×

Krótkie boty (short), najlepsze do zarabiania w ostatnich tygodniach

Krótkie boty (short), najlepsze do zarabiania w ostatnich tygodniach

   
 

Nowe narzędzia analityczne a więc boty, które najlepiej działały w zeszłym tygodniu. Krótkie boty prowadzą w zestawieniu TradeSanta, a WAVESUSDT zajmuje pierwsze miejsce, osiągając 91 zakończonych transakcji!

*Rentowność 7-dniowa jest obliczana na podstawie docelowego zysku pomnożonego przez liczbę transakcji.

Crypto idzie w dół, wskaźniki techniczne Signal Buy

Dynamika cen (7 dni)

Wskaźniki techniczne Pokaż / Kup

Przyjrzyjmy się przeglądowi sygnałów TradingView dla Bitcoin (BTC). Ogólnie rzecz biorąc, sygnał dla BTC to kupowanie na podstawie oscylatorów i średnich kroczących w przedziale czasowym 1w, pokazującym umiarkowany i silny zakup.

Oscylatory: Kup (0 Sprzedaj, 8 Neutralnie, 3 Kup) Średnie kroczące : Mocne kup (5 Sprzedaj, 1 Neutralnie, 11 Kup)

Pivot Fibonacciego dla BTC (7 d.)

Spójrzmy na poziomy wsparcia (S) i oporu (R) Fibonacciego dla BTC, czyli gdzie umieścić swój Stop Loss i Take Profit.

TradeSanta – Traderzy ujawniają swoje strategie
Czy są jakieś idealne ustawienia dla twojego bota? Dowiedz się, co mówią o tym traderzy z społeczności! Użytkownicy TradeSanta udostępniają konfigurację swoich botów i omawiają zasady, według których handlują. Czytaj więcej

Najważniejsze wydarzenia z ostatniego tygodnia Po osiągnięciu poziomu 12 000 USD po raz pierwszy od lipca 2019 r., Bitcoin stracił ponad 15% swojej wartości. Rynek kryptowalut zmienił kolor na czerwony po spadku ceny Bitcoina. Co jeszcze wydarzyło się w zeszłym tygodniu?

?

Szwajcarski kanton Zug znany również jako „Crypto Valley” ogłosił, że pozwoli swoim mieszkańcom płacić podatki w Bitcoin (BTC) i Ethereum (ETH). Rozliczenie podatku za pomocą kryptowaluty będzie dostępne zarówno dla firm, jak i osób prywatnych do kwoty 109 670 USD.

?

Według nowego raportu ReportLinkera, globalny rynek technologii Blockchain szacowany obecnie na 4,4 mld USD ma osiągnąć wielkość 142,5 mld USD do 2027 r., Zwiększając CAGR na poziomie 64,2% w ciągu następnych siedmiu lat.

?

Ethereum Classic doznał 51% ataku, trzeciego już w sierpniu, w którym zreorganizowano ponad 7000 bloków, czyli dwa dni wydobycia. Pierwsze dwa ataki przeorganizowały odpowiednio 3693 i 4000 bloków.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex