×

Zamów kartę Revolut | Płać bez prowizji | Odbierz darmowy bonus | Polecaj i zarabiaj 40 zł (lub inny bonus) od każdego polecenia

Zamów kartę Revolut | Płać bez prowizji | Odbierz darmowy bonus | Polecaj i zarabiaj 40 zł (lub inny bonus) od każdego polecenia   
 

Banki pobierają opłatę, gdy wysyłasz lub wydajesz pieniądze za granicą. Pobierają opłaty za korzystanie z kart. Revolut gra fair – te opcje są u nich darmowe. Dołącz do milionów aktywnych użytkowników Revolut.


Korzyści z Revolut? Ogromne!


Revolut to mobilny portfel walutowy. Łączy w sobie rachunki wielowalutowe takie jak €, $, £ jak a także te mniej znane. W aplikacji możemy wymieniać waluty między sobą, praktycznie bez kosztów. Dodatkowo zamawiamy kartę, która pozwala płacić w tych walutach przeliczając je najlepszym i najkorzystniejszym przelicznikiem międzybankowym w danej chwili. Jest to bardziej korzystne niż w tradycyjnych kantorach.


Zamówiona karta przychodzi na Twój adres domowy. Nie ma żadanych opłat miesięcznych. W prezencie otrzymujesz także 40 zł lub inny bonus w zależności od danej oferty. Polecając kartę dla znajomych, otrzymujesz kolejne bonusy.

Możesz odbierać i wysyłać przelewy standardowe, na rachunki bankowe w wielu walutach bez kosztów.

Odbierasz i wysyłasz natychmiastowo – w kilka sekund pieniądze między sobą, każdemu kto posiada Revolut.

Wymieniasz waluty w mobilnej aplikacji, wszystko dzieje się w kilku sekund.

Możesz płacić kartą za granicą, bez wysokich kosztów przewalutowania.

Wypłacasz z każdego bankomatu na świecie, gdzie nie ma praktycznie kosztów za tą usługę.

Kontrolujesz swoje wydatki i koszty w skali dnia, miesiąca czy roku z podziałem na różne kategorie.

Masz możliwość ustawienia limitów dziennych i powiadomienia jeśli je przekroczysz.

Natychmiastowy, przejrzysty i łatwy dostęp do wyciągów z konta.

Możliwość ustawienia płatności cyklicznych dla przykładu: dziennych, tygodniowych lub miesięcznych.


Informacje – Aktualizacje – Revolut!

Revolut informuje, iż usługa wymiany kryptowalut będzie od teraz dostępna również dla użytkowników korzystających z darmowej wersji aplikacji.

Dotychczas firma pozwalała korzystać z wymiany kryptowalut tylko nielicznemu gronu użytkowników w pakiecie standard oraz użytkownikom premium.

Ponadto Revolut poinformował, że jeszcze w kwietniu 2020 roku mają włączyć usługę złota dla użytkowników standard. Oznacza to, że użytkownicy korzystający z darmowej wersji aplikacji będą mogli wymieniać swoje waluty i kryptowaluty na złoto. 


Szczegóły oferty:

Aplikacja daje dostęp do 30 walut fiat i pięciu kryptowalut, w tym bitcoina, bitcoina casha, litecoina, ethereum i XRP. 

Kryptowaluty w aplikacji można upłynnić w każdej chwili, zamieniając je na dowolnie inną cyfrową walutę czy też tradycyjną walutę. Poza tym można śledzić kurs danej waluty i ustawiać alerty cenowe. Należy jednak pamiętać, co Revolut sam podkreśla, że skorzystanie z oferty kryptowalutowej nie dla wszystkich musi być odpowiednie i bezpieczne.

– Nie składamy żadnych oświadczeń dotyczących celowości zawierania transakcji w kryptowalucie. Nie gwarantujemy terminowości, dokładności ani kompletności danych lub informacji użytych w połączeniu z e-portfelem kryptowalut. Usługi Revolut w zakresie kryptowalut nie są regulowane przez FCA [brytyjski organ nadzoru finansowego]. 

Kluczową informacją jest również to, że Revolut nie wydaje obecnie indywidualnych portfeli (klucz prywatny) użytkownikom aplikacji. – Wszystkie kryptowaluty są bezpiecznie przechowywane na wirtualnym połączonym koncie, składającym się z gorących i zimnych portfeli. To repozytorium prywatnych kluczy do wirtualnych walut. Revolut dysponuje wewnętrzną księgą, w której rejestruje ekspozycje, a te z kolei są widoczne na Twoim koncie – informuje firma. 

źródło: https://bithub.plPROCEDURA DZIAŁANIA – BARDZO INTUICYJNA!WAŻNE!! Pamiętaj że aktywując po raz pierwszy kartę, robisz to nie zbliżeniowo – a wkładajac kartę do czytnika!

Bonusy mogą się skończyć, mogą mieć wyższą, lub niższą wartość. Warto mieć to na uwadze!


Co należy zrobić aby zakwalifikować się do bonusu i odebrania darmowej karty?


1.Zarejestruj się z linka partnerskiego w Revolut aby otrzymać bonus i mieć wszelkie korzyści – KLIKNIJ!

2.Na swoją komórkę, w sms otrzymasz link który przekieruje Ciebie do Google Play, ściągasz aplikację Revolut i ją instalujesz

3. Działaj według zaleceń w aplikacji, podaj prawdziwe dane

4.Następnie w panelu aplikacji pojawi Ci się opcja potwierdzenia swojej tożsamości, zdjęcia dokumentów robimy kamerą w komórce, warto zwrócić uwagę aby były one wyraźne, weryfikacja trwa dosłownie kilka minut

5.Po weryfikacji wyświetli Ci się możliwość zamówienia karty, wybierz kartę fizyczną, Standardową, która dojdzie na Twój domowy adres w kilka dni

6.Wybieramy opcję dostawy karty

7.Robimy jak poniżej na obrazku.

WAŻNE:

Za każdego zaproszonego znajomego otrzymasz bonus. Zaproszona osoba musi założyć konto, zweryfikować swoją tożsamość, dodać pieniądze na konto za pomocą karty lub przelewu oraz zamówić fizyczną kartę. Polecona osoba również dostanie bonus!. W aplikacji będziemy mogli sprawdzić jaka akurat dla naszego konta promocja obowiązuje (aktualnie możemy otrzymać 150-225 zł w zależności od oferty od Revolut). Jak wyżej wspomniałem bonus nie jest stały i firma zmienia go od czasu do czasu. Podobnie jest z warunkami odebrania bonusu.


Swoją kartę Revolut otrzymałem po tygodniu. Listownie, w ciekawym, rozsuwanym opakowaniu. Zrobiłem pierwsze transakcje kartą i otrzymałem bonus. Fajna sprawa 🙂
 
REVOLUT TRADING
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
1
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex