×

Podobnie jak wiele osób, uważam że w tym roku osiągniemy nowe ATH na Bitcoinie oraz Ethereum

Podobnie jak wiele osób, uważam że w tym roku osiągniemy nowe ATH na Bitcoinie oraz Ethereum

   
 


Nie jestem ekspertem, nigdy nie byłem ..i nigdy nie będę. Wiem jednak jedno. Crypto to moc, crypto dla wielu osób jest świetną odskocznią zarobkową, crypto świetnie się rozwija, crypto zachwyciło wiele firm instytucjonalnych, crypto wprowadza nowe trendy finansowania i na koniec crypto – jest Tym Czego Obecnie potrzebuje Nasz Świat!


Pierwszy kwartał 2020 roku nie należał do spokojnych walut na rynku kryptowalut. Globalna pandemia spowodowała znaczne zmiany kursu walutowego. Jednak obecna sytuacja wydaje się być bardzo optymistyczna.

Najnowsze oceny dwóch głównych kryptowalut wskazują na trend wzrostowy. Cena Bitcoina wynosi obecnie ponad 11600 dolarów, a Ethereum ponad 420 dolarów.

Eksperci przewidują, że jest to trend, który będzie się utrzymywał. Z najnowszych prognoz wynika, że ​​rekord osiągnięty pod koniec 2017 roku zostanie pobity. W grudniu 2017 roku Bitcoin po raz pierwszy i ostatni zbliżył się do 20000 dolarów, a Ethereum na początku 2018 roku przekroczył 1300 dolarów. Był to czas, w którym zainteresowanie kryptowalutami, inwestycjami i handlem znacznie wzrosło. Teraz tę historię można powtórzyć.

Najnowsze prognozy mówią, że cena Bitcoina wzrośnie do 30000 USD, co pobije obecny rekord o ponad 10 000 USD. Z najnowszych analiz wynika, że ​​taki wzrost jest nadal możliwy w 2020 roku.

Analiza trendu wzrostowego Ethereum przewiduje, że ta waluta może osiągnąć w tym roku 1000 USD. Oznacza to, że ETH potroi swoją aktualną wartość.

Rynek kryptowalut najprawdopodobniej stoi w obliczu swojego historycznego momentu. Więc to najlepszy czas na kupowanie aktywów kryptograficznych. Kupowanie kryptowalut w tym momencie może skutkować 3-krotnym wzrostem środków pod koniec roku!

Dlatego zachęcam do inwestowania i handlu na:

ALGOSONE!

Pamiętaj! Nie musisz być ekspertem w handlu kryptowalutami. Ich inteligentne “urządzenia” zadbają o Twoje fundusze i być może przyniosą znaczące korzyści.

 
ALGOSONE
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex