×

USDT – koniec zmienności kryptowalutowej

USDT – koniec zmienności kryptowalutowej


   
 

Dobrze wiemy że warto rozpocząć swoją przygotę z kryptowalutami. Dla wielu osób jednak, problemem jest wysoka ich zmienność.

Jeżeli więc chcesz uniknąć wysokich wahań cen lub chcesz znaleźć sposób na przechowywanie swoich pieniędzy lub krypto z dala od scentralizowanych instytucji, a także uniknąć wysokiego ryzyka – skorzystaj z TRADESANTA. Projekt TRADESANTA oferuje świetne rozwiązanie. Ich zamiarem jest danie dla Ciebie wszystkich możliwości handlu i inwestowania, a także bycia częścią zdecentralizowanej rewolucji bez obawy o zmienność kryptowalut.

 
 

Udało się to, poprzez wprowadzenie stablecoina USDT na ich platformie. USDT to kryptowaluta, która odzwierciedla cenę waluty FIAT a więc…USD.


Z USDT możesz:

  • utworzyć konto handlowe z USDT jako walutą bazową,
  • wysłać ją do TradeSanta
  • handlować parami USDT
  • handlować ponad 500 instrumentami finansowymi
  • i na koniec wymieniać USDT na USD

W ten sposób uzyskasz to, co najlepsze, oraz co oferują dwa światy – wyższą stabilność walut fiducjarnych i decentralizację kryptowalut.

W dowolnym momencie możesz wymienić swoje krypto na USDT, aby przechowywać je z mniejszą fluktuacją jak i możesz zrobić to odwrotnie, aby dostać się do akcji kryptowalutowej. Decydując się na konwersję pieniędzy na USDT zamiast jakiejkolwiek innej waluty FIAT, z którą zdecydujesz się pozostać w zdecentralizowanym świecie kryptografii!

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex