23 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

“Zapuj” – skracaj swoje długie linki. Przy okazji zarabiaj Bitcoiny na tym “procederze”

3 min read


   
 

Zap.in to platforma w której możesz skracać linki, aby potem przekształcić je w znacznie krótszy adres URL zap.in. Możesz zapisać dowolną liczbę adresów URL, każdy będzie śledzony osobno w dodatkowym systemie.

Udostępnij swój adres URL Zap.in gdziekolwiek chcesz!
Dla przykładu możesz opublikować go w swojej ulubionej sieci społecznościowej (Facebook (tu ich niestety przyblokowali – standardy FB 🙂 , Twitter itp.) lub opublikować na własnej stronie internetowej czy blogu. Możesz też reklamować go w sieci reklamowej / pop-under Mellow Ads (lub w preferowanej sieci reklamowej!)


Jak tu zarabiamy BTC?


Możesz zarabiać Bitcoiny dla wszystkich unikalnych, zweryfikowanych użytkowników twoich adresów URL zap.in. Zarobki są wypłacane codziennie, a celem Zap.in jest wypłacanie ich więcej niż jakichkolwiek inna usługa konkurencji.

UWAGA: Zap.in jest zasilany przez Mellow Ads, więc musisz zarejestrować się na koncie Mellow Ads, aby zarabiać na adresach URL Zap.in. Gdy zrobisz rejestrację (która przekieruje Ciebie z Zap.in do Mellow Ads) będziesz mógł/mogła obserwować wszystkie statystyki Twoich linków.


Podsumowując:


Zap.in to całkowicie darmowa usługa skracania linków, która pozwala ZARABIAĆ BITCOINY! Możesz skorzystać z tej usługi, aby zamienić długie adresy URL i przekształcić je w znacznie wygodniejsze krótkie adresy URL. Opcjonalnie możesz zarabiać na każdej osobie, która odwiedza Twój adres URL zap.in.

Zap.in jest zasilany przez Mellow Ads – dzięki niemu również zarabiasz BTC. Jest to także sieć reklamowa. Oznacza to, że możesz się reklamować i korzystać z potężnych statystyk i analiz wydajności Mellow Ads dla swoich linków oraz zarządzać / wypłacać swoje codzienne zarobki w dowolnym momencie – bezpośrednio do Twojego portfela Bitcoin!


Pamiętaj! Po wejściu na poniższy banner, zarejestruj się na Mellow Ads, następnie wróć na stronę Zap.in po swój link referencyjny. Dziel się skróconymi linkami i zarabiaj Bitcoiny


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex