×

Kim jest Trader? Czym jest Trading?

Kim jest Trader? Czym jest Trading?   
 

Inwestując zazwyczaj lokujemy (często spore sumy) pieniędzy na dłuższy okres. Mamy wtedy nadzieję na zysk, który poparty jest złożoną analizą czynników ryzyka i prawdopodobieństwa zysku. Już samo słowo inwestycja, kojarzy nam się z czymś solidnym, długotrwałym, poważnym i skomplikowanym. Zasadniczo jednak różnie z tym bywa. Szczególnie – inwestując Online!

 
 

Trading natomiast, jest to aktywność która polega na spekulacji. Jej przedmiotem są zmieniające się ceny najróżniejszych aktywów inwestycyjnych. Wiele osób myli lub dyskredytuje dziedzinę handlu (trading) nazywając go hazardem. Jest to najczęstsza przywara osób z negatywnym nastawieniem do ryzyka, którzy na pytanie: Co to jest trading?, zazwyczaj nie potrafiliby udzielić wyczerpującej odpowiedzi. Czy jednak sami traderzy, a przynajmniej ci, którzy chcieliby być tym mianem określani, są w stanie jednoznacznie określić, czym tradowanie różni się od gier hazardowych typu ruletka czy poker?

Osoby zainteresowane tym tematem, po szybkiej diagnozie zdecydowanie pójdą kierunkiem gry a głównie jej ….”mechaniki”. Ponieważ trading profesjonalny różni się od hazardu przede wszystkim sposobami zarządzania ryzykiem, które w pracy trader są kluczowe i mają zastosowanie w każdym typie “margin trading online”. To właśnie profesjonalne podejście do zarządzania ryzykiem i doboru adekwatnych metod zarządzania kapitałem do stosowanej strategii, tak naprawdę definiuje kto to jest trader.

Traderzy w dużej mierze to osoby zdyscyplinowane. Są osobami działającymi tak w życiu, jak i na finansowych parkietach według swoistego planu (trading plan). Traderzy to osoby o pełnej świadomości przyczyn i skutków swoich wyborów, umiejące żyć z ich konsekwencjami. Najlepsi traderzy to ci umiejący wyciągać naukę z błędów, ale skupiający się na sukcesach i patrzący z optymizmem w przyszłość.

 

Reklama Dźwignią Handlu - Wykorzystaj Najlepsze Platformy Reklamowe Do Promocji Swoich Projektów, Stron, Banerów!

   
 

Najlepsi traderzy to ci przywiązujący wielką wagę do szczegółów, ale mający w pamięci szeroki obraz sytuacji i dalszy horyzont. Najlepsi traderzy to ci, którzy pozostając w pełni zaangażowani, potrafią jednocześnie trzymać zdrowy dystans. Wreszcie, najlepsi traderzy to w pracy zawodowej i w życiu tytani pracy, kluczowe postacie, od których najczęściej zależy finalny performance firmy i dobrobyt pozostałych członków zespołu i rodziny. Najlepsi traderzy to elita.

źródło: http://tradersarea.pl

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex