×

Kryptowaluta Facebooka coraz bliżej?

Kryptowaluta Facebooka coraz bliżej?

Facebook spotkał się z zespołem Stellara

   
 

 

Nie jest do końca jasne, co dokładnie dzieje się w nowym dziale blockchaina, uruchomionym niedawno przez Facebooka. Nowe informacje wyraźnie sugerują rozwój w tym obszarze.

Portal Business Insider, który poinformował, że grupa badaczy z działu Blockchain, pracująca dla Facebooka, spotkała się niedawno ze Stellarem. Podczas spotkania mieli omówić, w jaki sposób gigant mediów społecznościowych może wykorzystać technologię DLT (Distributed Ledger Technology) w zakresie budowania sieci płatności.

 

"Trzeba mieć wielkie cele, by nie poddać się przygnębieniu z powodu małych niepowodzeń" Buduj, oszczędzaj, zabezpieczaj, inwestuj! Osoby posiadające tylko jedno źródło dochodu, które nie robią dywersyfikacji powinny się liczyć z tym, że kiedyś: – mogą stracić pracę – ich firma może upaść – warunki zdrowotne mogą nie pozwolić na pracę. Sprawdź już teraz jak możesz rozpocząć swoją przygodę z inwestycjami w złoto już od ...15 zł miesięcznie!

 
 
 

Pojawiły się głosy, że zespoły omówiły, w jaki sposób Facebook może rozwinąć publiczny blockchain Stellara. Podobnie jak aplikacja Kik po tym, jak zdecydowała się stworzyć niezależny blockchain dla swojej kryptowaluty Kin, zamiast bazować na głównej sieci Stellar. Podobno grupa ds. blockchaina Facebooka spotkała się również z innymi niezależnymi projektami.

Według nowych informacji Facebook szybko rozwija swój dział blockchain. Jedno z ogłoszeń o pracy mówi, że przedsięwzięcie „jest startupem Facebooka, z myślą o tym, by technologia blockchain działała na Facebooku i poprawiała życie miliardów ludzi na całym świecie”.

Zespół blockchain Facebooka wspierany doświadczeniami z Coinbase

Kolejne pytania rodzą informacje, według których ​​David Marcus, wiceprezes Facebooka i były szef działu Messenger, zrezygnował ze stanowiska w zarządzie Coinbase, które sprawował od grudnia ubiegłego roku…

 

 

Dowiedz się jak skutecznie handlować na platformie za pomocą zautomatyzowanego Auto Pilota!

   
 
BYBIT
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex