17 kwietnia 2024

To już 5 lat działań na rynku Internetowym firmy All In One Profits

5 min read
   
 

Firma All In One Profits ma kolejną rocznicę.

5 lat działań na rynku internetowym w sprzedaży bardzo dobrych narzędzi do marketingu. Co ciekawe w tej firmie możemy również nieźle zarabiać z poleceń i rekomendacji.

Poniżej screen z mojego biura. Można zauważyć że współpraca z tą firmą popłaca. Tym bardziej że ryzyko tu jest w dużym stopniu ograniczone. Nie jest to ani piramida, ani hyip.

 

 

 

*** WIADOMOŚĆ OD WŁAŚCICIELI AIOP

Każdego roku, w rocznicę AIOP, zwykliśmy organizować wydarzenia z nagrodami, ale w tym roku coś innego pojawi się już wkrótce. To dlatego będziemy informować Cię w każdej aktualizacji, co nowego, ale zanim to nastąpi, chcemy powiedzieć, że jesteśmy wdzięczni za za Wasz czas poświęcony na czytanie naszych myśli, którymi chcemy się z Wami podzielić.

Koniec lutego oznacza koniec pierwszego cyklu w 5-letnim istnieniu ALL IN ONE PROFITS i początek nowego etapu rozwoju dla nas wszystkich tutaj zarządzających AIOP, jak również dla pracowników i członków. Mamy wiele nowych pomysłów, planów, wyzwań, nadziei oraz ekscytujące wieści, które wkrótce się pojawią.

5 lat nie jest to ani krótki, ani długi czas. Zaczynaliśmy jako mały zespół z jednym marzeniem: aby pomóc ludziom zbudować biznes, płacąc mniej za narzędzia i tworzenie przychodu dla siebie, a nie dla firmy.

Wielu przewidywało na początku, że nam się nie uda. Nie tylko na konkurencję w trudnej niszy, nie tylko z powodu nienawiści i naśladowców, ale przede wszytskim dlatego, że przyjęliśmy inną koncepcję – stawiając ludzi na pierwszym miejscu, a nie właścicieli.

Na szczęście tamci ludzie byli w błędzie. Ale to nie tylko my udowodniliśmy im, że się mylą. Zrobił to każdy, kto stał wokół nas i przyczynił się do tego, że AIOP zaczął wzrastać i rosnąc do tego poziomu, jaki mamy dzisiaj.

Użytkownicy są tymi, którzy ostatecznie budują AIOP od podstaw – ci, którzy uwierzyli w AIOP, kiedy inni nie wierzyli… którzy walczyli o AIOP, kiedy niewielu chciało. I oczywiście inspirujący liderzy tutaj w AIOP, którzy pracują bez wytchnienia, ramię w ramię z nami, bo wierzą w tę samą misję.

Wy wszyscy jesteście tymi, którzy sprawili, że możemy służyć o wiele większej grupie ludzi z tak wielu miejsc na świecie.
W czasie naszej roczniczy, chcemy poświęcić chwilę, aby powiedzieć wielkie dziękuję wam wszytskim, którzy dołączyli do nas w tym przedsięwzięciu, dzieląc się naszą wizją i misją. Nie była to łatwa droga – wielu poddałoby się, ale nie my. Wspólnie sprawiliśmy, że AIOP odnosi sukces.

Jak spojrzymy wstecz, czy bylismy wierni naszym marzeniom, które były fundamentem AIOP (firma budowana dla ludzi) – możemy z dumą powiedzieć, że odegraliśmy swoją rolę i AIOP był oraz zawsze będzie o ludziach.

Z wdzięczności za wszelkie zaufanie i wsparcie, jesteśmy przekonani, że przyszłość przyniesie same dobre rzeczy dla nas wszystkich.

Teraz krótko aktualne informacje na temat tego, co jest nowością do dzisiaj:

Język biura/panelu partnera

Nowe menu w biurze partnera, posiada opcję wyboru języka.
To spowoduje, że “wszystkie” strony w biurze/panelu partnera, pojawią się w wybranym języku.
Dzięki Łukaszowi, pierwsze tłumaczenie dostępne jest już teraz w języku polskim.
Łukasz, który nie tylko jest wspaniałym marketerem i świetnym liderem – jest z AIOP od prawie 3 lat.

Następne tłumaczenie będzie prawdopodobnie w języku rosyjskim dzieki Vadimowi – również wspaniały marketer i lider, który jest z AIOP od ponad 2 lat z jednym z najlepszych zespołów.
W następnej kolejności, prawdopodobnie tłumaczenia będą w języku niemieckim, włoskim i hiszpańskim.

Dlaczego tłumaczenia wykonywane są przez użytkowników, którzy znają AIOP od środka? – ponieważ istnieją pojęcia i wyrazenia na stronach AIOP, których nie będą wstanie przetłumaczyć prawidłowo ludzie z zewnątrz. Potrzebujemy ludzi z AIOP do tłumaczenia.

To jest powodem, dlaczego prosimy użytkowników o pomoc, którzy znają dobrze AIOP i którzy mogą pomóc w tłumaczeniach w ich języku.

Krok po kroku, wszystkie strony (wliczając w to strony lądowania) zostaną przetłumaczone, wliczając w to również materiały wideo, ale jest to długoterminowa praca, która musi zostać wykonana prawidłowo.

TESTOWANIE PŁATNOŚCI BITCOIN
Obecnie testujemy bezpośrednie płatności Bitcoin.
Na razie opcja ta jest dostępna tylko dla pakietów PRO, bo musimy dowiedzieć się, jak zrównoważyć wpłaty i wypłaty.
W ciągu kilku tygodniu, będziemy znać najlepsze “ustawienia” dla tego procesu.
(jeśli dla kogoś z pakietem BASIC, ta opcja płatności jest pilna/ważna, możemy “ręcznie” przesłać link do płatności w BTC)

Nie mogliśmy dodać ALLIED WALLET. Po wielu zmianach, które dokonaliśmy i które zostały zaakceptowane przez ALLIED WALLET, ich banki nie zaakceptowały produktów elektronicznych sprzedawanych, jak w MLM, tak więc musieliśmy poddać się w kwestii ALLIED WALLET.
Istnieją inne/nowe “dodatki”, ale ze względu na nowe zmiany Google, wymagają one większego wyjaśnienia, tak więc zajmiemy się tym w następnych aktualizacjach od firmy.

Dziękujemy za współpracę biznesową z nami.
Wdzięczni za Wasze wsparcie, życząc wspaniałego tygodnia,

Isabela Alexanian & Johan van Geffen
————————-
All In One Profits®
AIOPBT Group Ltd.

 

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Opcje
Opcje
7 lat temu

Zazdroszczę i gratuluje wytrwałości! 🙂 No i życzę dalszych sukcesów w dążeniu do celu 😀 Czasami sukces polega na przechodzeniu od porażki do porażki bez utraty entuzjazmu, a właśnie to ostatnie często pogrąża wielu z nas i uniemożliwia dalszy rozwój.

 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
2
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex