20 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Najlepsze kalkulatory kryptograficzne 2022 – Polecane narzędzia do kryptowalut!

6 min read
   
 


Być może będziesz musiał szybko obliczyć swoje zyski z handlu, przekonwertować jedną kryptowalutę na inną lub sprawdzić potencjalne zarobki ze sprzętu do kopania. Oto lista kalkulatorów kryptograficznych, które pomogą Ci rozwiązać ten problem.


Kalkulatory zysków i strat kryptowalut

Jeśli chcesz wiedzieć, jak obliczyć zysk z kryptowalut, zazwyczaj będziesz musiał wykonać kilka prostych obliczeń ręcznie. Na przykład, kiedy kupujesz 1 bitcoin (BTC) za 40000 USD i sprzedajesz go za 50000 USD, obliczasz zysk 10000 USD. Ale czasami potrzebujesz kalkulatorów zysków handlowych, aby zaoszczędzić czas, gdy musisz obliczyć setki transakcji z wieloma zmiennymi. Dlatego dobrym pomysłem może być pozwolenie tym platformom na wykonanie całej matematyki za Ciebie, ponieważ jest to kwestia inwestycji czasowej.

Oto lista kalkulatorów kryptograficznych, które pomogą Ci rozwiązać ten problem.


1. Poznaj kalkulator

Strona główna kalkulatora zysków kryptowalut Sabe;  Dolar amerykański, GBP, EUR, BTC porównaj i matematyka
Strona główna kalkulatora zysków kryptowalut Sabe

Sabe to prosty kalkulator handlu kryptograficznego, który pomaga śledzić zyski z handlu.

Aby obliczyć swoje zarobki, wprowadź jedną ze swoich nazw monet wraz z liczbą zakupionych monet i ceną zakupu.

Ich dane są stale aktualizowane według kursów wymiany CoinMarketCap, dzięki czemu możesz zobaczyć, ile pieniędzy zarobiłeś lub straciłeś w danym momencie.

 
ROYALQ!
 


2. Łatwy kalkulator Bitcoin

Strona główna kalkulatora handlu Bitcoinami;  metryka GBP, EUR, bitcoin btc, pieniądze;  kursy walut cyfrowych aktywów
Strona główna kalkulatora handlu Bitcoinami

Ten kalkulator jest rozwiązaniem tylko dla Bitcoina, ale nadal pozwala szybko obliczyć zyski. Musisz podać liczbę monet, w tym przypadku Bitcoins (BTC), a także ceny kupna i sprzedaży, tak jak w przypadku poprzedniego narzędzia. W przeciwieństwie do kalkulatora Sabe, możesz również uwzględnić zapłacone opłaty transakcyjne. Możesz także określić długie lub krótkie strategie lub obliczyć opłaty.


Konwertery kryptowalut i kalkulatory kryptowalut (dolary amerykańskie, EUR, GBP itp.)

Tego rodzaju kalkulatory kryptograficzne są prawdopodobnie najczęstszym rozwiązaniem, jakie widziałeś w Internecie. Konwertują jedną kryptowalutę na walutę fiducjarną lub inną kryptowalutę.


1. Kalkulator CoinMarketCap

Strona kalkulatora kryptowalut CoinMarketCup;  btc, GBP, dolar amerykański, bitcoin;  konwersja i status pieniężny
Strona kalkulatora kryptowalut CoinMarketCup

Załóżmy, że posiadasz niewielką ilość bitcoinów (BTC) lub innego zasobu cyfrowego. W takim przypadku użycie tego kalkulatora do obliczenia, ile masz dolarów, euro, koron, rubli i innych walut po aktualnym kursie wymiany, jest prawdopodobnie najszybszą opcją.

Jest to również prosty konwerter jednej waluty fiducjarnej na drugą. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to wprowadzić kwotę i walutę, którą chcesz przeliczyć, oraz walutę, na którą chcesz przeliczyć.


2. Currexy

Strona konwertera kryptowalut Currexy;  metryki i konwersja PKB, EUR, bitcoin;  strona internetowa porównaj dane i wykonaj obliczenia
Strona konwertera kryptowalut Currexy

Currexy to fantastyczne narzędzie do obliczania, ile warta jest Twoja inwestycja w Bitcoin (BTC) w różnych walutach.

Wprowadź posiadaną kwotę Bitcoin (BTC) i zobacz równoważną kwotę w USD, EUR, GBP, ETH, LTC i Dash.

 
Moonce Space
 


3. Coinmama

Strona kalkulatora kryptowalut Coinmama;  ceny uwięzi, porównuj wskaźniki kupna i sprzedaży, kurs wymiany pieniędzy i przeliczaj waluty za pośrednictwem platformy
Strona kalkulatora kryptowalut Coinmama

Coinmama to kolejna popularna platforma internetowa do obliczania aktualnej ceny Bitcoina w dowolnej walucie fiducjarnej. Dolar amerykański jest domyślną lub podstawową walutą fiducjarną CEX.IO. Automatycznie konwertuje i wyświetla ceny Bitcoin w innych walutach przy użyciu odpowiednich kursów wymiany walut. Coinmama nie dostarcza danych na temat historycznych trendów wartości Bitcoin (w wybranej przez Ciebie walucie fiducjarnej) na przestrzeni czasu.


Kalkulator opłacalności wydobycia

Decydując o tym, czy kopać kryptowalutę, czy nie, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, w tym moc mieszającą platformy wydobywczej, zużycie energii w watach, koszt za kWh i opłatę za pulę. Tutaj mogą się przydać kalkulatory górnicze.


1. Kalkulator CryptoCompare

CryptoCompare Kalkulator górniczy
CryptoCompare Kalkulator górniczy

Ten kalkulator kopania kryptowalut pozwala obliczyć zyski z kopania na tydzień, miesiąc, a nawet rok.

Możesz określić, czy całość jest tego warta, biorąc pod uwagę powyższe cechy i dostosowując konkretne ustawienia do swojej platformy wydobywczej.

Kalkulator kopania obsługuje Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Monero (XMR), Zcash (ZEC), Dash (DASH) i Litecoin (LTC)


2. Kalkulator górniczy BTC.com

Kalkulator górniczy BTC.com
Kalkulator górniczy BTC.com

Oprócz funkcji wymienionych dla Kalkulatora CryptoCompare, ten umożliwia dodawanie wielu platform wydobywczych, ustawianie trudności początkowych, zwiększanie wskaźników trudności i zysków.

Możesz również podać datę rozpoczęcia i zakończenia procesu wydobycia, aby uzyskać oszacowanie całkowitego zysku, przychodów i kosztów energii elektrycznej w USD.


Kalkulator podatków od kryptowalut

Kalkulatory podatkowe kryptowalut automatycznie określają, ile podatku jesteś winien, podczas generowania raportów podatkowych. Większość programów kryptograficznych pomaga obliczyć podatki od kryptowaluty za każdy rok podatkowy bez konieczności zatrudniania specjalisty podatkowego.


1. CryptoTrader.Tax

Strona główna CryptoTrader.Tax
Strona główna CryptoTrader.Tax

Ten kalkulator podatku od kryptowalut pomaga obliczyć zyski, straty i podatek z dowolnej działalności, w tym handlu algorytmami , wydobycia oraz prostego kupowania i sprzedawania. Kalkulator gromadzi twoje historyczne transakcje ze wszystkich twoich platform kryptograficznych, giełd, pul wydobywczych i innych źródeł. Wystarczy kilka kliknięć, aby uzyskać dostęp do historii transakcji.

Po zaimportowaniu wszystkich danych handlowych możesz tworzyć formularze zysków i strat kapitałowych, a także raporty dochodów. Wszystkie te dokumenty można wykorzystać do terminowego złożenia informacji o kryptowalutach wraz z zeznaniem podatkowym. Raporty te można importować do oprogramowania do rozliczania podatków, takiego jak TurboTax.

 
HASH7 - Auto Bot!
 


2. Cryptotaxcalculator.io

Strona główna kalkulatora CryptoTax
Strona główna kalkulatora CryptoTax

Dzięki potężnym i dokładnym raportom podatkowym, łatwym do zrozumienia kalkulacjom oraz handlowi DeFi i DEX CryptoTax jest jednym z najlepszych kalkulatorów podatku od kryptowalut dla przeciętnego inwestora.

Ich platforma wykonuje obliczenia podatkowe z dużą dokładnością, w tym złożone scenariusze podatkowe, takie jak pożyczki DeFi, transakcje DEX, opłaty za gaz, handel lewarowany i nagrody za obstawianie.

Zapewniają również pełny podział każdego obliczenia, dzięki czemu możesz dokładnie zrozumieć, w jaki sposób zostały obliczone Twoje podatki i jakie zasady zostały zastosowane, z dostosowywalnymi zasadami, aby wspierać Twoje indywidualne okoliczności.


3. Podatek od Crypto.com

ta sama kwota, najnowsze wiadomości, kapitalizacja rynkowa, aktywa cyfrowe, kalkulacja, wartość
Strona główna Crypto.com Podatek

Uzyskaj podatki od kryptowalut w kilka sekund bez żadnych kosztów dzięki Crypto.com Tax. Zapewniają pełne wsparcie dla Australii, Stanów Zjednoczonych i Kanady. Crypto.com Tax integruje się z popularnymi giełdami i portfelami i oferuje łatwy w użyciu interfejs, który wykonuje pracę w mgnieniu oka.

Podatek Crypto.com jest całkowicie darmowy dla każdego, kto musi przygotować swoje podatki od kryptowalut. Bez względu na to, ile transakcji dokonałeś w ciągu ostatnich lat, wykonają za Ciebie obliczenia za darmo.

Obsługują API (dostęp tylko do odczytu) i import CSV dla popularnych giełd/portfeli w Australii, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Jeśli korzystasz z innych giełd/portfeli, możesz nadal korzystać z ich ogólnego formatu CSV, aby uzyskać wyniki obliczania podatku.


4. Podatek od tokenów

Ten kalkulator podatku od bitcoinów oblicza podatek od zysków kapitałowych od bitcoinów na podstawie czasu ich posiadania. Musisz podać ceny kupna i sprzedaży bitcoina, a także okres utrzymywania.

Załóżmy na przykład, że kupiłeś jednostki bitcoin za 50 000 USD w sierpniu 2017 r. i sprzedałeś je za 100 000 w listopadzie 2018 r. Okres utrzymywania jest krótszy niż trzy lata. Więc Twój zysk wynosi 100 000 $ – 50 000 $ = 50 000 $ w krótkoterminowych zyskach kapitałowych. W większości krajów, kiedy płacisz podatki, są one odliczane od wynagrodzenia podlegającego opodatkowaniu i są opodatkowane zgodnie ze swoim przedziałem podatkowym.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex