24 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

W co inwestować, w złoto czy Bitcoina

2 min read
   
 

Niektórzy się przerzucają (na złoto), a najlepiej po prostu mieć i jedno i drugie. I Bitcoin i złoto ma swoje walory. Bitcoina już nic nie powstrzyma a złoto jest z nami od zarania dziejów. Inwestując w złoto zabezpieczamy się przed inflacją, niewypłacalnością banków lub zamknięciem dostępów do depozytów z powodu kryzysu gospodarczego, a taki przypadek miał miejsce w Grecji w 2015 roku. Natomiast koniec Bitcoina wieszczono już setki razy. Narazie prognozy nietrafione. Dla wielu osób, wirtualne, cyfrowe waluty to nadal inwestycja pewniejsza od państwowej emerytury.

Dla zainteresowanych, działam od kilku lat w dobrze prosperującej firmie niemieckiej w której można kupować złoto a także będąc jej niezależnym Przedstawicielem Handlowym polecać jej usługi. Oprócz więc własnego zabezpieczenia w postaci cyklicznego zakupu, można też zarabiać z rekomendacji.

 
AUVESTA
 

Jesteś zainteresowany/zainteresowana
ochrona majątku opartą na metalach szlachetnych? Zapraszam do KONTAKTU

Nasz system finansowy opiera się w głównej mierze na amerykańskim dolarze, który jest podstawową jednostką rozliczeniową i główną walutą rezerwową świata. Wszystkie pozostałe waluty są z nim powiązane kursem. System ten, wsparty na dolarze po ponad 40 latach istnienia zmierza coraz szybciej do końca.

Jak zwykle – czas wszystko zweryfikuje, ponieważ nikt nie jest Alfą i Omegą 🙂 Zdecydowanie jednak uważam że warto się zabezpieczać, nawet malutkimi kroczkami czy też drobnymi inwestycjami.


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex