17 kwietnia 2024

Wspólne cele: Visa a kryptowaluty, Bitcoin przekroczył 11 tys $ – co dalej?, Topowe dwie kryptowaluty w końcu ruszyły

3 min read

VISA i integracja z kryptowalutami na ich platformie płatności


   
 

VISA ogłosiła, że ​​waluty cyfrowe mogą pomóc w oferowaniu lepszych usług i rozszerzaniu sieci wspierających nowoczesne formy handlu i wymiany.

Visa Inc (NYSE: V) to renomowana firma obsługująca płatności. Jej celem jest dostarczanie klientom na całym świecie najlepszych wartości dla klientów indywidualnych. Jej usługom nie przeszkadzają różnice w walucie, kanale czy formie płatności. W ogromnym stopniu przyczynia się do zmiany sposobu przepływu pieniędzy na całym świecie. Gigant płatności ogłosił niedawno nowe partnerstwa badawcze wspierające innowacje technologiczne, również te w zakresie zasobów cyfrowych.

W niedawnym komunikacie firmy stwierdzono, że waluty cyfrowe pomagają im oferować lepsze usługi w zakresie rozbudowy sieci wspierających nowoczesne formy handlu i wymiany.

 
 

Szersza współpraca z sektorem kryptowalut

Ponad 25 usługodawców portfeli walutowych połączyło swoje usługi z VISA. Zapewniło to użytkownikom łatwy i niezawodny sposób płacenia cyfrową walutą za pomocą karty debetowej lub przedpłaconej karty kredytowej wszędzie tam, gdzie takie karty są akceptowane.


Bitcoin po 11 000 USD. Co dalej wydarzy się z kursem? Spadki czy dalsze wzrosty?


Wydarzyło się to, na co wielu inwestorów kryptowalut czekało od długiego okresu. Bitcoin przebił poziom 11 000 USD. Co prawda na razie tylko na krótki czas, ale znani traderzy i stratedzy inwestycyjni podkreślają, że technicznie nadal wszystko wygląda bardzo obiecująco.


Bitcoin po 11 000 USD


bitcoin 11 000

Oczywiście skok kursu BTC spowodował wzrost zainteresowania kryptowalutą. Tone Vays, znany trader na rynku cyfrowych aktywów, podkreśla, że obecnie sytuacja na wykresie wygląda o wiele lepiej niż rok temu, gdy Bitcoin rósł, ale jego wzrosty zostały szybko zahamowane i spuentowane spadkami.– Tak długo, jak ten trend będzie się utrzymywał, będę bardzo optymistyczny w kwestii Bitcoina. Myślę, że Bitcoin cofnie się do 10 000 USD. Następnie może szybko wznieść się do nowego rekordowego poziomu, podobnie jak złoto. (…) Nie dotykam mojej pozycji HODL – mówi Vays. – Sprzedawałem swoją pozycję HODL w 2019 roku, (…) ponieważ nie ufałem temu wzrostowi do 14 000 USD. Ufam, że ten rajd cenowy pójdzie znacznie wyżej. Jestem teraz o wiele bardziej byczo nastawiony niż na początku 2019 roku – dodaje znany trader.

Radzi też, na co zwracać uwagę, analizując dziś kurs.

– Nie musimy pozostawać powyżej tego [poziomu] przez wiele tygodni. Jeśli ta świeca zamknie się powyżej 10 000 dolarów w skali tygodnia, to mi wystarczy – dodaje.


Bitcoin ponad $10k, Ethereum ponad 300 USD – czy to już bull run?z kanału You Tube Mike Satoshi


 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex