Powrót Sylvestra Stallone – Rambo V Last Blood   
 

Któż nie zna tych postaci. Bohaterowie którzy zazwyczaj ratują świat w imię dobra. Ich aktorską grę oglądają kolejne pokolenia, a ci starsi lubią wrócić do klasyki czyli Rocky, Predatora czy Kickboxera.

Dobrą informacją dla fanów Sylvestra Stallone jest jego powrót w kolejnej części Rambo V: Last Blood

 
FINCLUB
 

Po miesiącach oczekiwań, zapowiedzi, pokazywania zdjęć z planu i ujawniania fragmentów scenariusza zobaczymy ponownie w akcji Johna Rambo w roli byłego żołnierza. W roli głównej oczywiście Sylvester Stallone, dla którego będzie to najprawdopodobniej ostatni występ w tej roli (przynajmniej sam tak stwierdził w 2018 roku).Rambo: Last Blood – data premiery

Jak zakończy się historia Rambo? Czy bohater zginie, poświęcając się za niewinnych? Przekonamy się już 19 września 2019 roku, kiedy to “Rambo V: Last Blood” w reżyserii Adriana Grunberga trafi do kin. W filmie oprócz Stallone’a wystąpia między innymi Paz Vega, Yvette Monreal, Óscar Jaenada, Sergio Peris-Mencheta, Adriana Barraza, Díana Bermudez oraz Sheila Shah. 

EDUKACJA - PRAKTYKA - AUTOMATYZACJA - GOLDENWAY!

   
300_300_pl.gif
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu Arbitrage Automat. Zbudowany na TECHNOLOGII BLOCKCHAIN. Pracuje na Smart Contract Protocol. Posiada dowód PŁYNNOŚCI tzw. BASEN. Start od 20 USDT TRC20!

 
STRZALKA
   
AAS
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex