24 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Rok 2016 w All In One Profits zapowiada się bardzo ciekawie.

4 min read

Kilka informacji przetłumaczonych przez Łukasza Gałuszko z Newslettera który otrzymaliśmy od firmy All In One Profits. Zobacz co czeka nas oraz naszą grupę AIOP Team Polska  w Nowym 2016 Roku.

   
 

 

Witam, po północy otrzymaliście zapewne wiadomość od właścicieli ALL IN ONE PROFITS, więc tak w skrócie, poniżej umieszczam najważniejsze inf. (dla osób, które nie znają j. angielskiego):

1. Na początku, właściciele AIOP witają nową grupę z Hiszpanii, czyli jak widać, AIOP wchodzi na nowy rynek zainteresowany ich produktami i programem partnerskim…
2. Jeśli ktoś z Was jeszcze nie zauważył, w autoresponderze AIOP zostały dodane statystyki (ile wiadomości zostało wysłanych, ile zostało otwartych oraz współczynnik kliknięć CTR). W przyszłości, firma będzie chciała również dodać wykresy graficzne, jeśli tylko będzie to możliwe w tym systemie. Natomiast na pewno zostaną jeszcze dodane nowe funkcje do autorespondera jeszcze przed tymi wykresami.
W autoresponderze zostały poczynione zmiany w celu zwiększenia liczby dostarczanych wiadomości do skrzynek odbiorczych (jak być może wiesz, największym problemem wszystkich autoresponderów, jest obecnie kwestia wiadomości, które trafiają zamiast do skrzynki odbiorczej – do spamu). Obecnie Twoi subskrybenci, zamiast otrzymywac wiadomości z autorespondera jako z Twojego adresu email, otrzymają te wiadomości z adresu o początku “noreply…”, ale jeśli ktoś będzie chciał odpowiedzieć na taki email, wyśle tę odpowiedź na Twój email.
3. Pod zakładką “Promote” w AIOP, została dodana nowa sekcja, gdzie macie strony przechwytujące oraz strony splash z nowymi adresami/linkami, specjalnie do umieszczania/promowania na Facebooku.
WAŻNE: na Facebooku nie używajcie żadnych swoich linków z pod zakładki “promote”, gdzie w adresie, znajduje się domena “www.allinoneprofits.com”, bo firma AIOP może Wam zawiesić konto. Na Facebooku, możecie używać tylko tych stron z linkami zaczynającymi się od “http://ezmarketing.xyz…”. W każdym innym miejscu w Internecie, możecie używać linków z wspomnianą domeną.

4. Jeśli używasz narzędzia Tracker od przynajmniej kilku mies., to pamiętaj, że stare linki/adresy, przestaną działać prawdopodobnie od lutego 2016, także do tego czasu, podłącz sobie swoje strony (zamaskuj/skróć adresy stron) do nowego adresu trackera, który obecnie funkcjonuje jako oficjalny.
5. Opcja przypisywania reklam banerowych w naszych panelach partnerskich (pod zakładką “your banner”) jest znów dostępna, także możecie w ramach opłacanego abonamentu miesięcznego, promować również inne biznesy, swoje strony, blogi itd.
ISTOTNE: te reklamy banerowe nie będą się wyświetlały na stronach ALL IN ONE PROFITS, tylko w serwisach reklamowych należących do firmy ALL IN ONE PROFITS. Niedługo również zostaną przeniesione reklamy tekstowe z stron ALL IN ONE PROFITS do serwisów reklamowych, należących do firmy.
6. Przelewy (np. wypłat z AIOP) za pośrednictwem karty PAYONEER, trwają o wiele dłużej niż przelewy na którykolwiek z procesorów płatniczych, ponieważ taki przelew przechodzi nawet przez 3 banki w różnych krajach + trzeba tutaj doliczyć różne godziny pracy w poszczególnych bankach z różnych krajów + święta w poszczególnych krajach…
…tak więc od stycznia 2016, wypłaty na tę kartę, będą dostępne tylko dla osób, które płacą kartą w ALL IN ONE PROFITS oraz dla użytkowników z tych krajów, gdzie nie mogą Ci ludzie otrzymać wypłaty na ten sam procesor, z którego dokonują miesięcznych płatności.

Wszystkie inne prowizje, będą wypłacane użytkownikom na ten sam procesor płatniczy, z którego dokonują miesięcznych płatności.
Firma pracuje obecnie nad wprowadzeniem dodatkowej opcji płatności kartami, natomiast w 2016r., firma planuje wprowadzić jeszcze więcej opcji płatności/wypłat.
Dużo dobrych i nowych rzeczy, pojawi się w AIOP w 2016 roku, tak aby uczynić ten rok najlepszym z wszystkich, odkąd firma AIOP działa na rynku.
————————————————————–
My z Piotrem, również “zafundujemy” Wam trochę nowości w 2016r. (dat żadnych nie podajemy na razie…) tak, aby firma AIOP oraz nasz projekt/grupa AIOP Team Polska, miały o wiele większe znaczenie na rynku polskim niż obecnie, co przełoży się także na Wasze wyniki, ale oczywiście nie zmienia to faktu, że wszscy musimy działać aktywnie, a nie liczyć na to, że ktoś za kogoś wykona pracę…
Pozdrawiam w swoim i w imieniu Piotra Majewskiego,
Łukasz Gałuszka
AIOP Team Polska

 

 

wiecej info

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex