19 kwietnia 2024

Polska giełda sponsoruje klub z Premier League

2 min read

Giełda kryptowalut należąca do Polaków sponsorem klubu z Premier League

   
 

 

Platforma wymiany kryptowalut CoinDeal, założona i zarządzana przez trzech Polaków, została sponsorem angielskiego klubu piłkarskiego Wolverhampton Wanderers – tak zwanych Wilków (z ang. wolves). Logo CoinDeal znajdzie się na koszulkach drużyny, na rękawach. Kontrakt obejmie nadchodzący sezon 2018/19, w którym Wilki znowu zagrają w najwyższej lidze angielskiej – Premier League.

Jak opisuje klub w komunikacie, to pierwszy przypadek na świecie sponsoringu sportowego ze strony giełdy kryptowalut. Umowa z CoinDeal ma też znaczenie symboliczne dla Wolverhampton – jest to pierwszy sponsor, którego logo znajdzie się na rękawach koszulek klubu.

 
 

CoinDeal. Polacy z Wrocławia promują firmę w Premier League

Branding CoinDeal ma być też widoczny na stadionie Wilków – Molineux Stadium – w postaci tablic LED, a także na sprzętach treningowych zarówno pierwszej drużyny, jak i rezerwowych.

Jak wskazał dyrektor zarządzający Wolverhampton Laurie Dalrymple, giełda kryptowalut zgodziła się przy tym… nieco “podkręcić” kolory w swoim logo tak, by pasowały do barw Wilków. – To ogromny gest dobrej woli w stronę klubu i jego fanów i coś, za co jesteśmy bardzo wdzięczni – podkreśla Dalrymple w komunikacie. Dodał przy tym, że wierzy, iż CoinDeal zostanie jednym z priorytetowych partnerów Wolverhampton.

Logo CoinDeal było obecne na koszulkach piłkarzy już podczas prezentacji nowych strojów w środę, 4 lipca:

 

 

 

 
 

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex