“Magia” systemu zarobkowego, cudze pieniądze, szkolnictwo

   
 

Co jest “magią” systemu zarobkowego – Jak Ty to widzisz ? Ja w 100% zgadzam się z jednym z Panów który wystąpił w tym video. Jeden produkt – który powstał dzięki tysiącom osób. Nie było żadnego nakazu rządów, wszystko odbywało się indywidualnie na całym świecie z tak naprawdę dużym nakładem czasowym aby stworzyć coś prostego, wszędzie dostępnego …a czego sam zakup kosztuje Nas zazwyczaj kilka minut. Bezosobowy system zarobkowy który połączył wszystkich którzy ów produkt tworzyli.

W życiu w dużej części wydajemy pieniądze. Gdy kupujemy coś sobie, to nad tym zakupem głęboko się zastanawiamy. Gdy je wydajemy np. zapraszając kogoś na obiad, kupując prezent – staramy się zaoszczędzić na tym zakupie. Biorąc pod lupę Państwo – sprawa wygląda podobnie. Państwo wydaje “nasze” pieniądze (podatników) na Nas samych ostrożnie bez przepychu a więc na rzeczy które dla społeczeństwa są potrzebne: mieszkania dla ubogich, parki rozrywki, różnego typu dofinansowania, szkolnictwo czyli na na ogólny rozwój gospodarczy. Gdy wydaje na siebie : wycieczki, diety, ochrona, luksusowe limuzyny itp. wydaje z rozrzutem. Dlatego też swoje i cudze pieniądze wydaje się inaczej na kogoś a inaczej na siebie. Jeżeli “nasi rządzący” tego nie zrozumieją (a po co by mieli – przecież im z tym dobrze) to zawsze będę mieli wszystkiego w brud, a większość społeczeństwa zawsze będzie żyła w biedzie.

Zapraszam do obejrzenia poniższego  filmiku. Bardzo ciekawy i pouczający.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu Arbitrage Automat. Zbudowany na TECHNOLOGII BLOCKCHAIN. Pracuje na Smart Contract Protocol. Posiada dowód PŁYNNOŚCI tzw. BASEN. Start od 20 USDT TRC20!

 
STRZALKA
   
AAS
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex