×

ZDOBĄDŹ 25 USD W KRYPTO OD ABRA

ZDOBĄDŹ 25 USD W KRYPTO OD ABRA

   
 


Abra to pierwsza na świecie globalna aplikacja inwestycyjna zaprojektowana z myślą o przyszłości finansów. Abra umożliwia użytkownikom w ponad 150 krajach inwestowanie w setki kryptowalut za pośrednictwem jednej aplikacji, jednocześnie dając użytkownikom swobodę kupowania, sprzedawania, przechowywania, wymiany i wysyłania ich w dowolnym miejscu i czasie.

Wizją firmy Abra jest otwarcie dostępu do globalnego systemu finansowego i zwiększenie integracji finansowej. Abra stara się to zrobić, udostępniając jedną aplikację finansową dla każdego, w dowolnym miejscu na świecie, do zarządzania i wysyłania pieniędzy. Dzisiaj użytkownicy portfela Abra mogą:

  1. Zainwestuj w setki kryptowalut.
    • ponad 100 kryptowalut Dostępnych jest do kupowania, sprzedawania, przechowywania lub handlu
    • Nowe możliwości wpłat i wypłat stablecoin dla Tether, Paxos, TrueUSD i DAI.
  2. Wysyłaj pieniądze w dowolnym miejscu i czasie. Bezproblemowa i bezpłatna funkcja peer-to-peer firmy Abra umożliwia użytkownikom natychmiastowe wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy (fiat lub kryptowaluty) do każdego, w dowolnym miejscu na świecie.
  3. Z łatwością buduj portfel kryptowalut i zarządzaj nim. Dzięki najbardziej wszechstronnej ofercie kryptowalut dostępnych w jednej aplikacji oraz możliwości wymiany dowolnej waluty na dowolną inną walutę (brak ograniczeń pary handlowej), Abra zapewnia użytkownikom elastyczność i swobodę w budowaniu i zarządzaniu „krypto na swój sposób”.


Abra jest dostępna w ponad 150 krajach

Umożliwienie każdemu inwestowania w setki zasobów cyfrowych.
W przypadku użytkowników w Stanach Zjednoczonych ograniczenia prawne zabraniają mieszkańcom Nowego Jorku korzystania z Abra.


Jak działają kryptowaluty w Abra

Abra działa jako wygodny portfel i giełda typu „wszystko w jednym”, zapewniając inwestorom nieograniczoną elastyczność w wymianie dowolnych aktywów na inne aktywa w dowolnym miejscu i czasie.

Abra używa specjalnych kodów zwanych „kluczami prywatnymi” do uwierzytelniania użytkowników. Każdy, kto posiada klucz prywatny do portfela bitcoin, może autoryzować przelewy do innych portfeli. Dlatego bardzo ważne jest, aby klucze prywatne do portfela były bezpieczne.


Obejrzyj video – prezentację!


Jak zarabiamy w Abra oraz jak odebrać swoje 25$ bonusu?

ABRA czyli apka do kupowania i sprzedawania krypto (Deponujesz min 16! (lepiej dolara więcej) na 30 dni i dostajesz 25$!)


Pobierz apkę: Po kliknięciu w poniższy link i otwarciu aplikacji Abra w pewnym momencie powinien dla Ciebie pojawić się kod. Jeżeli to pole będzie puste wpisz : RCWCMSLGJ

https://www.abra.com/ref/?deep_link_sub1=RCWCMSLGJ

Otwierasz apkę, wpisujesz imię i nazwisko, a następnie e-mail i numer telefonu. Zapisz koniecznie swój klucz prywatny.

Jeżeli wyskoczy ci obrazek jak poniżej, możesz kliknąć SKIP lub kliknąć Take Me Abra Perx. Wtedy można sobie włączyć 2.5% “cashbacku” na trejdowanie, 5% bonusu yield on Earn i 5% APY “cashbacku” na “pożyczanie”

Weryfikacja tożsamości. Dowód, paszport lub prawo jazdy + scan twarzy.

Teraz widzimy podsumowanie naszych danych, sprawdzamy je i klikamy SUBMIT i czekamy na weryfikacje, u mnie trwała około 3 minuty.

Teraz klikam ADD MONEY (lewy górny róg w apce) -> Deposit Cryptocurrency -> wyszukujemy LTC/XLM (malutkie prowizje, około 1zł) i wysyłamy sobie 16$ w LTC/XLM z giełdy lub portfela. Depo trzymamy przez 30 dni.

Czekamy miesiąc czasu i dostajemy bonus.

Swój link referencyjny znajdziesz w górnym prawym rogu aplikacji.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex