17 kwietnia 2024

Znany klub piłkarski planuje emisję swojej kryptowaluty

4 min read

Juventus Turyn stawia na własną kryptowalutę

   
 

 

Kolejny topowy klub piłkarski planuje emisję własnej kryptowaluty. Tym razem na własny token postawił Juventus Turyn. Niespełna dwa tygodnie temu podobnego rodzaju plany ujawnili włodarze francuskiego Paris Saint-Germain. Czy możemy już mówić o początku nowego trendu?

Jak dowiadujemy się z oficjalnego oświadczenia prasowego klubu, opublikowanego dzisiaj, Juventus Turyn (w którego składzie od tego sezonu podziwiać możemy również słynnego Cristiano Ronaldo) zdecydował się nawiązać współpracę z maltańską blockchainową platformą społecznościową – Socios.com. Owocem tej współpracy ma być powstanie oficjalnej kryptowaluty klubu, określanej mianem Juventus Official Fan Token.

 
FreeBitco
 

Władze klubu nie ukrywają, iż emisja klubowego tokenu jest częścią strategii klubu mającej na celu zwiększenie zaangażowania wśród fanów na całym świecie poprzez wykorzystanie możliwości, jakie oferuje technologia łańcucha bloków. Juventus szacuje swoją globalną bazę sympatyków na ponad 340 milionów, z czego ponad 60 milionów aktywnie udziela się w mediach społecznościowych.

Juventus Official Fan Token ma dać fanom zespołu „narzędzia do wyrażania ich głosów, tworząc silniejszą więź pomiędzy klubem, a fanami” – w efekcie dając im m.in. możliwość głosowania za pośrednictwem mobilnej aplikacji i współdecydowania w niektórych sprawach związanych z funkcjonowaniem klubu. Emisja tokenu jest planowana na pierwszy kwartał 2019 roku.

Juventus jest zaszczycony mogąc powitać Socios.com w gronie swoich partnerów. Jako klub jesteśmy zawsze bardzo ostrożni, jak i proaktywni w odniesieniu do innowacji i nowych technologii. Razem z Socios.com wierzymy, że jesteśmy w stanie zaoferować nowe możliwości naszej bazie sympatyków, aby dać im możliwość nowatorskiego zaangażowania się w ich ulubiony klub” – komentuje Giorgio Ricci, szef działu finansów i współpracy zagranicznej Juventusu Turyn.

 
..............................................................
 

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać pasywnie w zautomatyzowanych platformach - zapraszam poniżej.

Pamiętaj! Warto mieć zawsze na uwadze ryzyko inwestycji.

Żaden z wpisów na blogu nie daje 100% gwarancji zarobku ani zysku, podobnie jak 100% gwarancji nie daje własny biznes stacjonarny, etat czy działanie zarobkowe w jakiejkolwiek innej postaci. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

⏯️⏯️⏯️⏯️ Zautomatyzowany Bot do crypto! - Zobacz !

⏯️⏯️⏯️⏯️ Mega Copy/Trading. Sporo zadowolonych osób z kopiowania Handlowca, jak dobry - wystarczy jeden! - Zobacz !

 

Juventus Official Fan Token będzie dostępny jedynie za pośrednictwem platformy Socios.com i wymienialny na natywny token platformy, $CHZ.

Jestem zachwycony, że jeden z największych i najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich na świecie wybrał współpracę z Socios.com, mając na uwadze korzyści, jakie może zaoferować … innowacyjna technologia łańcucha bloków” – stwierdza Alexandre Dreyfus, założyciel i prezes Socios.com.

Jak dodaje Dreyfus, częścią długoterminowych planów Socios.com jest dotarcie do ponad 50 klubów piłkarskich w przeciągu następnych pięciu lat.

W połowie września o planach emisji własnej kryptowaluty, również we współpracy z Socios.com, poinformowały władze innego, topowego europejskiego klubu piłkarskiego – Paris Saint-Germain……..

 

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex