Czas na opanowanie świata kryptowalut. Inwestor & Trader.


Trzeba być zawsze na bieżąco z cennymi informacjami. 3 złote zasady dla inwestorów i traderów

   
 

1.Trend jest Twoim przyjacielem. Transakcję otwieraj w kierunku trendu. Otwieranie transakcji przeciwko kierunkowi wskazanemu przez wykres zwiększa straty.

2.Nie inwestuj całego swojego kapitału w jedną transakcję. Zarządzaj ryzykiem, począwszy od pierwszego dnia. Zalecany poziom ryzyka na jedną transakcję nie powinien przekraczać 5%. Aby go zastosować, podziel swój kapitał na 20 równych części i za każdym razem inwestuj tylko 5%.

3.Naucz się korzystać z mnożnika na swoją korzyść. Możesz zwiększyć zyski do 200x, ale lepiej będzie postępować stopniowo, gdy nauczysz się handlować. Jeśli dopiero zaczynasz, lepiej handlować z mnożnikiem nie większym niż 30x. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przejdź do sekcji szkoleń StormGain, aby za darmo dowiedzieć się, jak handlować kryptowalutami.3 najlepsze kryptowaluty, na których zawsze należy się skupiać

Bitcoin jest kryptowalutą sprawdzoną przez lata i wiarygodną. Jego wartość wzrosła 1000-krotnie w zaledwie kilka lat. Ludzie zarobili już na tym miliony i Ty możesz do nich dołączyć. Ethereum ma ciekawą historię. W 2011 r. 17-letni programista z Rosji, Vitaly Buterin, przeanalizował braki innych kryptowalut i stworzył Ethereum jako doskonałą technologię blockchain. Do 2018 roku Ethereum przekroczyło cenę 1400 USD. Podstawowa różnica pomiędzy walutą Ripple a innymi kryptowalutami, takimi jak Bitcoin jest taka, że nie używa ona sieci blockchain. Zamiast tego wykorzystuje opartą na algorytmie konsensusu rozproszoną księgę główną za pośrednictwem sieci serwerów walidacji i tokenów kryptowalutowych o nazwie XRP. To znaczy, że nawet przy niewielkim budżecie można inwestować w Ripple. Im więcej możesz kupić, tym wyższy będzie Twój zysk, gdy cena Ripple wzrośnie.

Podstawowa, główna porada — kupuj, gdy cena rośnie i sprzedawaj, gdy spada!

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.