Dywersyfikacja – Drobne, wrzucone w kilka ciekawych projektów

   
 


To już nie tylko pasja, ale ciągłe poszukiwanie atrakcyjnych okazji do zarobienia. Wielokrotnie już się przekonałem że warto mieć kilka lub kilkanaście koszyków inwestycyjnych. Ponieważ nawet niewielkie sumy, z czasem mogą zrobić …konkret.


?♨1.Invest Beczki Palikota (otrzymanie dywidendy, reinwestycja lub finalnie odebranie produktu – whysky) oraz tokeny Kanga (rosną w cenie) na stokenizowanej platformie Mosaico. Inwestycje od 100 lub 50zł

https://mosaico.ai/projects/beczkipalikota?p=cddfvxtm
?♨2.Tokeny Monx z platformy OneMillion

Otrzymujesz dostęp do olbrzymiej galerii handlowej w której możesz płacić w crypto.Zakładając konto w OneMillion możesz skorzystać z oferty promocyjnej, dzięki której za utworzenie konta otrzymasz tokeny MONx o wartości 45PLN.Tokeny te pracują w całym ekosystemie firmy. Wykorzystywane są też w At.Systems – bocie do tradingu na którym operujemy poprzez Monx. Podstawowym elementem budowania wartości tokenów MONx jest ich użyteczność. Każda platforma wykorzystuje tokeny do wymiany, przechowywania wartości i płatności w ekosystemie. To właśnie wysoka użyteczność tokenów generuje popyt i zwiększa ich wartość. Odbierz za free lub invest od 4,54 za sztukę.

https://partners.onemillion.com/register/AA02BDCCB9
?♨3. Nowa, polska platforma kryptowaluty.pl

Możesz zostać współwłaścicielem biznesu jednej z najbardziej dochodowych branż! W początkowym etapie rozwoju głównym celem projektu kryptowaluty.pl jest wdrożenie wymiany najpopularniejszych walut cyfrowych w punktach stacjonarnych oraz uruchomienie ukończonego kantoru internetowego. Invest 1 zł za sztukę.

https://www.tokenizer.io/ref/75982b83-044c-30ca-de76-d17d46340d85

Ps:.. Wszystkie powyższe platformy to realnie pracujące i zarejestrowane spółki na terenie naszego kraju. W niektórych są umowy, Kyc itp. Czas na inwestycje jest ograniczony. Obecnie w każdej możemy zainwestować. Raczej nie traktuję ich jako projekty krótkoterminowe. Uważam je za takie, które w miarę rozwoju dla swoich uczestników mogą dać z czasem ciekawe zwroty. Każdy powinien według siebie ocenić proces “rozdawania swoich pieniędzy” – bo tak też je w tych projektach określam. Warto czasem zostawić kilka złotych to tu – to tam a potem, ? czas pokaże ?

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating
 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex