×

Recenzja i opinie na temat projektu Taxi Money (od 23% do 33% miesięcznie)

Recenzja i opinie na temat projektu Taxi Money (od 23% do 33% miesięcznie)


O systemie

   
 

Taxi-Money to wyjątkowa gra wieloosobowa, która zyskała popularność i reputację najlepszego projektu internetowego wśród setek tysięcy użytkowników RUnetu.

Istnieją już wiele lat, przez ten czas udowodnili, że gry ekonomiczne są naprawdę ciekawe!

Taxi-Money zostało stworzone z myślą o potrzebach graczy, zapewniając możliwość wykorzystania zdolności intelektualnych i strategicznych do pomyślnego awansu w rozgrywce! Wejdź na szczyt świata Taxi Money, korzystając ze swojej strategii, osiągnij sukces w grze, zajmij pierwsze miejsce w tabeli liderów i poznaj nowych przyjaciół!

Dołącz do społeczności wirtualnych taksówkarzy! Płatności także w kryptowalutach z bonusami!

Chociaż jest to gra, wiąże się ona również z ryzykiem. Nie ukrywają tego! Ale też śmiało deklarują, że ich projekt jest stabilny i zawsze wywiązuje się ze swoich zobowiązań.
Potwierdzą to tysiące użytkowników, którzy konsekwentnie zarabiają na projekcie.

W związku z dużą aktualizacją gry ekonomicznej Taxi Money, po dłuższym czasie postanowili wydać szczegółową recenzję nowości w Taxi Polis .

W ciągu ostatnich 9 lat łącznie w Taxi-Money zarejestrowało się ponad 2 miliony graczy !

W sumie wszyscy gracze Taxi-Money spędzili w grze ponad 2 miliardy 200 milionów godzin !

W sumie w tym czasie w grze zrealizowano ponad 1,6 miliarda zamówień !

Przez 9 lat ich programiści napisali ogromną ilość linijek kodu dla Taxi-Money.

Zorganizowali ponad 55 000 promocji, konkursów, loterii i innych dochodowych wydarzeń związanych z grami!

Gra zajmuje mocną pozycję w TOP-30 największych rankingów Runetu w kategorii serwisów z grami!

Taxi Polis to dodatek do gry ekonomicznej Taxi Money . Istotą Taxi Polis jest kupowanie gruntów, budowanie na nich budynków i biznesów, zdobywanie punktów wpływu i zarabianie prowizji. Im więcej punktów wpływu posiadasz w regionie, tym większy udział podatków i zamówień zrealizowanych w twoim regionie w głównej grze Taxi Money , którą otrzymujesz. W najbliższym czasie planowane jest doliczenie przychodów z odsprzedaży działek. Gra posiada rozbudowaną funkcjonalność, która była rozwijana i dopracowywana przez lata.


……dodatkowa opcja reklamy!

Gra ekonomiczna Taxi Money rozpoczęła się 22 maja 2014 roku

Początkowo gra Taxi Money oferowała zarabianie pieniędzy kupując taksówkę i realizując zamówienia, ale teraz funkcjonalność została rozszerzona i możesz kupować działki i budować budynki w lokacji Taxi Polis, która w chwili pisania tego tekstu ma już 3 dzielnice. Regiony będą dodawane stopniowo. Działki i budynki są szybko kupowane, więc spróbuj kupić bardziej opłacalną działkę i budynek.


Projekt marketingowy

Oferta inwestycyjna gry ekonomicznej Taxi Money składa się z 4 rodzajów zarobków:

  • zarabianie na kupowaniu taksówek i wykonywaniu zadań;
  • dochód z zakupu firmy;
  • zarobki w Taxi Polis na zakupie gruntów i budynków;
  • dochód bez inwestycji.

Najbardziej odpowiednim dochodem w grze Taxi Money jest teraz Taxi Polis . Tak jak pisałem wcześniej, chodzi o to, aby kupować grunty i budynki, które będą generować dochód pasywny. W najbliższym czasie planują dodać możliwość odsprzedaży działek.

Obecnie w Taxi Polis są 3 dzielnice , w których można kupić działki i budynki: Nowa, Mirny i Jużny. W przyszłości planowane jest dodanie kolejnych obszarów.

Minimalna kwota depozytu to 199₽. Minimalna kwota wypłaty to 5₽. W projekcie inwestycyjnym płatności realizowane są w trybie natychmiastowym.

Nazwa taryfyProcent wydajnościNaliczanie odsetekTermin depozytuKwota depozytuZwrot kaucji
taksówkiod 23% do 33% miesięczniedni kalendarzowew sposób nieokreślonyod 199₽zaliczane do rozliczeń międzyokresowych


Program partnerski

Program partnerski w grze ekonomicznej Taxi Money jest dwupoziomowy. Aby wziąć udział w programie partnerskim, musisz zarejestrować się na stronie. Istnieje możliwość ulepszenia programu partnerskiego poprzez kwalifikację.

Ważne: Premie za polecenie nie są naliczane podczas uzupełniania Enklawy, gier Taxi-Dice, sekcji „Wymiana” i konta firmy.


Standardowy program partnerski:

  • Nagroda: 7,5% – 2% depozytów Twoich partnerów;
  • Warunki: Musisz zarejestrować się na stronie.


Recenzja

Gra ekonomiczna z wyprowadzeniem pieniędzy Taxi Money działa z powodzeniem od 9 lat. Ostatnia aktualizacja Taxi Polis przyniosła nową rundę rozwoju tej grze ekonomicznej.

W grze są cztery rodzaje zarobków. Podstawą jest zakup gruntów i budynków, które w przyszłości będą przynosić dochód pasywny. wkrótce planują dodać możliwość odsprzedaży gruntów i budynków.

Gra wygląda na starannie wykonaną. Istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy, a także ciekawych możliwości.

Program partnerski jest dwupoziomowy. Jest to 7,5% – 2% depozytów Twoich partnerów. Istnieje możliwość ulepszenia programu partnerskiego poprzez podniesienie kwalifikacji maksymalnie do 20% – 4% depozytów Twoich partnerów. Podwyżka obowiązuje przez miesiąc po spełnieniu warunków.

Gra powinna być świetną opcją do dywersyfikacji portfela. Wchodzimy wcześniej – zarabiamy więcej, nie zapominając o ryzyku i pamiętając o podstawowych zasadach inwestowania. Wtedy może to być – udana i opłacalna inwestycja!

Мониторинг на richmonkey.biz
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex