17 kwietnia 2024

Na jakich kryptowalutach warto się skupić w 2021 roku?

3 min read


Altcoiny na 2021. Informacje i zakupy Projektów – z kanału YOU TUBE
Rekin Biznesu


Elliot Wainman, trader i influencer kryptowalut, wymienia grupę altcoinów, które jego zdaniem mogą przynieść 1000-krotne zyski

   
 

Wainman mówi swoim 218 000 subskrybentom na YouTube, że nadal pozostaje optymistyczny w kontekście DeFi. Trader wierzy, że całkowita wartość zablokowanych środków (TVL) w ramach zdecentralizowanych finansów wzrośnie z 28,6 miliardów dolarów do 100 miliardów dolarów.

 
 


Lista Wainmana

Analityk uważa, że ​​aktywa DeFi o małej kapitalizacji skorzystają na wzroście TVL, w tym zdecentralizowanej giełdzie stablecoin Snowswap (SNOW), narzędziu płynności Unistake, zdecentralizowanej giełdzie PancakeSwap (SWAP) i protokole yield farmingowym Bao Finance (BAO).

Kolejną monetą na radarze Wainmana jest Bridge Mutual (BMI). To protokół, który zapewnia ubezpieczenie od awarii inteligentnych kontraktów, ataków na giełdę kryptowalut, awarii stablecoinów i innych.

Na liście Wainmana znajduje się również OptionRoom (ROOM), który jest protokołem oracle i rynkiem prognoz opartym o Polkadot (DOT).

„Masz oracle, masz rynek prognoz i Polkadot w jednym. To dużo sosu i wychodzi z bardzo małą kapitalizacją rynkową… Widać, że ich w pełni rozwodniona kapitalizacja rynkowa zaczyna się od tych 5 milionów dolarów. To jest FDV. To nie jest kapitalizacja rynkowa w obiegu. To wszystkie ich tokeny i cała ich wartość… Chodzi o to, że mają wiele funkcji, których wiele dużych projektów nawet nie uwzględnia […]”.

Co z Ethereum?

Jeśli chodzi o Ethereum, Wainman twierdzi, że wiodąca platforma inteligentnych kontraktów ma większy potencjał wzrostowy, nawet po niedawnym zaliczeniu nowego rekordu cenowego. Fundamenty kryptowaluty nadal prezentują się wysoce obiecująco:

Ethereum, biorąc pod uwagę wszystko, co się dzieje wokół NFT, DeFi… po prostu naprawdę trudno jest argumentować, że mamy do czynienia z czymś innym niż niedowartościowanie […]”.


Dlaczego powinieneś mieć MONx? Prezentacja ekosystemu OneMillion i tokenu MONx – Adam Wachta – Dyrektor Handlowy – z kanału You Tube Mike Satoshi


SPRAWDŹ JAK WYKORZYSTAĆ EKOSYSTEM Z TOKENEM MONX – WCHODZĘ W TO!

 
 


Bitcoin GAŚNIE?! Altcoiny Z Potencjałem Na DUŻE WZROSTY! Cena Bitcoina i Kryptowaluty 2021 – video z kanału You Tube Piotr Ostapowicz

 
Mining, Kopalnie w Chmurze
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex