Dywersyfikacja – Drobne, wrzucone w kilka ciekawych projektów

 
   
 


To już nie tylko pasja, ale ciągłe poszukiwanie atrakcyjnych okazji do zarobienia. Wielokrotnie już się przekonałem że warto mieć kilka lub kilkanaście koszyków inwestycyjnych. Ponieważ nawet niewielkie sumy, z czasem mogą zrobić …konkret.


🔶♨1.Invest Beczki Palikota (otrzymanie dywidendy, reinwestycja lub finalnie odebranie produktu – whysky) oraz tokeny Kanga (rosną w cenie) na stokenizowanej platformie Mosaico. Inwestycje od 100 lub 50zł

https://mosaico.ai/projects/beczkipalikota?p=cddfvxtm
🔶♨2.Tokeny Monx z platformy OneMillion

Otrzymujesz dostęp do olbrzymiej galerii handlowej w której możesz płacić w crypto.Zakładając konto w OneMillion możesz skorzystać z oferty promocyjnej, dzięki której za utworzenie konta otrzymasz tokeny MONx o wartości 45PLN.Tokeny te pracują w całym ekosystemie firmy. Wykorzystywane są też w At.Systems – bocie do tradingu na którym operujemy poprzez Monx. Podstawowym elementem budowania wartości tokenów MONx jest ich użyteczność. Każda platforma wykorzystuje tokeny do wymiany, przechowywania wartości i płatności w ekosystemie. To właśnie wysoka użyteczność tokenów generuje popyt i zwiększa ich wartość. Odbierz za free lub invest od 4,54 za sztukę.

https://partners.onemillion.com/register/AA02BDCCB9
🔶♨3. Nowa, polska platforma kryptowaluty.pl

Możesz zostać współwłaścicielem biznesu jednej z najbardziej dochodowych branż! W początkowym etapie rozwoju głównym celem projektu kryptowaluty.pl jest wdrożenie wymiany najpopularniejszych walut cyfrowych w punktach stacjonarnych oraz uruchomienie ukończonego kantoru internetowego. Invest 1 zł za sztukę.

https://www.tokenizer.io/ref/75982b83-044c-30ca-de76-d17d46340d85

Ps:.. Wszystkie powyższe platformy to realnie pracujące i zarejestrowane spółki na terenie naszego kraju. W niektórych są umowy, Kyc itp. Czas na inwestycje jest ograniczony. Obecnie w każdej możemy zainwestować. Raczej nie traktuję ich jako projekty krótkoterminowe. Uważam je za takie, które w miarę rozwoju dla swoich uczestników mogą dać z czasem ciekawe zwroty. Każdy powinien według siebie ocenić proces „rozdawania swoich pieniędzy” – bo tak też je w tych projektach określam. Warto czasem zostawić kilka złotych to tu – to tam a potem, 🙂 czas pokaże 🙂

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating