×

Jak efektywnie pracować w Marketingu Sieciowym i Zarabiać?

Jak efektywnie pracować w Marketingu Sieciowym i Zarabiać?

Jak pracować w sieci? Jak zarabiać w Internecie? Jak pozyskiwać klientów i partnerów biznesowych?

 
   
 

Zazwyczaj w marketingu sieciowym podstawową rzeczą jest to – aby dla jak największej liczby klientów – sprzedać jak największą liczbę produktów.

 

Przykład.

 

Rejestrujesz się do firmy która oferuje np. narzędzia do e-marketingu. Zarejestrowałeś się z polecenia osoby która już w firmie jest aktywna i kupiła interesujące ją produkty marketingowe. Podobnie robisz ty. Poprzez swój link partnerski do firmy, zapraszasz kolejne osoby a one następne i Twoja struktura z każdym poziomem się rozbudowują. Część z tych osób kupuje usługi lub produkty firmy a Ty tym samym dostajesz z tego tytułu prowizję. Im więcej klientów zaprosisz i usług sprzedasz – tym więcej zarobisz. Przekładając to działanie na naszą codzienność, wygląda to już mniej efektownie. Idziemy do sklepu w którym widzimy super spodnie. Kupujemy je. Wiedząc że podobne chciał kupić np. nasz znajomy Adam, dzwonimy do niego oraz informujemy że widzieliśmy spodnie które pewnie chciałby mieć. W ramach „informacji zwrotnej” za polecenie, otrzymamy od znajomego podziękowanie lub zaproszenie na piwo. Robiąc to samo w Internecie – oprócz podziękowania – piwa – dodatkowo możemy otrzymać prowizję partnerską.

 
 

Fajnie?

 

Oczywiście.

 

Wielu Liderów buduje w firmach internetowych tzw. MLM ( marketing wielopoziomowy) potężne struktury klientów oraz partnerów biznesowych. Będąc ich „sponsorami” pokazują jak w danej firmie należy działać, jaki ma plan marketingowy, jakie produkty oraz w jaki sposób można w niej zarabiać.

 Zobacz w poniższym video główne zasady którymi się kierujemy w pracy online, jak rekomendujemy oraz budujemy listy osób z którymi potem efektywnie współpracujemy.

wiecej info
 
 

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex