23 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!“Tak się ciekawie złożyło, że akurat w piątek złotowe notowania złota ustanowiły nowy historyczny rekord. Uncja królewskiego metalu po raz pierwszy we współczesnej historii była warta ponad 6 200 złotych polskich. To interesujące, że wystrzał cen złota w PLN zbiegł się w czasie z publikacjami coraz wyższych odczytów inflacji CPI – jeszcze w połowie grudnia uncja złota kosztowała nieco ponad 5600 zł, czyli o prawie 600 zł mniej niż obecnie – napisał na bankier.pl Krzysztof Kolany.


kurs złota

   
 

Warto zauważyć i inne ciekawe zjawisko. Od początku 2020 roku ceny złota wyrażone w PLN skoczyły aż o 23,5 proc., gdy porównamy je z tymi ze stycznia 2019 roku. Pokazuje to jasno, że “żółty” metal jest idealną bezpieczną przystanią na czasy, gdy inflacja zaczyna niebezpiecznie dla naszych oszczędności rosnąć.

Co prawda, w przeszłości z kursem złota bywało w kontekście opisanej powyżej relacji różnie. Ceny złota malały, mimo tego, że inflacja rosła. Sprawa wygląda lepiej, gdy spojrzymy na nią w szerzej perspektywie. Od oficjalnego uwolnienia ceny kruszcu na początku lat 70. złoto bardzo mocno zyskało. Przypomnijmy, że przez lata kosztowało – sztucznie podtrzymywane na tym poziomie – 35 USD za 1 uncję. Dziś za uncję płaci się 1586,90 USD. To chyba najlepiej oddaje skalę zjawiska…

 

"Trzeba mieć wielkie cele, by nie poddać się przygnębieniu z powodu małych niepowodzeń" Buduj, oszczędzaj, zabezpieczaj, inwestuj! Osoby posiadające tylko jedno źródło dochodu, które nie robią dywersyfikacji powinny się liczyć z tym, że kiedyś: – mogą stracić pracę – ich firma może upaść – warunki zdrowotne mogą nie pozwolić na pracę. Sprawdź już teraz jak możesz rozpocząć swoją przygodę z inwestycjami w złoto już od ...15 zł miesięcznie!

 
 
 

Kupować złoto?


“Nie chciałbym przez to powiedzieć, że teraz musisz pogodzić się z najbliższym dilerem i zamienić wszystkie oszczędności na złote sztabki i monety. To było bardzo nierozsądne. Sens inwestowania w złoto obliczone jest na długi i bardzo długi termin i polega na pasywnym trzymaniu żółtego metalu, a nie na okazjonalnej spekulacji w oczekiwaniu na ceny za rok czy za dwa”– dodaje Kolany.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex