Legalizacja crypto w Koreii Południowej, ATH BTC w tym roku! Jakie?   
 

Czyżby miało być, byczo!? Zgodnie z nowym rozporządzeniem Zgromadzenia Narodowego Korei Południowej, handel kryptowalutami w tym kraju został całkowicie uregulowany. Dzisiaj dotarła też do nas wiadomość o wyroku francuskiego Sądu, który przyznał bitcoinowi status pieniądza. Dzieje się!

Koreański regulator zmienił i uchwalił Special Financial Transactions Information Act – ustawę z listopada 2019 r. Teraz organ regulacyjny będzie pracował nad stworzeniem nowych ram, które określą jak nadzorować działalność dostawców usług wirtualnych aktywów (VASP). W ramach tej definicji mieszczą się oczywiście giełdy kryptowalut.

 
 

Handel kryptowalutami w Korei Południowej | Regulacje nabierają tempa

Simon Kim, CEO inkubatora blockchain Hashed z Seulu powiedział wczoraj:

Do tej pory istniała duża niepewność co do przepisów dotyczących kryptowalut w Korei Południowej. Jednak zgodnie z nowym prawem, kryptowaluty zostały oficjalnie sklasyfikowane przez instytucje jako klasa aktywów, a operatorzy aktywów wirtualnych mogą działać zgodnie z prawem obowiązującym w Korei.Uważam, że jest to silny, pozytywny sygnał dla Korei Południowej, która dąży do przodu i okazuje się być doskonałym poligonem dla blockchaina i kryptowalut na scenie światowej.

Wciąż zastanawiamy się, czy kurs BTC zawiera już w sobie wycenę halvingu? Może wzrosty dopiero nastąpią? Czy mamy podstawę do tego, by wyrokować o tym na podstawie skąpej próby danych z dwóch poprzednich halvingów? Oto, co na ten temat ma do powiedzenia twórca S2F – popularnego modelu wyceny bitcoina. Ile procent szans dają analitycy Skew na ATH bitcoina jeszcze w tym roku?

 
 

Plan B, który stworzył popularny i szeroko dyskutowany model stock-to-flow (S2F) jest przekonany, że kurs bitcoina pozostanie na poziomie około 10 000 $. To nie wszystko. Plan B wyrokuje, że następnie będzie powoli wspinać się do 100 000 $. Ten cel ma według niego zostać osiągnięty do grudnia 2021 roku.ATH bitcoina w 2020 r.? | Implikacje Stock-to-Flow (S2F)


Model S2F opiera się na próbie przewidzenia wyceny bitcoina w oparciu o cięcia podaży cyfrowego złota. Metodologia S2F przyciąga jednak do dyskusji wielu sceptyków, którzy uważają, że ruchy ceny BTC są napędzane wyłącznie popytem.PlanB uważa, że majowy halving Bitcoina przyniesie podobne wyniki jak poprzednie dwa ze względu na kointegrację S2F z ceną króla kryptowalut.


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating
 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex