Rok 2016 w All In One Profits zapowiada się bardzo ciekawie.

Kilka informacji przetłumaczonych przez Łukasza Gałuszko z Newslettera który otrzymaliśmy od firmy All In One Profits. Zobacz co czeka nas oraz naszą grupę AIOP Team Polska  w Nowym 2016 Roku.

   
 

 

Witam, po północy otrzymaliście zapewne wiadomość od właścicieli ALL IN ONE PROFITS, więc tak w skrócie, poniżej umieszczam najważniejsze inf. (dla osób, które nie znają j. angielskiego):

1. Na początku, właściciele AIOP witają nową grupę z Hiszpanii, czyli jak widać, AIOP wchodzi na nowy rynek zainteresowany ich produktami i programem partnerskim…
2. Jeśli ktoś z Was jeszcze nie zauważył, w autoresponderze AIOP zostały dodane statystyki (ile wiadomości zostało wysłanych, ile zostało otwartych oraz współczynnik kliknięć CTR). W przyszłości, firma będzie chciała również dodać wykresy graficzne, jeśli tylko będzie to możliwe w tym systemie. Natomiast na pewno zostaną jeszcze dodane nowe funkcje do autorespondera jeszcze przed tymi wykresami.
W autoresponderze zostały poczynione zmiany w celu zwiększenia liczby dostarczanych wiadomości do skrzynek odbiorczych (jak być może wiesz, największym problemem wszystkich autoresponderów, jest obecnie kwestia wiadomości, które trafiają zamiast do skrzynki odbiorczej – do spamu). Obecnie Twoi subskrybenci, zamiast otrzymywac wiadomości z autorespondera jako z Twojego adresu email, otrzymają te wiadomości z adresu o początku “noreply…”, ale jeśli ktoś będzie chciał odpowiedzieć na taki email, wyśle tę odpowiedź na Twój email.
3. Pod zakładką “Promote” w AIOP, została dodana nowa sekcja, gdzie macie strony przechwytujące oraz strony splash z nowymi adresami/linkami, specjalnie do umieszczania/promowania na Facebooku.
WAŻNE: na Facebooku nie używajcie żadnych swoich linków z pod zakładki “promote”, gdzie w adresie, znajduje się domena “www.allinoneprofits.com”, bo firma AIOP może Wam zawiesić konto. Na Facebooku, możecie używać tylko tych stron z linkami zaczynającymi się od “http://ezmarketing.xyz…”. W każdym innym miejscu w Internecie, możecie używać linków z wspomnianą domeną.

4. Jeśli używasz narzędzia Tracker od przynajmniej kilku mies., to pamiętaj, że stare linki/adresy, przestaną działać prawdopodobnie od lutego 2016, także do tego czasu, podłącz sobie swoje strony (zamaskuj/skróć adresy stron) do nowego adresu trackera, który obecnie funkcjonuje jako oficjalny.
5. Opcja przypisywania reklam banerowych w naszych panelach partnerskich (pod zakładką “your banner”) jest znów dostępna, także możecie w ramach opłacanego abonamentu miesięcznego, promować również inne biznesy, swoje strony, blogi itd.
ISTOTNE: te reklamy banerowe nie będą się wyświetlały na stronach ALL IN ONE PROFITS, tylko w serwisach reklamowych należących do firmy ALL IN ONE PROFITS. Niedługo również zostaną przeniesione reklamy tekstowe z stron ALL IN ONE PROFITS do serwisów reklamowych, należących do firmy.
6. Przelewy (np. wypłat z AIOP) za pośrednictwem karty PAYONEER, trwają o wiele dłużej niż przelewy na którykolwiek z procesorów płatniczych, ponieważ taki przelew przechodzi nawet przez 3 banki w różnych krajach + trzeba tutaj doliczyć różne godziny pracy w poszczególnych bankach z różnych krajów + święta w poszczególnych krajach…
…tak więc od stycznia 2016, wypłaty na tę kartę, będą dostępne tylko dla osób, które płacą kartą w ALL IN ONE PROFITS oraz dla użytkowników z tych krajów, gdzie nie mogą Ci ludzie otrzymać wypłaty na ten sam procesor, z którego dokonują miesięcznych płatności.

Wszystkie inne prowizje, będą wypłacane użytkownikom na ten sam procesor płatniczy, z którego dokonują miesięcznych płatności.
Firma pracuje obecnie nad wprowadzeniem dodatkowej opcji płatności kartami, natomiast w 2016r., firma planuje wprowadzić jeszcze więcej opcji płatności/wypłat.
Dużo dobrych i nowych rzeczy, pojawi się w AIOP w 2016 roku, tak aby uczynić ten rok najlepszym z wszystkich, odkąd firma AIOP działa na rynku.
————————————————————–
My z Piotrem, również “zafundujemy” Wam trochę nowości w 2016r. (dat żadnych nie podajemy na razie…) tak, aby firma AIOP oraz nasz projekt/grupa AIOP Team Polska, miały o wiele większe znaczenie na rynku polskim niż obecnie, co przełoży się także na Wasze wyniki, ale oczywiście nie zmienia to faktu, że wszscy musimy działać aktywnie, a nie liczyć na to, że ktoś za kogoś wykona pracę…
Pozdrawiam w swoim i w imieniu Piotra Majewskiego,
Łukasz Gałuszka
AIOP Team Polska

 

 

wiecej info

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu Arbitrage Automat. Zbudowany na TECHNOLOGII BLOCKCHAIN. Pracuje na Smart Contract Protocol. Posiada dowód PŁYNNOŚCI tzw. BASEN. Start od 20 USDT TRC20!

 
STRZALKA
   
AAS
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex