19 kwietnia 2024

Dywersyfikacja – Drobne, wrzucone w kilka ciekawych projektów

3 min read
   
 


To już nie tylko pasja, ale ciągłe poszukiwanie atrakcyjnych okazji do zarobienia. Wielokrotnie już się przekonałem że warto mieć kilka lub kilkanaście koszyków inwestycyjnych. Ponieważ nawet niewielkie sumy, z czasem mogą zrobić …konkret.


?♨1.Invest Beczki Palikota (otrzymanie dywidendy, reinwestycja lub finalnie odebranie produktu – whysky) oraz tokeny Kanga (rosną w cenie) na stokenizowanej platformie Mosaico. Inwestycje od 100 lub 50zł

https://mosaico.ai/projects/beczkipalikota?p=cddfvxtm
?♨2.Tokeny Monx z platformy OneMillion

Otrzymujesz dostęp do olbrzymiej galerii handlowej w której możesz płacić w crypto.Zakładając konto w OneMillion możesz skorzystać z oferty promocyjnej, dzięki której za utworzenie konta otrzymasz tokeny MONx o wartości 45PLN.Tokeny te pracują w całym ekosystemie firmy. Wykorzystywane są też w At.Systems – bocie do tradingu na którym operujemy poprzez Monx. Podstawowym elementem budowania wartości tokenów MONx jest ich użyteczność. Każda platforma wykorzystuje tokeny do wymiany, przechowywania wartości i płatności w ekosystemie. To właśnie wysoka użyteczność tokenów generuje popyt i zwiększa ich wartość. Odbierz za free lub invest od 4,54 za sztukę.

https://partners.onemillion.com/register/AA02BDCCB9
?♨3. Nowa, polska platforma kryptowaluty.pl

Możesz zostać współwłaścicielem biznesu jednej z najbardziej dochodowych branż! W początkowym etapie rozwoju głównym celem projektu kryptowaluty.pl jest wdrożenie wymiany najpopularniejszych walut cyfrowych w punktach stacjonarnych oraz uruchomienie ukończonego kantoru internetowego. Invest 1 zł za sztukę.

https://www.tokenizer.io/ref/75982b83-044c-30ca-de76-d17d46340d85

Ps:.. Wszystkie powyższe platformy to realnie pracujące i zarejestrowane spółki na terenie naszego kraju. W niektórych są umowy, Kyc itp. Czas na inwestycje jest ograniczony. Obecnie w każdej możemy zainwestować. Raczej nie traktuję ich jako projekty krótkoterminowe. Uważam je za takie, które w miarę rozwoju dla swoich uczestników mogą dać z czasem ciekawe zwroty. Każdy powinien według siebie ocenić proces “rozdawania swoich pieniędzy” – bo tak też je w tych projektach określam. Warto czasem zostawić kilka złotych to tu – to tam a potem, ? czas pokaże ?

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex