenia ruchu i kluczowych wskaźników wysiłku, a także wykorzystywać takie czynniki, jak sen i odżywianie, aby zasilać ich algorytm i zapewniać w pełni dostosowany program.

Aplikacja zapewni użytkownikom programy treningowe, wysokiej jakości filmy instruktażowe oraz w pełni konfigurowalny awatar NFT – który jest związany z duszą i nie można nim handlować ani sprzedawać – który działa jako wirtualna reprezentacja właściciela i może być używany do rywalizacji w codziennych, cotygodniowych i miesięczne konkursy.

Wraz z tokenem FGHT, który będzie podstawą całego projektu, FightOut będzie wykorzystywać REPS jako walutę w aplikacji, którą użytkownicy mogą zdobywać za ukończenie treningów i osiąganie celów, i którą można wymieniać na różne nagrody, w tym sprzęt treningowy, odzież i suplementy , a także zniżki na miesięczne członkostwa i sesje treningów osobistych.

Ambitny projekt planuje zintegrować siłownie na całym świecie z funkcjami Web3, takimi jak „lustrzane”, które pokazują awatary NFT, podczas gdy ludzie ćwiczą, oraz czujniki do śledzenia treningów.

FightOut będzie miał również rozbudowany program ambasadorski i już prowadzi rozmowy ze światowej klasy sportowcami i elitarnymi trenerami ze świata MMA, boksu i pro wrestlingu. Ambasadorzy będą reprezentować firmę i dostarczać treści w stylu mistrzowskim, do których użytkownicy będą mieli dostęp.

 
 
 

FGHT jest obecnie w sprzedaży w pierwszym etapie przedsprzedaży za 0,0166 USD za token. W sumie 10 miliardów tokenów stanowi podaż, z czego 60% jest przeznaczone na przedsprzedaż, kolejne 30% na pulę nagród i rozwój projektu, a 10% jest zarezerwowane na płynność giełdy.

Inwestorzy ostatecznie będą mogli obstawiać swoje monety na premie, podczas gdy nowi inwestorzy będą mogli wybrać dłuższe okresy nabywania uprawnień i zdobywać tokeny bonusowe podczas przedsprzedaży.

Zespół programistów jest doxxed i ma doświadczenie w sportach walki i tworzeniu aplikacji i już ujawnił, że 100 milionów dolarów, które planują zebrać w przedsprzedaży, zostanie wydane na zakup i remont obiektów (70%), marketing i partnerstwa (18% ) i rozwój produktów (12%).

Aby uzyskać więcej informacji na temat FightOut, przeczytaj oficjalny dokument lub dołącz do grupy Telegram .

Rozpoczęła się przedsprzedaż12 grudnia
Metody zakupuETH, USDT, Transak
ŁańcuchEthereum
Minimalna inwestycja$1
Maksymalna inwestycjaNie dotyczy

Odwiedź teraz przedsprzedaż FightOut

2. Dash 2 Trade — nowa platforma analizy kryptowalut w końcowej fazie przedsprzedaży

Dash 2 Trade (D2T) to nowy projekt kryptowalutowy, którego celem jest zapewnienie inwestorom i handlowcom narzędzi potrzebnych do odniesienia sukcesu na rynku kryptowalut. Natywny token projektu ERC-20 D2T szturmem podbił rynek.

Token D2T zdołał przyciągnąć 500 000 USD inwestycji w ciągu pierwszych 24 godzin i nie wykazuje oznak spowolnienia, osiągając ponad 11 milionów USD – tokeny pozostają w sprzedaży za 0,0533 USD, ale przedsprzedaż zakończy się 5 stycznia 2023 r., przed IEO 11 stycznia 2023 r.

Podczas gdy platforma Dash 2 Trade oferuje mnóstwo przydatnych narzędzi kryptograficznych (więcej o tym później), prawdziwą gwiazdą programu jest token D2T projektu.

Używany do płacenia za subskrypcje platformy Dash 2 Trade i usług wymagających dużych zasobów, takich jak testowanie historyczne strategii, wydaje się prawdopodobne, że D2T będzie cieszył się dużym zainteresowaniem, gdy Dash 2 Trade zostanie w pełni wydany, co potencjalnie spowoduje gwałtowny wzrost tokena.

Jak stwierdzono w białej księdze Dash 2 Trade , dostęp do platformy Dash 2 Trade opiera się na następujących poziomach:

 • Bezpłatnie — zapewnia dostęp do podstawowych wskaźników w łańcuchu, umożliwiając użytkownikom eksplorację platformy.
 • Starter (400 D2T miesięcznie) — Oferuje dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji, takich jak handel automatyczny, grupa Discord tylko dla członków i zaawansowane dane DEX.
 • Premium (1000 D2T miesięcznie lub 9600 D2T rocznie) – Subskrypcja premium zapewnia użytkownikom dostęp do każdej funkcji Dash 2 Trade, większości wskaźników i kwartalnych gratisów.

Dash 2 Trade wystartował z przedsprzedażą 19 października i od razu cieszył się ogromnym przypływem inwestorów.

Faza 1 wyprzedała się w zaledwie trzy dni, a przedsprzedaż jest obecnie w fazie 3, a tokeny sprzedają się po 0,0513 USD za sztukę.

Etap cenowyKwota podniesiona w etapieAlokacja tokenów
1) $0.0476$1,666,00035,000,000
2) $0.0500$3,500,00070,000,000
3) $0.0513$3,591,00070,000,000
4) $0.0533$4,663,75087,500,000

Jednak twórcy Dash 2 Trade postanowili teraz zakończyć przedsprzedaż znacznie wcześniej niż pierwotnie planowano w następstwie upadku FTX.

Ponieważ inwestorzy domagają się narzędzi, które pomogą im w pełni wykorzystać swoje inwestycje i uniknąć oszustw, Dash 2 Trade zdecydował się na wykorzystanie kapitału poprzez wcześniejsze uruchomienie.

Oznacza to, że 9-etapowa przedsprzedaż zostanie ograniczona do zaledwie czterech, a przydział przedsprzedaży zostanie drastycznie zmniejszony z 665 milionów do 262,5 miliona – z czego ponad 200 milionów zostało już sprzedanych.

 
Boty Crypto
 

Indywidualny system rankingowy przedsprzedaży kryptowalut Dash 2 Trade pomoże inwestorom uniknąć oszustw, oferując wynik na 100 w oparciu o różne kryteria, w tym użyteczność, tokenomikę i programistów.

Platforma Dash 2 Trade, stworzona z myślą o szerokiej publiczności inwestorów i handlowców, jest wyposażona w wiele innych funkcji.

Dash 2 Trade będzie oferować różnorodne analizy w łańcuchu, sygnały transakcyjne, pomiary nastrojów kupujących / wzmianki społecznościowe oraz oferuje profesjonalne narzędzia handlowe do wykorzystania przez użytkowników. Posiada również interfejsy API do automatycznego handlu, narzędzie do testowania wstecznego i inne funkcje handlu społecznościowego, które pomagają użytkownikom handlować z większą spójnością.

Ogólnie rzecz biorąc, Dash 2 Trade – który pochodzi od doxxed i zweryfikowanego przez KYC zespołu, który stał za Learn2Trade, platformą transakcyjną z 70 000 użytkowników – jest jednym z najbardziej obiecujących nowych projektów kryptowalutowych.

Scentralizowane giełdy LBank, Changelly Pro i BitMart już potwierdziły listy, a kolejne mają zostać ogłoszone w nadchodzących tygodniach.

Platforma oferuje inwestorom wiele narzędzi do poprawy ich wydajności, a token D2T prawdopodobnie gwałtownie wzrośnie, gdy przedsprzedaż będzie taka, jak kiedyś do płacenia za subskrypcje.

Sprawdź przedsprzedaż Dash 2 Trade już dziś, aby kupić tokeny po najniższej możliwej cenie i dołącz do telegramu D2T , aby być na bieżąco.

Rozpoczęła się przedsprzedaż19 października
Metody zakupuETH, USDT, Transak
ŁańcuchEthereum
Minimalna inwestycja1000 D2T
Maksymalna inwestycjaNie dotyczy

Odwiedź Dash 2 Trade Presale już teraz

3. C+Charge (CCHG ) — ekologiczne kryptowaluty w nowej przedsprzedaży oferującej nagrody dla kierowców pojazdów elektrycznych

C+Charge to ekologiczna kryptowaluta w nowo uruchomionej przedsprzedaży, która umożliwia kierowcom pojazdów elektrycznych (EV) korzystanie z niej jako metody płatności na stacjach ładowania.

Monety są przechowywane w portfelu kryptograficznym dostępnym w C+Charge . aplikacji mobilnej

C+Charge oferuje monety CCHG w cenie 0,013 USD w pierwszym etapie przedsprzedaży, ale w czwartym i ostatnim etapie wartość CCHG wzrośnie o 80% – wyceniona na 0,0235 USD.

Przedsprzedaż ma twardy limit w wysokości 6,6 miliona dolarów, a C+Charge przeznaczyło 40% całkowitej podaży tokenów (1 miliard) na przedsprzedaż i tylko 8% na płynność wymiany.

Posiadając tokeny CCHG, posiadacze wnoszą pozytywny wkład w środowisko, ponieważ monety są przenoszone do portfela, który usuwa je z obiegu po wykorzystaniu ich jako płatności.

Ten ekosystem demokratyzuje kredyty węglowe, oferując je kierowcom jako nagrody za ładowanie pojazdów. Opracowując system płatności peer-to-peer, C+Charge upraszcza proces ładowania i szybko przyspiesza przyjęcie pojazdów elektrycznych.

FazaCena £% tokenów przedsprzedażyLiczba tokenówWartość $
1$0.013040160,000,000$2,080,000
2$0.016530120,000,000$1,980,000
3$0.02002080,000,000$1,600,000
4$0.02351040,000,000$950,000
CAŁKOWITY80% wzrost100%400,000,0006,6 miliona dolarów

Kredyty węglowe to pozwolenia, które pozwalają posiadaczowi na emisję CO2 do atmosfery, przy czym jeden kredyt jest równy jednej tonie dwutlenku węgla.

Aplikacja mobilna C+Charge pomaga również kierowcom znaleźć najbliższą działającą stację ładowania, a także zapewnia kluczowe szczegóły, takie jak cena i czas oczekiwania – informacje, które wcześniej były trudne do uzyskania i sprawiają, że posiadanie pojazdu elektrycznego jest dla wielu niewygodne i odstręczające.

Projekt ma doxxed zespół, który również został zweryfikowany przez KYC. Projekt nawiązał już współpracę z Flowcarbon – który w połowie 2022 r. pozyskał 70 mln USD finansowania z głównych funduszy venture capital – w celu oferowania kredytów węglowych i Perfect Solutions Turkey, co oznacza, że ​​obsługuje już 20% stacji ładowania w tym kraju.

Zainteresowane strony mogą dowiedzieć się więcej o tokenach CCHG, czytając whitepaper C+Charge lub dołączając do grupy Telegram .

Rozpoczęła się przedsprzedaż16 grudnia
Metody zakupuBNB, USDT, Transak
ŁańcuchBinance
Minimalny zakupNie dotyczy
Maksymalny zakupNie dotyczy

Kup teraz tokeny CCHG

4. RobotEra (TARO) — nowo wprowadzone NFT, P2E i Metaverse Crypto w gorącej przedsprzedaży

RobotEra to kolejny gorący nowy projekt kryptograficzny, w który można zainwestować po rozpoczęciu przedsprzedaży tokenów w listopadzie 2022 r.

$TARO jest w sprzedaży w pierwszym etapie przedsprzedaży za 0,02 USD i jest jedną z najlepszych kryptowalut do kupienia teraz , przy czym drugi etap zwiększa wartość monety do 0,025 USD, a trzeci etap do 0,032 USD.

Oznacza to, że pierwsi inwestorzy zobaczą gwarantowany 60% wzrost wartości, zanim moneta zostanie wymieniona na jakichkolwiek głównych giełdach lub dotrze do szerszej publiczności.

Tylko 270 milionów tokenów (15% z maksymalnej podaży 1,8 miliarda) będzie dostępnych w przedsprzedaży, z twardym limitem wynoszącym zaledwie 7 milionów dolarów.

Ponieważ tokeny P2E generalnie radzą sobie lepiej niż inne altcoiny na rynkach niedźwiedzi, inwestorzy powinni dołączyć do tego projektu już teraz, ponieważ notowanie na giełdzie może znacznie zwiększyć wartość monety. RobotEra wymaga od graczy odbudowy zniszczonej planety Taro za pomocą awatarów robotów NFT.

 
Moonce Space
 

Gracze kupują ziemię i upiększają ją zasobami, budynkami i infrastrukturą z gry, aby zwiększyć jej wartość. Gra nagradza również graczy tokenami $TARO za wydobywanie minerałów, udział w koncertach, a nawet organizowanie imprez – można również stawiać billboardy reklamowe, na których można zarabiać.

Gra dodatkowo nagradza graczy za budowanie towarzyszy robotów NFT, których można dostosowywać i edytować za pomocą narzędzi w grze, aby uczynić je wyjątkowymi.

NFT zarówno robota, jak i gruntu Metaverse można później wymienić na waluty fiducjarne.

Opracowany jako projekt LBank Labs, dostosowywanie robotów i budowanie lądowych NFT nie będzie wymagało żadnej specjalnej wiedzy na temat kodowania i można to zrobić za pomocą narzędzi w grze.

Język skryptowy pozwoli na szeroki zakres możliwości, a programiści RobotEra spodziewają się, że z czasem pojawią się nowe przypadki użycia i funkcje, w miarę jak gracze będą dostosowywać ekosystem do swoich potrzeb.

Dynamiczne sceny 3D, dźwięki, poruszające się obiekty, interakcje społeczne i fizykę można dodać, aby uczynić świat metaverse bogatym i żywym.

RobotEra umożliwia również graczom zarabianie pasywnego dochodu poprzez obstawianie tokenów TARO $, co ma kluczowe znaczenie dla restrukturyzacji Taro w grze.

Scena 190 milionów tokenów$0.02$1,800,000
Etap 290 milionów tokenów$0.025$2,250,000
Etap 390 milionów tokenów$0.032$2,880,000

Biała księga RobotEra stwierdza, że ​​gracze są nagradzani żetonami za operowanie na niezależnych kontynentach.

Ten token ERC-20 jest integralną częścią ekosystemu, a jego ograniczona dostępność w przedsprzedaży jest zobowiązana do sprzedaży wszystkich tokenów z wyprzedzeniem.

Inwestorzy mogą być na bieżąco informowani o tokenach $TARO, subskrybując kanał RobotEra Telegram .

Najlepszym sposobem na uniknięcie utraty niskich cen TARO $ jest wejście do przedsprzedaży, gdy jest ona w pierwszym etapie.

Zakup tokena oznacza teraz posiadanie wartościowego aktywa, którego wartość wzrośnie o 60% po zakończeniu przedsprzedaży.

Rozpoczęła się przedsprzedażListopad 2022
Metody zakupuETH, USDT
ŁańcuchEthereum
Minimalna inwestycja1000 SPOTKAŃ
Maksymalna inwestycjaNie dotyczy

Kup tokeny $TARO teraz

5. Calvaria — graj, aby zdobyć żeton do obstawiania, zarządzania i nagród

Calvaria to ekscytująca gra typu „graj, aby zarobić”, która spodoba się zarówno graczom korzystającym z technologii blockchain, jak i tym tradycyjnym i zwykłym.

Gracze używają tokenów RIA, aby zapewnić stabilność ekonomiczną systemu oraz nagrody i zakupy w grze, a przedsprzedaż tokenów zapewniła już ponad 2,5 miliona dolarów inwestycji.

Ta gra karciana wymaga od graczy kupowania talii kart NFT z tokenami RIA, aby robić postępy w grze, a kiedy gracze wygrywają turnieje i są bardzo aktywni w grze, są nagradzani tokenami RIA. Gracze, którzy mają karty o tej samej sile, mogą je łączyć i używać żetonów do kupowania kart wyższego poziomu.

Posiadanie tokenów RIA zapewnia inwestorom kilka korzyści. Jednym z nich jest rządzenie. Liczba tokenów posiadanych przez inwestora określi jego wagę głosu. Inwestorzy pełnią rolę menedżerów i decydują o przyszłości platformy.

Calvaria umożliwia inwestorom obstawianie tokenów RIA. Zablokowanie monet oznacza, że ​​inwestorzy uważają Calvarię za długoterminowy projekt kryptograficzny, który zapewnia codzienne nagrody. To zapewnia inwestorom pasywny dochód.

Więcej informacji o projekcie znajduje się również na kanale Calvaria Telegram.

Obecnie tokeny RIA znajdują się w piątym i ostatnim etapie przedsprzedaży – inwestorzy mogli kupić tokeny za 0,01 USD za sztukę w etapie 1, ale teraz sprzedają je za 0,0325 USD w etapie 5.

Po zamknięciu przedsprzedaży 31 stycznia 2023 r. IEO odbędzie się na BKEX, a kolejne notowanie zostanie potwierdzone na LBanku – daty zostaną ujawnione w nadchodzących tygodniach.

Przeczytaj naszą prognozę cen Calvaria , aby uzyskać dokładną prognozę tego, jak rynki mogą zareagować w ciągu najbliższych 5 lat.

Przegląd przedsprzedaży Calvaria

Całkowita podaż: 1 miliard RIA

Przedsprzedaż: 150 milionów RIA

Scena 11 USDT = 100 RIACena: 0,01 USD
Etap 21 USDT = 66,67 RIACena: 0,015 USD
Etap 31 USDT = 50 RIACena: 0,02 USD
Etap 41 USDT = 40 RIACena: 0,025 USD
Etap 51 USDT = 30,76 RIACena: 0,0325 USD

Obie monety można wykorzystać do awansu w grze lub sprzedać na rynkach wtórnych.

Są szczególnie przydatne dla bardzo aktywnych graczy i handlowców, ponieważ obie monety mają 0% podatku od sprzedaży, zgodnie z białą księgą Calvaria.

Kup tokeny RIA  

6. IMPT — Ekscytujące, ekscytujące kryptowaluty z kompensacją emisji dwutlenku węgla do kupienia już teraz

IMPT to nowy projekt kryptowaluty, który ma się odbyć w 2023 roku i ma na celu rozwiązanie jednego z największych problemów XXI wieku – zmian klimatu.

Przedsprzedaż przyniosła znaczne inwestycje w ostatnich dniach, przyciągając 6 milionów dolarów w ciągu ostatnich dwóch tygodni, aby zapewnić łącznie 20,5 miliona dolarów. Oczekuje się, że po sukcesie przedsprzedaży token IMPT odniesie znaczne zyski w 2023 r., kiedy rynek wyjdzie z obecnego załamania.

IMPT jest już notowany na Uniswap i LBank, a BitMart i Changelly Pro wśród siedmiu innych giełd, które zaoferują monetę w nadchodzących tygodniach.

IMPT został uznany za jeden z najlepszych projektów przedsprzedażowych 2022 roku na niezależnych stronach, takich jak CryptoPresales.com i CoinCoidex.com , a inwestorzy i handlowcy są optymistami co do jego przyszłego potencjału.

Podczas gdy wiele nowych projektów kryptograficznych ma trudności z zapewnieniem jakiegokolwiek rzeczywistego przypadku użycia, IMPT nawiązał współpracę z ponad 10 000 marek i organizacji – w tym Samsung, LEGO i Microsoft – aby pomóc złagodzić kryzys klimatyczny

Zrobi to, oferując kupującym tokeny klimatyczne. Kredyty mogą być następnie wykorzystane do zrównoważenia śladu węglowego poprzez finansowanie różnych projektów ekologicznych, które zostały sprawdzone i zatwierdzone przez strony trzecie.

Kredyty można również kupować, sprzedawać i przechowywać ze względu na ich naturalną wartość lub można je wycofać w zamian za unikalne NFT lub zdobyć punkty w tabeli liderów – którą IMPT utworzy, aby śledzić, jak radzą sobie osoby i firmy

Zespół IMPT jest doxxed i publiczny, z wieloletnim doświadczeniem w starszych zespołach w handlu i telekomunikacji, podczas gdy token został w pełni skontrolowany przez Hacken.

Pomagając rozwiązać rzeczywisty problem i mając już zapewnione duże partnerstwa, IMPT wydaje się być jedną z najlepszych przedsprzedaży kryptowalut w roku.

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 

Przeczytaj więcej informacji o projekcie w białej księdze IMPT i dołącz do grupy Telegram , aby otrzymywać najnowsze wiadomości od zespołu – w tym dokładny czas wystawienia.

Odwiedź IMPT

7. Oryen — Nowa automatyczna platforma do tyczenia z gwarantowanym zyskiem

Nowość na horyzoncie, inwestorzy uważają Oryen za coraz bardziej interesujący. Platforma do stakingu, obecnie rozwijana w Binance Smart Chain, ma na celu maksymalne uproszczenie złożonych produktów do stakingu. Dzięki Oryen początkujący i weterani kryptowalut mają dostęp do uproszczonego podejścia do stakingu i mogą zarobić stałą gwarantowaną wydajność, gdy tylko trzymają natywny token ORY w swoich portfelach.

*Obraz zastępczy nie odzwierciedla aktualnych wartości*

Oryen prowadzi obecnie ICO w celu pozyskania funduszy na rozwój i zbudowania platformy do stakingu, która zdaniem zespołu będzie przełomowym postępem w stosunku do tego, co jest obecnie oferowane w zdecentralizowanych finansach. Trwająca czwarta faza ICO, obejmująca w sumie sześć faz, przyciągnęła już tysiące inwestorów, którzy wspierają platformę stakingową prawie 1 000 000 USD w funduszach.

Co odróżnia Oryen od tradycyjnych odtwarzaczy?

W samym sercu platformy do obstawiania inwestorzy znajdą Oryen Autostaking Technic (OAT), która oferuje trzy rzeczy dla posiadaczy ORY:

 • Auto-staking: Usuwa kłopoty z interakcją z protokołami tyczenia
 • Automatyczne łączenie: składa dywidendy, aby zmaksymalizować plon
 • Automatyczne wypłaty: naliczony zysk będzie wysyłany bezpośrednio do portfeli inwestorów, co godzinę

Co więcej, pozwala to inwestorom na bezpieczne przechowywanie tokenów w portfelach zamiast blokowania ich w tradycyjnej umowie stakingowej. Dodatkowo inwestorzy mogą być pewni otrzymania gwarantowanej rocznej stopy procentowej w wysokości 90% lub 0,177% dziennie, co pozwala na planowanie finansowe w przeciwieństwie do zmiennej rentowności oferowanej w tradycyjnym stakingu.

Bezproblemowe podejście firmy Oryen nie kończy się tutaj. Jest dodatkowo wspierany przez portfel RFV (Risk-Free-Value) i skarbiec, które utrzymują wartość bufora w celu zabezpieczenia wartości platformy i zabezpieczenia ciągłych wypłat dywidend w niestabilnych warunkach rynkowych.

Pierwsi zwolennicy Oryen byli w stanie czerpać korzyści ze wzrostu cen o 140% i widzieli, jak cena zaczyna się od 0,05 USD i rośnie do 0,12 USD.

Każda faza z obecnych sześciu ogłoszonych ma przyrostowy wzrost cen, ale także spadek oferowanych bonusów, jak poniżej:

Ten bogaty w narzędzia projekt DeFi ma coś więcej niż tylko obiecujące perspektywy, co podkreśla rosnąca liczba inwestorów zapewniających fundusze na rozwój i jego wysoce wyrafinowane podejście do stakingu.

Aby dowiedzieć się więcej o Oryen, zajrzyj na stronę internetową i bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami, dołącz do Oryen Telegram.

Odwiedź sieć Oryen

8. Tamadoge (TAMA) — Ekscytujący projekt Crypto pompujący się na OKX

Szukasz najbardziej obiecującej i najlepszej monety DeFi do kupienia? Tamadoge to ekscytująca gra P2E, która jest częścią fascynującego nowego metaverse i ekosystemu zorientowanego na NFT. Tokenem platformy jest TAMA, czyli deflacyjna kryptowaluta memów z użytecznością.

Zacznijmy od tego, jak dobrze został dotychczas przyjęty projekt Tamadoge – przedsprzedaż TAMA zakończyła się zebraniem 19 milionów dolarów w mniej niż osiem tygodni, pomimo niedźwiedzich nastrojów i spadków cen w pozostałej części rynku.

Dzięki tak udanej przedsprzedaży wielu handlowców kryptograficznych nazwało Tamadoge jedną z najlepiej rozwijających się kryptowalut w 2022 r.

Ci, którzy szukają najnowszej kryptowaluty do obejrzenia, nie powinni już dłużej szukać, ponieważ popularność tego projektu ogromnie rośnie i jest jedną z najpopularniejszych kryptowalut na Twitterze – projektowi udało się już przyciągnąć „armię Tamadoge” liczącą ponad 80 000 obserwujących na stronie , kolejne 55 tys. na Telegramie.

Szukając dziś nowej kryptowaluty, ważne jest, aby inwestorzy zapoznali się z projektem i przypadkami użycia tokena – jeśli takie istnieją. Jak już wspomnieliśmy, TAMA jest tokenem mem-come-dog z różnicą.

TAMA wyróżnia się na tle innych popularnych walut memów, takich jak Dogecoin – lub shitcoiny , jak się je czasem nazywa – wysokim poziomem praktycznej użyteczności. Ekosystem Tamadoge obejmuje grę P2E porównywalną z Tamagotchi.

 
AIOP
 

Jako jedna z najlepszych kryptowalut do gier , gracze mogą trenować i opiekować się swoimi cyfrowymi zwierzakami. Mogą awansować, zdobywać waluty cyfrowe, walczyć z innymi i próbować dostać się na szczyt tabeli liderów. Zwierzęta są reprezentowane przez NFT, co oznacza, że ​​gracze przejmują je na własność poza grą.

Pozwala to graczom trenować, hodować i bawić się z własnymi zwierzętami oraz zwiększać ich wartość w grze. Gracze mogą również bić, wymieniać, kupować i sprzedawać zwierzaki – a także kupować dla nich wirtualne jedzenie, zabawki i smakołyki na rynku Tamadoge, zwanym sklepem zoologicznym.

Zgodnie z planem Tamadoge wszystkie zwierzaki będą trójwymiarowe, zanim w przyszłości zostanie wydana aplikacja rzeczywistości rozszerzonej. Pojawi się również szereg gier zręcznościowych P2E, na które czekamy, a nagrody będą coraz większe i lepsze.

Projekt ma również zespół doxxed, a jego weryfikacja KYC została zakończona i zweryfikowana przez CoinSniper – gdzie został nazwany najlepszym nowym projektem – a jego inteligentna umowa została poddana audytowi przez SolidProof.

W przeciwieństwie do innych monet memów, takich jak Dogecoin czy Shiba Inu, które mają ogromne i stale rosnące zapasy monet, TAMA ma ścisłą podaż wynoszącą zaledwie 2 miliardy monet i mechanizm deflacyjny, który spowoduje spalenie 5% każdej transakcji w sklepie zoologicznym.

Tamadoge został już okrzyknięty naszym najlepszym kryptowalutowym ICO roku i odnotował ogromny wzrost po wejściu na OKX – obecnie wyceniony na prawie 0,03 USD, TAMA poprzednio osiągnął rekordowy poziom 0,194 USD – prawie 2000% powyżej pierwotnej ceny przedsprzedażowej.

Złożono wnioski o liczne giełdy, a rozwój ekosystemu przyspieszy w 2023 r., a prognostycy spodziewają się wybuchu cen, gdy poprawią się szersze warunki rynkowe.

Aby być na bieżąco z aktualnościami dotyczącymi notowań lub kiedy pierwsi inwestorzy mogą ubiegać się o tokeny, dołącz do grupy Tamadoge Telegram lub śledź projekt na Twitterze .

Kup TAMA na OKX

Kup TAMA na OKX DEX

9. Battle Infinity (IBAT) — zdecentralizowana platforma gier Metaverse P2E

Osoby zaintrygowane nowymi monetami kryptograficznymi, które zawierają gry P2E z metaverse , również polubią Battle Infinity . Tokenem w tym przypadku jest IBAT. Ten projekt jest również w czołówce najpopularniejszych nowych kryptowalut na 2022 rok, ponieważ miał jedną z najbardziej udanych przedsprzedaży roku,

IBAT hit its hard cap target of 16,500 BNB in 24 days. As such, it sold out way before its expected 90-day campaign in the presale phase. This project describes itself as the multiverse of the metaverse.

To ekscytująca koncepcja, która obejmuje gry NFT , metaverse i różne inne produkty. Obejmuje to własny zdecentralizowany rynek NFT Battle Infinity – Battle Market. Jeśli chodzi o aspekt gier, IBAT Premier League to wciągający tytuł P2E.

Gracze mogą brać udział w turniejach i ligach sportowych na blockchainie. Gry sportowe fantasy P2E będą zawierały oferty takie jak krykiet, baseball, hokej, koszykówka, piłka nożna i inne.

Nie tylko to, ale każdy gracz może zebrać silną drużynę sportowców, aby rywalizować z innymi i spróbować dostać się na szczyt tabeli liderów. Każdy sportowiec jest NFT, który jest repliką prawdziwego sportowca.

W związku z tym każdy będzie miał inną wartość. Gracze mogą również wymieniać, kupować i przechowywać NFT pod jednym dachem. Dodatkowo gra blockchain zapewni graczom klucze, które można wykorzystać do kupowania i odblokowywania „skrzynek” na rynku bitewnym.

Inwestorzy mogą również obstawiać tokeny IBAT, a także łączyć je z innymi aktywami kryptograficznymi, takimi jak BNB lub Dogecoin, aby zdobywać nagrody. Na platformie gracze będą mogli ulepszać i dostosowywać awatary, mając jednocześnie dostęp do Battle Arena (metaverse tego projektu).

Battle Infinity może równie dobrze stać się kolejnym Axie Infinity w oparciu o obecne nastroje rynkowe. Inwestorzy, którzy chcą zainwestować w tę nową kryptowalutę, mogą z łatwością kupować tokeny IBAT na PancakeSwap.

Battle Infinity jest teraz również notowane na LBank, umożliwiając inwestorom i handlowcom kupowanie i sprzedawanie bez żadnych opłat transakcyjnych, a nowe notowania monet na innych giełdach spodziewane są w najbliższej przyszłości.

Battle Infinity niedawno wprowadziło również swój produkt do stakingu, który szybko osiągnął ponad 5 milionów dolarów całkowitej zablokowanej wartości (TVL).

 
REVOLUT TRADING
 

Inwestorzy mogą pobrać oficjalny dokument na platformie Battle Infinity w celu uzyskania dalszych informacji. Podobnie jak w przypadku wielu najnowszych kryptowalut, Battle Infinity można znaleźć na platformach społecznościowych, a projekt ma również rosnącą grupę Telegram.

Odwiedź Battle Infinity

10. Metropoly — przedsprzedaż jest dostępna i umożliwia inwestowanie w nieruchomości w ciągu kilku sekund

Metropoly to ekosystem, który pozwala inwestorom kupować ułamkowe udziały w nieruchomościach generujących dochód. Nieruchomości w świecie rzeczywistym wspierają wszystkie NFT na rynku Metropoly, a właściciele zarabiają na dochodach z wynajmu i wzroście wartości – tak samo, jak gdyby inwestowali offline.

Posiadacze NFT zarabiają na dochodach z wynajmu i wzroście wartości nieruchomości. Wszystkimi nieruchomościami zarządza zespół Metropoly. Zespół znajduje nieruchomości, które generują dochód z wynajmu, zajmuje się konserwacją nieruchomości i upewnia się, że najemca co miesiąc płaci czynsz.

W rezultacie dochód generowany z posiadania NFT jest całkowicie pasywny. Posiadacz NFT musi po prostu kupić NFT, aby natychmiast zacząć zarabiać co miesiąc. Inwestowanie w nieruchomości jest doskonałym narzędziem do dywersyfikacji portfela i zapewnia spójny i niezawodny sposób generowania przepływów pieniężnych. Ponadto właściciele NFT również odnoszą korzyści ze wzrostu wartości bazowej nieruchomości i mogą w każdej chwili sprzedać swoje udziały na rynku.

Metropoly przechodzi obecnie przedsprzedaż swojego tokena METRO. METRO będzie tokenem użytkowym za rynkiem i będzie wymagane do zakupu NFT i zapewniania nagród posiadaczom.

Wreszcie, jeśli jesteś fanem prezentów, Metropoly organizuje fantastyczny konkurs na luksusową nieruchomość o wartości 1 miliona dolarów w Burdż Chalifa, która będzie generować ponad 100 000 dolarów dochodu z wynajmu rocznie. Aby wziąć udział, użytkownicy muszą wykonać określone zadania, takie jak obserwowanie Metropoly na Twitterze i posiadać tokeny METRO o wartości co najmniej 100 USD.

Rynek NFT to dopiero początek Metropoly. Zamierzają również wypuścić platformę NFT dla nieruchomości, platformę hipoteczną i wprowadzić prawa głosu dla posiadaczy NFT.

Ogólnie rzecz biorąc, Metropoly ma zrewolucjonizować branżę, wprowadzając genialny zwrot w inwestowaniu w nieruchomości. Metropoly właśnie wyprzedało 7. etap przedsprzedaży, a pozostały tylko trzy etapy. Ich przedsprzedaż szybko się wyprzedaje i ogłosili specjalny kod bonusowy „Berlin” po sponsorowaniu BerlinVerse, aby otrzymać dodatkowe 20% w tokenach METRO, jeśli kupisz w ciągu następnych 24 godzin.

Zdobądź 20% dodatkowych tokenów METRO z kodem bonusowym: „Berlin”

11. Lucky Block (LBLOCK) — rozwijająca się globalna platforma konkursów NFT

Od momentu uruchomienia na początku 2022 roku, ten nowy projekt NFT, Lucky Block , zyskał ogromną popularność i jest kolejną godną uwagi nową kryptowalutą, w którą warto zainwestować.

Gracze mogą liczyć na codzienne konkursy blockchain na tej platformie. Co więcej, ponieważ Lucky Block działa w oparciu o inteligentne kontrakty, gwarantuje to, że losowanie każdego turnieju NFT jest bezstronne.

Wyprodukowanych zostanie tylko 10 000 Lucky Block NFT. Natywny token, LBLOCK, jest kryptowalutą dystrybuowaną do osób, które kwalifikują się do nagród na platformie.

Ponadto przedsprzedaż LBLOCK jest jedną z najbardziej udanych w historii, osiągając wartość rynkową 1 miliarda dolarów w rekordowym czasie.

W I kwartale 2022 r. uruchomiono również aktualizację Lucky Block V2, tokena ERC-20 w sieci Ethereum. Inwestorzy śledzą aktualizacje projektu, dołączając do grupy Telegram i śledząc zespół w mediach społecznościowych.

Zespół Lucky Block jest doxxed i ma duże doświadczenie w domenie Web3 . Token LBLOCK został poddany audytowi przez Solid Proof. Według CoinMarketCap, w pełni rozwodniona kapitalizacja rynkowa LBLOCK V2 (sieć Ethereum) wynosi prawie 7,5 miliona dolarów. V1 (w łańcuchu BSC) wynosi ponad 44 miliony dolarów (rozwodniony).

Projekt ogłosił również niedawno, że moneta stanie się deflacyjna, a obecnie co miesiąc dochodzi do spalenia 1%.

Odwiedź Lucky Block

12. MetaBlaze (MBLZ) — unikalny ekosystem NFT i P2E

MetaBlaze to wyjątkowy projekt kryptograficzny, który jest obecnie oddalony o zaledwie 600 000 $ od osiągnięcia twardego limitu przedsprzedaży.

W ramach projektu 15 października wypuszczono również 10 000 MetaGoblin NFT do bicia, a społeczność kryptograficzna wokół MetaBlaze jest bardzo podekscytowana.

W ciągu ostatnich 18 miesięcy wiele gier typu „play-to-earn” (P2E) nie spełniło swoich oczekiwań i obietnic, a gracze narzekali na te same rzeczy – kiepską rozgrywkę i niewarte nagrody.

MetaBlaze ma nadzieję rozwiązać oba te problemy dla graczy.

Nie tylko tworzy dwie gry – flagową grę RPG, w której gracze będą eksplorować i wykonywać zadania oraz strategiczną minigrę w czasie – ale MetaBlaze nie nagrodzi graczy swoim natywnym MBLZ.

Ta moneta będzie używana jako waluta w ich ekosystemie do kupowania materiałów eksploatacyjnych i sprzętu, a także do zwiększania szans na wygraną poprzez ryzykowanie. MBLZ będzie miało wartość pieniężną, a trwające spalanie ostatecznie spowoduje wymazanie 48% z 420 miliardów podaży.

Jednak jego główną zaletą jest to, że projekt rozwija odnawialną pulę nagród, która pozwoli graczom wygrać Bitcoin, Ethereum, Solana lub BNB.

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj oficjalny dokument MetaBlaze i dołącz do grupy Telegram, aby otrzymywać najnowsze wiadomości.

Odwiedź przedsprzedaż MetaBlaze

 
ROYALQ
 

13. Moneta Shiba Inu (SHIB) — ekosystem kryptograficzny budujący społeczność

Moneta Shiba Inu została wprowadzona w sierpniu 2020 roku jako samozwańczy „zabójca Dogecoinów”. Zespół lub twórca kryptowaluty występuje pod pseudonimem „Ryoshi”.

Token Shiba Inu to SHIB. Ekosystem Shiba Inu będzie zawierał metaverse, oprócz gier. Ponadto Shiba Inu LANDS, czyli cyfrowe działki w formie NFT, pozwolą również inwestorom zaangażować się w nieruchomości.

Metaverse obejmie łącznie 100 595 działek cyfrowej ziemi, z których wszystkie są wystawione na sprzedaż. Ci, którzy kupują DZIAŁKI, mogą również wynajmować swoje działki, aby zarabiać pieniądze. Ponadto nazwy ulic związane z Shibą będą obecne w całym środowisku wirtualnym.

Buy Shiba Inu on eToro

14. ApeCoin (APE) – New Crypto With Bored Ape Yacht Club Affiliation

Fani kolekcji Bored Ape Yacht Club NFT mogą uznać APE za interesującą nową kryptowalutę do inwestowania. Dzięki silnemu powiązaniu ze wspomnianą serią NFT, ApeCoin jest obecnie jednym z najpopularniejszych projektów kryptograficznych memów.

Ta niedawno uruchomiona kryptowaluta (I kwartał 2022 r.) ma również silną i szeroką społeczność zwolenników. Co więcej, jest to jedna z nowych kryptowalut, które należy obserwować pod kątem różnych przypadków użycia. ApeCoin został stworzony, aby wspierać szeroki zakres ewolucji Web3, co czyni go jednym z najlepszych monet web3 na rynku.

Obejmuje to wydarzenia, opowiadanie historii, gry, sztukę, rozrywkę i wiele innych. ApeCoin to token zarządzania i użyteczności ERC-20. Jest wykorzystywany w ekosystemie APE do obsługi zdecentralizowanej społeczności.

Ponadto ApeCoin zapewnia użytkownikom dostęp do kilku elementów ekosystemu, które są zwykle niedostępne, takich jak towary, gry premium, usługi i wydarzenia.

ApeCoin zapewnia także zewnętrznym programistom możliwość wniesienia wkładu w ekosystem poprzez integrację APE z ich usługami, grami i innymi tworami.

Łączna liczba tokenów ApeCoin jest ustalona na 1 miliard. Kapitalizacja rynkowa ApeCoin w chwili pisania tego tekstu wynosi ponad 1,5 miliarda dolarów.

Kup Apecoin na eToro

Kryptowaluty są bardzo niestabilne i nieuregulowane. Brak ochrony konsumentów. Może obowiązywać podatek od zysków.

15. Balancer (BAL) – Token zbudowany na Ethereum do zasilania AMM Exchange

Balancer – który działa na blockchainie Ethereum, to projekt, którego celem jest zachęcenie rozproszonych sieci komputerowych do prowadzenia giełdy, na której użytkownicy mogą z łatwością kupować i sprzedawać dowolne monety.

Jako taki jest to protokół zdecentralizowanych finansów (DeFi), który umożliwia handel bez konieczności pośrednika.

Użytkownicy, którzy wnoszą płynność do puli Balancer, otrzymują następnie rekompensatę w postaci walut cyfrowych. W szczególności BAL jest tokenem zasilającym tę giełdę AMM (Automated Market Maker).

Utworzono 100 milionów tokenów BAL. Depozyty są kluczowe dla sieci, ponieważ zapewniają użytkownikom płynność potrzebną do kupowania i sprzedawania kryptowalut na giełdzie Balance.

Balancer zapewnia również inwestorom dostęp do farmacji plonów. Przekazując tokeny pulom o mniejszym popycie i pomagając w ograniczeniu poślizgu cen, rolnicy, którzy korzystają z protokołu Balancer, mogą skorzystać z par egzotycznych, aby wygenerować większy dochód.

Kapitalizacja rynkowa BAL w chwili pisania tego tekstu wynosi ponad 280 milionów dolarów.

Kup Balancer na eToro

16. Cartesi (CTSI) — token wykorzystujący optymistyczne zestawienia w celu rozwiązania wysokich opłat i skalowalności

Sieć Cartesi, która stara się rozwiązać problemy skalowalności i nadmiernych opłat w technologii blockchain, jest zasilana przez token użytkowy CTSI. Jest to jedna z najpopularniejszych nowych kryptowalut z możliwością zarządzania kilkoma jednoczesnymi transakcjami.

Platforma w pełni wykorzystuje Optimistic Rollups. Jest to sposób skalowania Ethereum i pociąga za sobą przenoszenie stanu i obliczenia poza łańcuchem. Co więcej, Blockchain i Linux są ze sobą połączone za pośrednictwem Cartesi.

W związku z tym skalowalne aplikacje DApp typu blockchain mogą być tworzone przy użyciu Cartesi w środowisku wykonawczym systemu Linux. Platforma oferuje zatem DApps potężne przetwarzanie i zaawansowane możliwości programowania.

Celem jest ułatwienie twórcom rozpoczęcia programowania w technologii blockchain. CTSI można również wykorzystać do opłat za przetwarzanie sieciowe i stakingu.

Cartesi ma kapitalizację rynkową przekraczającą 93 miliony dolarów w momencie pisania.

Kup Cartesi na eToro

17. Immutable X (IMX) — skalowalna platforma rozwiązań dla NFT z tokenem stakingu

Platforma Immutable X jest obsługiwana przez token Ethereum znany jako IMX. To skalowalne podejście do NFT ma na celu dokonywanie transakcji niemal natychmiastowych, obok transakcji bez opłat za gaz.

Tokenów IMX można używać do obstawiania na platformie Immutable X, a także opłat transakcyjnych (w stosownych przypadkach) i głosowania w sprawie przyszłości protokołu.

W chwili pisania tego tekstu platforma Immutable X umożliwiła obsługę ponad 31 milionów mennic NFT z 0 USD gazu. Co więcej, dzięki wiodącej w branży warstwie 2 dla NFT, która jest w pełni chroniona przez Ethereum, programiści mogą skalować swoje gry w ciągu kilku godzin.

W tej chwili Immutable X ma kapitalizację rynkową prawie 210 milionów dolarów.

Kup IMX na eToro

Jak znaleźć najnowsze kryptowaluty

Istnieje wiele sposobów, w jakie inwestorzy mogą znaleźć nowe projekty kryptowalutowe, takie jak handel kryptowalutami na najlepszych giełdach kryptowalut P2P .

Poniżej omówiliśmy niektóre powszechnie stosowane strategie, aby dać inwestorom wyobrażenie o najskuteczniejszych metodach.

Zbadaj kryptowaluty w przedsprzedaży

Zastanawiasz się, ile zainwestować w kryptowaluty ? Przedsprzedaże mają zwykle znacznie niższe ceny wstępu, co oznacza, że ​​nie musisz wydawać ogromnej sumy. To jest w porównaniu z tym, ile będzie kosztować zakup tokena, gdy zostanie on udostępniony publicznie na dużej giełdzie.

 
 

Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, gdy popularność projektu kryptograficznego wzrosła. W związku z tym jednym z najskuteczniejszych sposobów na znalezienie gorących nowych monet kryptograficznych do zainwestowania jest badanie zbliżających się premier.

Znajdowanie nowych kryptowalut w przedsprzedaży daje inwestorom szansę na uzyskanie ekspozycji na projekt, gdy jest on jeszcze w powijakach.

W chwili pisania tego tekstu dwie z najpopularniejszych kryptowalut do obejrzenia to FightOut i Dash 2 Trade, które wzbudzają ogromne emocje i inwestycje podczas przedsprzedaży.

FightOut to ambitny nowy projekt typu move-to-earn, który opracuje aplikację fitness i kupi prawdziwe siłownie, podczas gdy Dash 2 Trade to platforma kryptograficzna i analityczna, która pomoże użytkownikom zmaksymalizować zyski.

Przeprowadź wyszukiwanie słów kluczowych w mediach społecznościowych

W czasach, gdy media społecznościowe są kluczem do odkrywania nowych trendów, jest to równie dobre miejsce, jak każde inne do wyszukiwania nowych premier kryptowalut na 2023 rok.

Platformy takie jak Twitter, TikTok i tym podobne umożliwiają użytkownikom wyszukiwanie słów kluczowych, na przykład „#bestnewcrypto lub #cryptopresales.

Inwestorzy mogli również wpisać określoną kategorię, taką jak #NFTgames. Możliwe jest również skonfigurowanie powiadomień dla tych słów kluczowych.

Monitoruj nowe tokeny na giełdach kryptowalut

Innym sposobem poszukiwania nowych kryptowalut jest sprawdzanie dużych giełd lub brokerów internetowych. Wiele z nich wymieni szeroką gamę istniejących od dawna tokenów.

Jednak platformy te często dodają również nowe listy kryptograficzne. Po prostu użyj filtra na danej platformie, aby wyszukać określone rodzaje tokenów.

Najbardziej niezawodnym sposobem pozyskiwania najnowszych kryptowalut jest skorzystanie z renomowanej platformy – ponieważ prawdopodobnie przeprowadzi ona weryfikację projektów, aby upewnić się, że są one legalne przed wprowadzeniem na giełdę.

Jak wybieramy nowe kryptowaluty

Ponieważ nowsze tokeny nie pokazują inwestorom zbyt wiele historycznych wyników, przed zaryzykowaniem jakichkolwiek pieniędzy należy wziąć pod uwagę inne rzeczy.

Badając nowe monety kryptograficzne, patrzymy na szereg wskaźników.

Na przykład:

 • Co projekt planuje na przyszłość?
 • Czy jest to jasno udokumentowane dla inwestorów?
 • Do czego mogą służyć tokeny, jeśli w ogóle?
 • Czy projekt ma szansę trafić na dużą giełdę?

Zobacz niektóre z tych uwag poniżej:

Przypadki użycia kryptowalut

Ethereum zostało stworzone z myślą o przyszłym rozwoju i skalowalności. Jego blockchain jest podstawą kilku zdecentralizowanych aplikacji finansowych, a wiele innych wciąż jest tworzonych. Na przykład jednym z nowych tokenów kryptowaluty w tej sieci jest FightOut.

Ogólnie rzecz biorąc, w tej przestrzeni im więcej przypadków użycia tokenów, tym większe prawdopodobieństwo, że nowe projekty kryptograficzne przetrwają wystarczająco długo, aby zaobserwować wzrost.

Ciekawa mapa drogowa

Najlepsza nowa kryptowaluta do kupienia będzie miała ekscytujący plan działania i będzie jasna i przejrzysta dla potencjalnych inwestorów. To pokazuje nam, że zespół stojący za nim jest entuzjastycznie nastawiony do projektu, co czyni go bardziej opłacalnym dla mas.

Oznacza to również, że kryptowaluta z większym prawdopodobieństwem zgromadzi silną społeczność zwolenników. Jedną z rzeczy, która sprawia, że ​​FightOut jest tak popularny, jest jego jasny i ambitny plan działania.

Jak powiedzieliśmy, celem tego projektu jest opracowanie wiodącej na rynku aplikacji do zarabiania, a także zakup i rozwój prawdziwych siłowni na całym świecie oraz integracja ich z możliwościami Web3.

Aplikacja FightOut pozwoli użytkownikom zdobywać nagrody i zwiększać ich ogólną kondycję.

 
 

Potencjał płynności

Nowe monety kryptograficzne powinny mieć potencjał znacznego wolumenu obrotu, aby inwestorzy mogli je sprzedawać w razie potrzeby.

Nowa kryptowaluta może nie być jeszcze warta zakupu, jeśli inni inwestorzy nie handlują nią w znacznych ilościach.

Przykłady nowych kryptowalut, które należy obserwować pod kątem potencjalnie wysokiej płynności, obejmują Tamadoge i Battle Infinity. Jak powiedzieliśmy w naszych wcześniejszych recenzjach, oba cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że zostały wyprzedane na wczesnych etapach sprzedaży odpowiednich tokenów beta.

Poszukaj również tokenów, które przygotowują się do notowania na dużej giełdzie kryptowalut, ponieważ przyciąga to znacznie większą liczbę inwestorów i zachęca do wzrostu.

Czy nowe kryptowaluty to dobra inwestycja?

Szukając nowych monet kryptograficznych do kupienia, zawsze należy pamiętać, że wiąże się to z dużym ryzykiem.

Witryny takie jak CoinMarketCap , CoinGecko , CoinList, Reddit/CryptoCurrency i Twitter mogą pomóc w znalezieniu nowych projektów kryptograficznych, ale ważne jest, aby zawsze przeprowadzać dalsze badania.

Czerwone flagi, na które należy zwrócić uwagę, to źle napisana strona internetowa, niekompletna mapa drogowa lub biała księga oraz zespół, który nie został doxxowany. Co więcej, duża liczba obserwujących w mediach społecznościowych może wskazywać na szerokie zainteresowanie projektem – ale uważaj, obserwujący są legalni, a nie tylko boty.

To powiedziawszy, istnieje kilka wyróżniających się powodów, dla których znalezienie najnowszych monet kryptograficznych może być korzystne dla inwestorów.

Zobacz poniżej:

Potencjał do osiągnięcia zysków, gdy staje się bardziej popularny

Jak wspomnieliśmy wcześniej, nowe oferty kryptowalut często rozpoczynają się w przedsprzedaży. Daje to możliwość wczesnego dołączenia do społeczności inwestorów i, miejmy nadzieję, późniejszych zysków.

Na przykład:

 • TAMA wyprzedała swoją przedsprzedaż w ciągu zaledwie ośmiu tygodni, a inwestorzy, którzy kupili TAMA w pierwszej fazie sprzedaży beta, zapłacili 1 USDT za 100 TAMA (0,01 USD za sztukę)
 • Jednak do czasu zakończenia przedsprzedaży później inwestorzy otrzymywali 33,33 tokenów TAMA za 1 USDT (0,03 USD za sztukę)
 • Kiedy moneta jest notowana, cena zaczynała się od 0,03 USD (1 USDT = 33,33), ale „efekt notowania” i silny przypadek użycia spowodowały, że cena gwałtownie wzrosła i nadal obserwuje się zyski w miarę rozwoju projektu
 • TAMA osiągnęła najwyższy w historii poziom 0,194 USD w kilka dni po wystawieniu na sprzedaż – prawie 2000% wzrost w stosunku do pierwotnej ceny przedsprzedażowej
 • Cena utrzymuje się powyżej 0,03 USD i oczekuje się, że w nadchodzących tygodniach i miesiącach ponownie wzrośnie wraz z nowymi ofertami i rozwojem ekosystemu

Kiedy waluty cyfrowe, które wychodzą z przedsprzedaży, zadebiutują na giełdzie, pierwsi inwestorzy mogą potencjalnie zrealizować natychmiastowy wzrost.

Po zakończeniu fazy przedsprzedaży, Battle Infinity był kolejnym projektem, który przyniósł inwestorom duże zyski, kiedy był notowany na PancakeSwap.

Inwestorzy wciąż mają czas na zakup Dash 2 Trade w przedsprzedaży po obniżonej cenie przed notowaniami CEX.

Zakupy w grze

Niektóre z najnowszych kryptowalut są również używane jako waluta w ekosystemie platformy. Na przykład niektóre projekty opracowały lub opracowują szereg gier P2E.

Gdzie kupić nowe monety

Przedsprzedaże zwykle mają natywne strony internetowe, na których inwestorzy kupują bezpośrednio od projektu, zanim zostaną później notowani na dużych giełdach.

Najlepsze platformy w tej przestrzeni oferują nowe kryptowaluty, jak również dobrze ugruntowane opcje. Ważne jest również sprawdzenie czynników, takich jak opłaty transakcyjne, różnorodność aktywów i regulacje.

Jak kupić tokeny FightOut — przewodnik krok po kroku

W tej sekcji szczegółowo opisujemy, jak kupić tokeny FGHT w przedsprzedaży.

 • Utwórz portfel kryptograficzny bez nadzoru — Najpierw utwórz portfel kryptograficzny u renomowanego dostawcy, takiego jak MetaMask lub Trust Wallet.
 • Kup Ethereum lub USDT – Następnie zaopatrz się w ETH lub USDT, aby kupić tokeny FGHT. Na tym etapie ważne jest, aby pamiętać o opłatach za gaz. Większość znanych brokerów oferuje aktywa, ale ETH można również nabyć bezpośrednio na stronie FightOut za pomocą Trankak.
 • Podłącz portfel i kup tokeny FGHT – Następnie przejdź do strony przedsprzedaży FightOut, podłącz portfel kryptograficzny, a następnie wybierz odpowiednią opcję „Kup za pomocą”, zdecyduj, ile tokenów chcesz kupić i potwierdź zakup. Inwestorzy muszą również zdecydować, jak długo chcą zablokować tokeny, z różnymi dostępnymi bonusami.
 • Claim Tokens After Presale – Once the presale has concluded, the purchased tokens will be claimable on the FightOut website.

Buy FGHT Tokens Now

eToro — regulowany broker internetowy z nowymi kryptowalutami z 1% prowizją

eToro zostało założone w 2007 roku i oferuje szereg kryptowalut. Obejmuje to wiele najlepszych nowych monet kryptograficznych, które dzisiaj sprawdziliśmy. W chwili pisania tego tekstu niektóre kryptowaluty na eToro to SHIB, APE, CTSI, BAL, IMX, GALA i AVAX.

Inwestorzy będą mieli również dostęp do wybranych uznanych aktywów kryptograficznych, takich jak BTC, ETH, BNB i LTC, by wymienić tylko kilka. Warto zauważyć, że prowizja wynosi 1% za każdą transakcję kryptograficzną w eToro.

Ponadto platforma wymienia inne aktywa, takie jak akcje i fundusze ETF. Inwestorzy mogą nie wiedzieć, że eToro jest również platformą do kopiowania transakcji. W związku z tym inwestorzy mogą skorzystać z tej pasywnej metody handlu, aby przeznaczyć 200 USD lub więcej na skopiowanie doświadczonego inwestora z doświadczeniem w zakresie aktywów kryptograficznych.

Inwestorzy mogą dokonać wpłaty za pomocą karty kredytowej/debetowej, e-portfela, ACH lub przelewu bankowego. Nie ma opłaty depozytowej dla inwestorów z siedzibą w USA. eToro oferuje również bezpłatną aplikację na telefon komórkowy i papierowy rachunek handlowy z 100 000 USD na praktyki.

Kup kryptowaluty na eToro

 
Phemex
 

Wniosek

Inwestorzy nieustannie szukają wysokich i niskich wartości dla kolejnego dużego projektu kryptograficznego.

W związku z tym w dzisiejszym przewodniku dokonano przeglądu i rankingu 17 nowych monet kryptograficznych, w które można inwestować. Mądrym pomysłem jest stworzenie zróżnicowanego portfela w celu rozłożenia ryzyka.

Ulubionym projektem inwestorów kryptograficznych jest FightOut, nowy projekt w przedsprzedaży, który przyciągnął już ponad 2 miliony dolarów inwestycji w mniej niż tydzień od uruchomienia. Projekt M2E obejmie aplikację fitness, a także planuje budowę siłowni zintegrowanych z Web3 w kluczowych lokalizacjach na całym świecie.

Kolejnym najlepszym wyborem jest Dash 2 Trade – platforma kryptograficzna i analityczna, której celem jest pomoc użytkownikom w maksymalizacji zysków i unikaniu oszustw. Tokeny są teraz w sprzedaży za 0,0533 USD, ale przedsprzedaż zakończy się 5 stycznia 2023 r.

Odwiedź teraz przedsprzedaż FightOut

Często zadawane pytania

Jakie są najnowsze kryptowaluty?

Niektóre z najnowszych monet kryptograficznych, na które należy zwrócić uwagę, to projekt M2E FightOut i Dash 2 Trade, nowa kryptowaluta tworząca innowacyjną platformę analityczną i sygnalizacyjną. Kolejną nową kryptowalutą jest RobotEra, nowo uruchomiony projekt przedsprzedażowy, który łączy gry P2E, własność ziemi metaverse i własność NFT.

W jaką nową kryptowalutę najlepiej inwestować?

Numerem jeden wśród nowych kryptowalut, w które warto zainwestować, jest aplikacja fitness i projekt M2E FightOut, tuż za nimi plasują się Dash 2 Trade, C+Charge i RobotEra oraz IMPT. Wszystkie wykazały ogromny potencjał wzrostu i mogą osiągać dobre wyniki w nadchodzących miesiącach.

 
Cryptotab
 

Jakie kryptowaluty pójdą w górę w 2023 roku?

Nie ma pewnej odpowiedzi na pytanie, jakie nowe kryptowaluty pójdą w górę w 2023 roku. Najlepiej przeprowadzić dokładne badania. Inwestorzy mogą spojrzeć na to, jak dobrze do tej pory “przyjął” się projekt, i alokować tylko niewielkie kwoty. FightOut dopiero co wystartował, ale zainwestował już ponad 2,5 miliona dolarów.

Jak znaleźć nowe projekty kryptograficzne?

Istnieje wiele sposobów na znalezienie nowych wydań monet kryptograficznych. Obejmuje to badanie kryptowalut przedsprzedażowych, przeglądanie platform mediów społecznościowych i sprawdzanie popularnych giełd pod kątem nowych tokenów.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex