×

Już niedługo cena BTC poszybuje do…70 tys $, majątek tej osoby – składa się tylko z kryptowalut, kto ma najwięcej “zapakowane” w crypto!

Już niedługo cena BTC poszybuje do…70 tys $, majątek tej osoby – składa się tylko z kryptowalut, kto ma najwięcej “zapakowane” w crypto!


55% szans, że 14-15 kwietnia cena bitcoina poszybuje do 70 000 USD

   
 

Traderzy i analitycy trwają w przekonaniu, że w nadchodzących sesjach cena bitcoina osiągnie co najmniej 70 000 USD.

U podstaw ich pro wzrostowych perspektyw leży klasyczny wskaźnik techniczny. Jest nim trójkąt zwyżkujący – struktura techniczna, która formuje się w chwili, gdy cena aktywa tworzy dwa lub więcej coraz wyższych, lokalnych dołków i praktycznie równe co do wartości szczyty. Linie łączące obydwa ciągi (dołków i szczytów) zbiegają się wraz ze wzrostem ceny, sprawiając, że cała struktura wygląda niczym wznoszący się dolnym bokiem trójkąt prostokątny.


„Kiedy bitcoin wybije się ponad 60 000 dolarów, nie stawajcie mu na drodze”

Bitcoin spełnia praktycznie wszystkie przesłanki, które mogą poświadczać fakt, że tworzy trójkąt zwyżkujący. Struktura kryptowaluty sprzed dwóch miesięcy skłoniła ją do wielokrotnego testowania poziomów około 60 000 USD jako opór. Tymczasem cena nadal rosła, traktując rosnącą linię trendu jako wsparcie. Jedynym brakującym ogniwem jest wybicie w górę.


„Kiedy bitcoin wybije się ponad 60 000 dolarów, nie stawajcie mu na drodze” – obwieścił na Twitterze jeden z analityków.

kurs BTC/USD w strukturze trójkąta
kurs BTC/USD w strukturze trójkąta; źródło: CryptoHornHairs


Wybicie z byczego trójkąta ma tendencję do przesuwania celu wzrostu aktywów o poziom powyżej najdłuższej odległości między górną a dolną linią trendu. Zastosowanie tych – było nie było teoretycznych definicji na wykresach ceny bitcoina pokazuje – że w nadchodzących sesjach może ona przekroczy 75 000 USD. 70 000 dolarów pozostaje, rzecz jasna, poziomem oporu psychologicznego.Analityk Josh Olszewicz potwierdził, że takie wybicie spowodowałoby wzrost ceny bitcoina w kierunku 75 000 USD. Kryptowaluta zaczęłaby się następnie konsolidować w przedziale 70 000-75 000 USD.


Cały swój majątek trzyma w kryptowalutach. Kto to taki?

Jest założycielem i szefem jednej z największych giełd kryptowalut na świecie. Wszystkie swoje środki trzyma pod postacią aktywów cyfrowych.

Changpeng Zhao, założyciel i dyrektor generalny największej globalnej giełdy kryptowalut Binance i jeden z największych kryptowalutowych miliarderów na świecie, nie posiada zbyt wiele poza kryptowalutami.

 
Cryptotab
 


„Należę do tych, którzy cenią płynność o wiele bardziej niż posiadanie czegoś. Właściwie wolę niczego nie posiadać ”- powiedział Zhao podczas dzisiejszego wywiadu dla Bloomberga.

„W kryptowalutach mam blisko 100% wszystkiego, co posiadam”

Zhao wyznał, że rozmaite kryptowaluty, takie jak Bitcoin (BTC), stanowią obecnie prawie 100% całej jego wartości netto. Zadeklarował, że nie jest właścicielem żadnych nieruchomości ani też zbyt wielu aktywów fiducjarnych. Zapytany, ile jego wartości netto jest inwestowane w kryptowaluty, Zhao odpowiedział:

„Powiedziałbym, że prawdopodobnie blisko 100%. Nie posiadam żadnych FIAT-ów, fizyczne rzeczy, które posiadam, są prawdopodobnie nieistotne pod względem mojej wartości netto. Więc to jest zmiana koncepcji. Nie używam kryptowalut do kupowania FIAT, nie używam kryptowalut do kupowania domów. Chcę tylko zachować kryptowalutę. I nie planuję w przyszłości zamieniać mojej kryptowaluty na gotówkę”.


Najbogatsi miliarderzy Forbesa | Zobacz, kto z branży kryptowalut ma najwięcej pieniędzy

Najbogatsi miliarderzy branży kryptowalut na liście Forbes’a

Sam Bankman-Fried i Michael Saylor są jednymi z nowicjuszy na liście miliarderów, podczas gdy dyrektor generalny Binance, Changpeng „CZ” Zhao, ponownie dołącza do listy po tym, jak opuścił ją podczas bitcoinowej bessy.

Według listy Forbesa, najbogatszym z kryptowalutowych miliarderów jest dyrektor generalny giełdy kryptowalut FTX, Sam Bankman-Fried. Jego majątek szacuje się na 8,7 miliarda dolarów. Drugie miejsce zajmuje dyrektor generalny Coinbase, Brian Armstrong – jego majątek wzrósł z 1 miliarda dolarów w zeszłym roku do aktualnych 6,5 miliarda dolarów. Armstrong posiadający 2,8 miliona akcji klasy A Coinbase może znacznie wzrosnąć jego wartość netto w wyniku zbliżającego się bezpośredniego notowania giełdy kryptowalut.

Raport Coinbase za I kwartał przedstawia interesujące informacje…

https://bithub.pl/kryptowaluty/gieldy-kryptowalutowe/raport-coinbase-za-i-kwartal-przedstawia-interesujace-informacje/embed/#?secret=TtXFffGcRu

W marcu chiński Hurun Research Institute podobnie uznał Armstronga i Frieda za odpowiednio pierwszego i drugiego z najbogatszych w branży kryptowalut, aczkoleiek ustalił wartość netto Armstronga na 11,5 miliarda dolarów, a Frieda na 10 miliardów dolarów.

Współzałożyciel Ripple, Chris Larsenktóry jest obecnie uwikłany w batalię prawną o wartości 1,3 miliarda dolarów z amerykańską Komisją Papierów Wartościowych i Giełd do spółki z dyrektorem generalnym firmy Bradem Garlinghouse’m, zajmuje trzecie miejsce na liście Forbesa z wartością netto 3,4 miliarda dolarów. Jed McCaleb, również współzałożyciel Ripple, po raz pierwszy w tym roku znalazł się na liście z fortuną w wysokości 2 miliardów dolarów.

 
Jet-Bot
 

Inni w zestawieniu to słynni bliźniacy Cameron i Tyler Winklevoss. Ich wartość netto rosła – od czasu pierwszych inwestycji w BTC – o 3 miliardów dolarów każdego roku. Aktualnie uplasowali się na 6 miejscu wśród kryptowalutowych miliarderów.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex