Kryptowaluta Facebooka coraz bliżej?

Facebook spotkał się z zespołem Stellara

 
  
 

 

Nie jest do końca jasne, co dokładnie dzieje się w nowym dziale blockchaina, uruchomionym niedawno przez Facebooka. Nowe informacje wyraźnie sugerują rozwój w tym obszarze.

Portal Business Insider, który poinformował, że grupa badaczy z działu Blockchain, pracująca dla Facebooka, spotkała się niedawno ze Stellarem. Podczas spotkania mieli omówić, w jaki sposób gigant mediów społecznościowych może wykorzystać technologię DLT (Distributed Ledger Technology) w zakresie budowania sieci płatności.

 

"Trzeba mieć wielkie cele, by nie poddać się przygnębieniu z powodu małych niepowodzeń" Buduj, oszczędzaj, zabezpieczaj, inwestuj! Osoby posiadające tylko jedno źródło dochodu, które nie robią dywersyfikacji powinny się liczyć z tym, że kiedyś: – mogą stracić pracę – ich firma może upaść – warunki zdrowotne mogą nie pozwolić na pracę

 
 
 

Pojawiły się głosy, że zespoły omówiły, w jaki sposób Facebook może rozwinąć publiczny blockchain Stellara. Podobnie jak aplikacja Kik po tym, jak zdecydowała się stworzyć niezależny blockchain dla swojej kryptowaluty Kin, zamiast bazować na głównej sieci Stellar. Podobno grupa ds. blockchaina Facebooka spotkała się również z innymi niezależnymi projektami.

Według nowych informacji Facebook szybko rozwija swój dział blockchain. Jedno z ogłoszeń o pracy mówi, że przedsięwzięcie „jest startupem Facebooka, z myślą o tym, by technologia blockchain działała na Facebooku i poprawiała życie miliardów ludzi na całym świecie”.

Zespół blockchain Facebooka wspierany doświadczeniami z Coinbase

Kolejne pytania rodzą informacje, według których ​​David Marcus, wiceprezes Facebooka i były szef działu Messenger, zrezygnował ze stanowiska w zarządzie Coinbase, które sprawował od grudnia ubiegłego roku…

 

 

Dowiedz się jak skutecznie handlować na giełdzie za pomocą zautomatyzowanego Bota Crypto!

  
 
STC
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating