×

Afirmacje w e-biznesie

Afirmacje w e-biznesie   
 

Codziennie „karmimy” się negatywnymi lub pozytywnymi emocjami. Do Ciebie należy wybór „jak i czym Ty się karmisz”. Negatywna „karma” jest charakterystyczna dla dialogów które dzieją się wewnątrz Nas samych.

Chcesz tak myśleć?

„Znowu mnie wyśmieją”, „Nie uda mi się”, „To nie dla mnie”.

Pewnie nie a więc…

…polecam wykorzystać w takich przypadkach „Afirmacje” czyli mega pozytywne stwierdzenia, które Nas nie dołują, nie powodują stresu, nie męczą Nas i są tą „dobrą karmą” dla Naszej podświadomości. Jeżeli będziemy zwracać się do siebie w pozytywach, powtarzając afirmacje to z czasem Nasza podświadomość przyjmie je za prawdziwe i tak też wtedy będziesz się zachowywać. Od tego jak myślisz uzależnione jest Twoje zachowanie.

Proszę zauważyć że podobna zasada obowiązuje w – propagandzie. Często słyszymy jakieś nieprawdopodobne stwierdzenie, wydaje Nam się ono niemożliwe ale wcześniej czy później uwierzymy w nie.

Innym przykładem jest przekaz medialny.  W radiu „bębni” nam jakiś hardkorowy kawałek. Myślimy…

„Kurcze co to jest?” – „Jak tego można słuchać?”.

I co się okazuje?

W radiu słyszymy ten „muzyczny bubel” po raz kolejny, kolejny… i kolejny.  Coraz bardziej Nam się on zaczyna podobać. Po pewnym czasie wręcz zastanawiamy się  jak on mógł się Nam nie spodobać  gdy go usłyszeliśmy po raz pierwszy.

 
 

Niestety te magiczne słowa nie zmienią Twojej osobowości, poczucia pewności za pstryknięciem w dwa przysłowiowe palce. Aby móc podejmować pewne strategiczne decyzje (w kwestii e-biznesu również), pozbyć się stresu (rozmów z klientami, wystąpień publicznych) to musimy karmić swoją podświadomość pozytywnymi afirmacjami. Po pewnym czasie zauważysz że mniej się denerwujesz,  jesteś bardziej ciepły w rozmowach z osobami które zazwyczaj do tej pory Ciebie denerwowały.

Zależy Ci chyba na tym aby każdego dnia mieć pozytywny nastrój..a nie negatywny.

Cieszyć się..a nie narzekać.

Uśmiechać..a nie płakać.

Być wesołym…a nie smutnym.

Lubić kogoś..a nie nienawidzić.

Afirmacje są dla wszystkich – wykorzystaj je. Karm się pozytywami ponieważ nie zawsze rodzina, bliscy czy ogólne otoczenie może Ci to zaoferować. To komfort psychiczny o który powinien zadbać każdy z Nas.

Fajnie można się „afirmować” przy odpowiedniej muzyce, np. jak ta poniżej. ? Polecam dla Pań! 🙂 
POLIVERA!
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex