23 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Handel społecznościowy – skopiuj najlepszych sprzedawców kryptowalut

4 min read
   
 


W świecie zdominowanym przez aplikacje społecznościowe zaskakujący jest brak platform społecznościowych zajmujących się rynkiem kryptowalut.

Ponieważ kryptowaluty wciąż ewoluują w sposób, w jaki myślimy o pieniądzach, handel społecznościowy zacznie zmieniać sposób, w jaki myślimy o zarządzaniu portfelem.

Wybór poszczególnych aktywów do naszego portfela jest trudnym zadaniem. Obejmuje miesiące badań, analiz i podsłuchiwania naszych najlepszych kolegów, aby usłyszeć, co myślą.

Nawet wtedy każda decyzja staje się wątpliwa, gdy rynek spada i pojawia się syndrom „słabych rąk” . Zanim się zorientujemy, połowa wartości naszego portfela zniknęła, ponieważ nadal kupujemy drogo i sprzedajemy tanio.

Dziś mówimy „nie więcej!” Czas zrewolucjonizować sposób, w jaki ludzie budują portfele kryptograficzne.


Przedstawiamy – Shrimpy Social Trading


Kopiowanie najlepszych handlowców kryptowalut na świecie jest teraz na wyciągnięcie ręki. W mniej niż 5 minut każdy może zarejestrować się w Shrimpy, aby zobaczyć najlepszych inwestorów, skopiować wiodące strategie i dyskutować ze społecznością.

Oto, co widzimy, klikając lidera w zakładce Społeczności.  Oprócz aktywów należących do lidera, możemy również znaleźć historię transakcji, które wykonali dla każdego portfela.  Daje nam to pełny przegląd strategii lidera.  W dowolnym momencie możemy wybrać opcję „Follow Leader”.  Spowoduje to automatyczne kopiowanie każdej transakcji dokonanej przez lidera na nasze konto.
Oto, co widzimy, klikając lidera w zakładce Społeczności. Oprócz aktywów należących do lidera, możemy również znaleźć historię transakcji, które wykonali dla każdego portfela. Daje nam to pełny przegląd strategii lidera. W dowolnym momencie możemy wybrać opcję „Follow Leader”. Spowoduje to automatyczne kopiowanie każdej transakcji dokonanej przez lidera na nasze konto.Na powyższym obrazku widzimy profil lidera MLCaseStudy . Strategia Nomics ML osiągnęła prawie 50% skuteczność w ciągu jednego miesiąca. Ta strategia osiągnęła lepsze wyniki niż 97% traderów.


Przedstawiamy handel społecznościowy

Handel społeczny obejmuje dwie różne grupy osób. Są „liderzy” i „naśladowcy”.

Pomysł jest prosty. Podobnie jak w przypadku śledzenia tweetów danej osoby, możesz automatycznie śledzić transakcje lidera.

Jednym kliknięciem natychmiast zaczniesz wdrażać tę samą strategię, co lider, którego podążasz. Za każdym razem, gdy lider zmieni swój portfel, przeprowadzi transakcję lub dostosuje swoją strategię, zmiany te zostaną natychmiast skopiowane do Twojego portfela.

Wybieranie zasobów, takich jak lider w branży, sprowadza się do jednego kliknięcia .


Obserwujący

To jest widok zakładki Shrimpy Social.  Każda karta jest liderem, który znajduje się na tej samej giełdzie co ty.  W dowolnym momencie możesz obserwować i przestać obserwować dowolnego lidera.
To jest widok zakładki Shrimpy Social. Każda karta jest liderem, który znajduje się na tej samej giełdzie co ty. W dowolnym momencie możesz obserwować i przestać obserwować dowolnego lidera.Obserwujący mają bezpośredni dostęp do potężnego portalu, w którym mogą przeglądać najlepszych handlowców kryptowalut i liderów na rynku.

Wybór lidera pokazuje jego przydział i aktualną strategię. Zapewnia głęboki wgląd w najbardziej dochodowe portfele.

Kiedy lider wprowadzi zmiany w swojej strategii lub portfolio, każdy obserwujący natychmiast otrzyma te aktualizacje swojego własnego portfolio.


Liderzy

Shrimpy zapewnia liderom platformę do powiększania grona odbiorców. To najłatwiejszy sposób na zbudowanie zaufania wśród innych handlowców kryptowalut, opracowanie skutecznych strategii i zaangażowanie aktywnej społeczności.

Najlepsze jest to, że liderzy zarabiają 4 $ za każdego obserwującego, którego masz każdego miesiąca! Zarabiają również do 30 $ za każdego nowego użytkownika, którego polecaja Shrimpy.


Przyszłość portfeli społecznościowych

Rynek kryptowalut to morze niewykorzystanego potencjału handlu społecznościowego. Shrimpy wykorzystuje tę szansę dzięki rewolucyjnej platformie społecznościowej.

Dołącz do platformy, aby rozpocząć automatyzację swojej strategii handlowej, podążaj za najlepszymi liderami na rynku i udostępniaj swoją strategię handlową. To łatwy sposób na rozpoczęcie korzystania z kryptowaluty!


 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex