24 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Kochaj porażki w drodze do swojego sukcesu!

4 min read


   
 

Wielokrotnie zastanawiamy się nad tym aby jak najszybciej osiągnąć swój cel lub wymarzony sukces.  Zazwyczaj na samym początku spotykamy się jednak z  porażkami, problemami i antypatią do tego co zaczynamy robić.  Być może ogólnikowo to ująłem…ale ma to  swój ukryty sens a więc…

Nastaw się na porażkę, czekaj na nią aby o niej opowiadać jak już osiągniesz to do czego zmierzasz.

 
 

Jak to było w moim przypadku?

Otóż „optymistę” odbierałem jako rezolutnego, mało przejmującego się, wręcz roztropnego „osobnika”. Obecnie zdanie zmieniłem i tego „osobnika” odbieram już w inny sposób.

Dlaczego?

Ponieważ sam się nim stałem.

Do tej pory przez myśl mi nie mogło przejść, że skoro mam „doła” to co….mam się z tego cieszyć?

Oczywiście że nie, ale obecnie każda porażka (oby było ich jak najmniej –  one też są pozytywem w Naszym życiu) motywuje mnie do działania, jest lekcją która sprawia że kolejnej porażki już nie będzie, bo po co wchodzić po raz kolejny do tej samej rzeki. Myśl optymistyczna, pozytywna że może być tylko lepiej a każdy problem wcześniej czy później rozwiążemy – jest sednem sprawy. Nie możemy bać się wychodzić na przeciw problemom a wręcz przeciwnie – musimy iść im na przeciw i wyciągać sensowne wnioski, informacje i nowe nauki.

Przytoczę przykład mojej córeczki, która będąc w wieku gimnazjalnym zazdrościła mi mówiąc:

„Tato Ty to masz fajnie. Skończyłeś szkołę i nie musisz się już uczyć”

Proszę Państwa uczymy się całe życie. Tu nie może być przestoju. Kwestia naszych pasji, hobby, zainteresowań a więc czegoś co Nas pasjonuje. Wiedzę będziemy chłonąć tak czy inaczej i to bez przymusu.

Dlaczego w życiu warto być pozytywnym i pełnym entuzjazmu człowiekiem?

Dla niektórych ludzi łatwo jest podejmować decyzje i iść przez życie na pełnych obrotach. Zastanawiałeś się lub zastanawiałaś dlaczego tak się dzieje? Wszystko im w życiu wychodzi i układa.

Anioł stróż istnieje? Lata nad nimi i kieruje ich życiem?

Być może, ale z pewnością zgodzisz się że wszystko może mieć swój związek z siłą pozytywnego myślenia. To ona sprawia że w ich życiu dzieją się te dobre rzeczy i te dobre wydarzenia.


ZA FREE, BEZ WKŁADU, WAŻNA AKTYWNOŚĆ CO 60 MINUT, PŁACI W BITCOINACH!


 

Optymista & Pesymista

Będąc optymistom który czeka na porażkę i wie że sobie z nią poradzi, jest łatwiej niż bycie pesymistom który wie że sobie z porażką nie poradzi. Taki tok myślenia tą drugą osobę od razu dyskwalifikuje. Optymista nie dostrzega negatywnych rzeczy, zawsze znajdzie rozwiązanie lub alternatywę dzięki której wyjdzie obronną ręką. Porażka nie trafia do jego podświadomości. Takie osoby skupiają też wokół siebie przyjaznych im ludzi, co też ma wpływ na to że o wiele szybciej i sprawniej przechodzą do kolejnego etapu w życiu prywatnym i zawodowym.

Pewnie też zauważyłeś lub zauważyłaś że Polacy to naród który lubi narzekać, marudzić i zrzędzić. Dzieje się tak ponieważ często skupiamy się na tym, co się na Nam nie udało.

Trzeba to zmienić.


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex