19 kwietnia 2024

Najważniejsze wydarzenia crypto z ostatniego tygodnia – 16.05.2022

3 min read
   
 


Rynek kryptowalut kontynuuje swój spadek w tym tygodniu, a cała uwaga skupia się na Terra i jej rollercoasterze UST i LUNA.

Dwie główne kryptowaluty handlują na poziomie 29 000 USD za Bitcoin i 2 000 USD za Ethereum.

Zobaczmy, co eksperci od kryptowalut myślą o obecnej sytuacji rynkowej.

David Lifchitz, partner zarządzający i dyrektor ds. inwestycji w firmie zarządzającej aktywami ExoAlpha, mówi, że „wiele złych wiadomości zostało już wypowiedzianych” i że „paniczny ruch po fiasku UST już nastąpił”. Uważa również, że inwestorzy nie powinni spodziewać się powrotu BTC do 60 000 USD w najbliższym czasie, jednak powrót do poziomu 35 000 USD w krótkim terminie jest możliwy.

 
 
Projekt "Asysty Inwestycyjniej" w postaci Zautomatyzowanego Tradera Do Zadań - Specjalnych!
 
Ekosystem z Traderem
 

Analityk rynku kryptowalut Rekt Capital uważa, że ​​„BTC musi utrzymać 28 600 USD jako wsparcie dla ceny, która może rzucić wyzwanie 32 000 USD”. Mimo że niektórzy inwestorzy starają się zachować optymizm w kwestii szybkiego ożywienia, Rekt Capital ostrzega, że ​​„ostre ożywienie w kształcie litery V jest mało prawdopodobne”.

Rzućmy okiem na inne wiadomości z zeszłego tygodnia:

🔥 Do Kwon, założyciel Terra, zaproponował plan ożywienia ekosystemu Terra. Zgodnie z jego planem posiadacze UST i LUNA, którzy nie byli w stanie lub nie chcieli sprzedać swoich udziałów podczas załamania cen w tym tygodniu, otrzymaliby rekompensatę.
Kwon zaproponował, aby walidatorzy zresetowali własność sieci do 1 miliarda tokenów dystrybuowanych wśród posiadaczy LUNA i UST, a także do puli społeczności w celu finansowania przyszłego rozwoju.

 

Zarabiaj z świetną giełda BINANCE! Kliknij, aby otworzyć DARMOWE konto!

   
   
 

✈️ Emirates, największa linia lotnicza w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (ZEA), ogłosiła plany akceptowania płatności Bitcoin (BTC) i uruchomienia na swoich stronach internetowych nonfungible tokens (NFT).

✔️ Po krachu UST brytyjskie Ministerstwo Skarbu najwyraźniej postanowiło uregulować stablecoiny jako legalny środek płatniczy. Z drugiej strony podejście Skarbu Państwa nie obejmuje legalizacji algorytmicznych stablecoinów, a zamiast tego faworyzuje w pełni zabezpieczone stablecoiny 1:1, takie jak Tether (USDT) lub USD Coin (USDC).

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex