×

Z cyklu znalezione w sieci. Tomasz Sychowski & Automatyzacja

Z cyklu znalezione w sieci. Tomasz Sychowski & Automatyzacja


Sztuczna Inteligencja to już – Nie jest bajkaTomasz Sychowski 15 kwietnia · 2020 rok

“Douglas Engelbart, pionier komputerów z USA, powiedział w 1958 roku: „Celem technologii nie powinno być zastąpienie ludzi ale raczej zwiększenie możliwości ludzi”. Pomimo, że Sztuczna Inteligencja była w stanie zarodkowym w latach 50tych, Engelbart przewidział, że ten dzień nadejdzie. Ucząc się na temat Sztucznej Inteligencji już dzisiaj możesz zwiększyć możliwości swojej pracy w przyszłości stając się niezbędną częścią swojej firmy czy organizacji.

„Przejmiemy wasze stanowiska pracy”, powiedziała Sophia, humanoidowy robot zasilany sztuczną inteligencją (#AI).

Myślę, że na tym etapie musiałeś słyszeć cokolwiek o postępach z zakresu Sztucznej Inteligencji – jak zaczyna zmieniać różne branże oraz jak staje się zagrożeniem dla miejsc pracy dla milionów ludzi na świecie. Prace #kasjerów#recepcjonistek, obsługi klienta, #serwisantów#analityków#lekarzy#prawników#bankierów#kierowców – te wszystkie prace mogą być zastąpione Sztuczną Inteligencją w przeciągu najbliższej dekady.
Sundar Pichai, CEO firmy Google, ujął to następującymi słowami „W przeciągu następnych 10 lat przejdziemy na świat, w którym Sztuczna Inteligencja będzie grała pierwsze skrzypce”.

Historia się powtarza. Czwarta industrialna rewolucja jest już w drodze. Jak wielkim zagrożeniem jest rozwój Sztucznej Inteligencji dla Twojego miejsca pracy?
Cóż, rozważ następującą rzecz:

Sztuczna Inteligencja jest tańsza i bardziej produktywna od Ciebie:
Nie śpi,
Nie potrzebuje przerwy,
Nie choruje,
Nie bierze urlopu,
Nie potrzebuje wakacji,
Nie potrzebuje ubezpieczenia
Nie potrzebuje składek emerytalnych.

Może pracować 24 godziny na dobę znacznie szybciej i precyzyjniej od Ciebie, może skalować swoją pracę w sposób nieosiągalny dla ludzkich pracowników, może szybko zdobywać i rozwijać nowe umiejętności oraz nie popełnia błędów.

#Sophia, ten sam robot który zagroził, że przejmie nasze prace na konferencji, miała jeszcze jedną niespodziankę w rękawie wraz z ogłoszeniem powstania tak zwanego #SingularityNet – zdecentralizowanego otwartego rynku dla sztucznej inteligencji opartego na technologii blockchain.

Tłumacząc to na prosty język: wyobraź sobie sieć internet przeznaczony dla sztucznej inteligencji gdzie wszystkie urządzenia oparte o sztuczną inteligencję mogą natychmiastowo dzielić się informacją, uczyć się między sobą, rozwijać się i nabywać nowe umiejętności niezależnie od ludzi. Kojarzysz Skynet z filmu Terminator? Nie ma już szans aby zatrzymać tą falę postępu.

Sztuczna Inteligencja dosłownie przekształca świat jaki teraz znamy. „Naprawdę trudno wyolbrzymić to jaką rolę będzie miała Sztuczna Inteligencja” powiedział Jeff Bezos, CEO firmy Amazon. Dlatego jeśli nie możesz walczyć ze Sztuczną Inteligencją ani jej zatrzymać zastanów się co jesteś w stanie zrobić, aby zabezpieczyć swoją obecną pracę. Pierwszy krok jest taki, aby zacząć się edukować na ten temat.”

Myślenie rozwiązaniami, a nie problemami…:

1. Zacznij się edukować o Sztucznej Inteligencji
2. Podłącz się pod ten przepływ:
– zostań Inwestorem w #SelfMakerSmartSolutions – tworzymy urządzenia ze wspólnym mianownikiem “automatyzacja” łącznie z #AI dzięki temu będziesz mógł na tym zarabiać i być częścią tego trendu.
Więcej informacji: www.selfmakersmartsolutions.com

3. Zainwestuj w odpowiednie kryptowaluty dzięki, którym możesz zarabiać będąc niezależnym trzymając swoje środki na portfelu i dzięki temu możesz zarabiać:
Lista coinów, które możesz kopać metodą POS:
– https://chainz.cryptoid.info
4. Podłącz się pod odpowiedni przepływ finansowy i buduj swój dochód pasywny.


 


 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex