19 kwietnia 2024

Electroneum. Darmowe coiny na telefon. Obecna cena 0,02 $. Kopie 170 tys userów

6 min read

Electroneum – kryptowaluta którą możesz wydobywać na urządzeniu mobilnym

   
 

 

 

Wiemy wszyscy że “darmówki” nie wiele znaczą w biznesie online. Są zachęta, ale czy korzystną? Nie zawsze!

W kryptowalutach sytuacja odnośnie “darmówek” jest nieco odmienna. Różne nowo wchodzące ICO dają możliwość kopania za free lub też robią tzw. zrzuty ich coinów czyli Airdrop. Potem cena może rewelacyjnie podskoczyć. Oczywiście nie dzieje się to natychmiast a po pewnym czasie.

Na blogu lubię pokazywać poniższy obrazek oraz opis który mocno dokumentuje to co napisałem powyżej.

 

 

 

Podsumowanie kryptowalut, które w 2017 roku dały najwięcej zysku!

1. PIVX – 152 796% wzrostu
-Ktoś kto zainwestował 100 zł zarobił 152 696 zł
2. NEO – 52 814% wzrostu
-Ktoś kto zainwestował 100 zł zarobił 52 714 zł
3. RIPPLE – 35 466% wzrostu
-Ktoś kto zainwestował 100 zł zarobił 35 366 zł
4. NEM – 27 413% wzrostu
-Ktoś kto zainwestował 100 zł zarobił 27 313 zł
5. DECRED – 20 368% wzrostu
-Ktoś kto zainwestował 100 zł zarobił 20 268 zł
6. STRATIS – 19 969% wzrostu
-Ktoś kto zainwestował 100 zł zarobił 19 869 zł
7. BITSHARES – 16 307% wzrostu
-Ktoś kto zainwestował 100 zł zarobił 16 207 zł

Dlatego też znając możliwości krypto oraz to że nawet bez wkładu można tu zarobić mam dla Ciebie poniższą propozycję. Kopania kryptowaluty Electroneum (ETN) na urządzeniu mobilnym a więc np. na telefonie.

Na swoich urządzenia kopie ją już około 170 tyś użytkowników (ETN) a ta liczba cały czas rośnie. Jak widać wchodzimy w etap, gdzie niekoniecznie do miningu walut cyfrowych trzeba inwestować w kosztowny sprzet. Za pomocą komórki w przypadku ETN jest, to banalnie proste, a nasz telefon praktycznie nie traci na wydajności podczas pracy aplikacji.

Szczegółów odnośnie tej waluty dowiesz się z tego załącznika , jest w języku angielskim.

Poniżej znajdziesz  tłumaczenie wybranych fragmentów w wersji polskojęzycznej:

Czym jest Electroneum (ETN)?

Electroneum, podobnie jak inne kryptowaluty, to cyfrowa waluta zbudowana przy użyciu technologii blockchain. Co jest takiego specjalnego w tym? Co sprawia, że ​​jest inny?

Na  stronie internetowej projektu czytamy, że jest to “Mobilna Kryptowaluta”, która została zaprojektowana do masowej adopcji. Ma to na celu sprawienie, aby użytkownicy smartfonów (z których 2,2 miliarda) zdobywali Electronum w niezwykle prosty sposób.
Obecnie transakcje w kryptowalutach są złożonym procesem, który utrudnia przyłączenie się do rynku kryptowalut. Electroneum próbuje to zmienić, czyniąc go tak prostym, jak pobieranie aplikacji.
Po pobraniu aplikacji Electroneum, jesteś gotowy do nabycia Electroneum. Podczas gdy większość monet wymaga specjalistycznego, potężnego sprzętu do ich wydobywania, Electroneum można po prostu wydobywać za pomocą aplikacji.
Aplikacja Electroneum ma również wbudowany portfel do przechowywania monet Electroneum, które są wydobywane z telefonu użytkownika. Tak więc, Electroneum można nie tylko zarządzać, ale także wydobywać z aplikacji mobilnej.
Oprócz tego, że są bardzo przyjazne dla użytkownika i łatwe do wydobycia, istnieje niewiele innych znaczących różnic między Electroneum i Bitcoin. Rzućmy okiem na nich.
Maksymalna liczba Bitcoinów, które mogą istnieć, wynosi 21 milionów, podczas gdy maksymalna liczba monet Electroneum może wynosić 21 miliardów.
Podążając śladami monety Monero, Electroneum zapewnia również funkcje prywatności.
W przypadku transakcji Bitcoin każdy może zobaczyć, kto jest nadawcą i odbiorcą. Ponadto transakcje można prześledzić z powrotem do źródła. Jednak wszystkie transakcje są całkowicie prywatne i niemożliwe do zidentyfikowania w przypadku Electroneum.
Electroneum koncentruje się bardziej na przyspieszeniu mikro transakcji, takich jak kupowanie gier mobilnych, robienie płatności za aplikacje i wysyłanie pieniędzy do znajomych.
Jak wspomniano wcześniej, Electroneum ma własną aplikację, portfel i mobilny górnik. Wszystko, czego brakuje BTC.

 

Procedura rejestracji w Electroneum jest prosta:

 

1.Instalujesz aplikację na swoim telefonie z Google Play. Ustalasz PIN, potwierdzasz e-mail

2.Przechodzisz na dole w zakładkę “More”, klikasz Refferal Code” i tam wpisujesz jeżeli sobie życzysz (np. za dobry “TIP” na zarobek 🙂 ) mój kod polecenia  czyli B722B6. Podobnie Electroneum możesz polecać dla swoich znajomych. Dodatkowo postaram się w tym temacie w komentarzach dodawać nowości odnośnie tego tokena. Zapraszam do odwiedzin.

3.Następnie klikasz “Start Mining” i kopiesz darmowe ETN. Po około 10 – ciu ukopanych, automat przeniesie je do Twojego walleta. W apce nie zapomnij szczytać adres ETN twojego portfela. Znajdziesz go TU!

 

W kilka dni ukopało mi około 9 ETN

 

 

Cena na 9.06.2018 rok to……..

 

 

Podobnie jak mam komputer “zastępczy” do tzw. zadań specjalnych a więc kopania np. metodą POS, tak i tu mam oddzielną komórkę która generuje mi różne coiny. Lubię po prostu mieć rzeczy przeznaczone do określonych zadań. Ty możesz miningować na swojej komórce której używasz np. na co dzień.

 

Po co ma leżeć! Niech pracuje na siebie!

 

Prognozowanie ceny Electroneum 2018 za pomocą analizy technicznej:

Zanim przejdę do prognozy, pozwól mi wyjaśnić, co rozumiemy przez analizę techniczną, która jest popularną metodą stosowaną do prognozowania cen.
Analiza techniczna wykorzystuje historyczne trendy cen i trendy wielkości obrotu, aby przewidzieć przyszłość. Zadanie to jest wykonywane przez oprogramowanie, które stosuje złożone funkcje matematyczne do danych historycznych.
Walletinvestor.com to strona internetowa, która przeprowadza analizę techniczną kryptowaluty. Według tej strony, Electroneum jest inwestycją wysokiego ryzyka na rok. Prognozowanie ceny Electroneum na rok 2018 wynosi 0,00 USD! Może trochę szorstko?
Przewidywania cena Electroneum 2018 na podstawie czynników takich jak rozwój rynku i technologii w oparciu o czynniki, takie jak technologia, obecna wydajność i rynkowych trendów, strona internetowa o nazwie uslifed.com dokonał przewidywanie cen Electroneum. Zgodnie z prognozą ceny ETN, Electroneum wyniesie w grudniu 2018 roku około 0,44 USD.
Opierają swoje prognozy Electroneum na tym, że mają ogromną przewagę zwolenników i są bardzo łatwe w użyciu.
Teraz, gdy mamy pomysł na prognozy Electroneum na ten rok, spróbujmy zrozumieć długoterminową przyszłość Electroneum.
Prognozy cen Electroneum 2020
Biorąc pod uwagę nieuregulowany charakter kryptowalut (obecnie), dość trudno jest przewidzieć ich długoterminową przyszłość. Jednakże postaram się udostępnić Tobie jak najwięcej informacji.

Poniżej znajdują się najlepsze prognozy cen Electroneum na rok 2020.

Prognoza cen Electroneum 2020 na podstawie analizy technicznej Coinliker.com to strona internetowa, która przeprowadza analizę techniczną i daje długoterminowe prognozy cenowe.Chociaż nie daje to prognozy dla Electroneum 2020, daje prognozę w wysokości 2,44 USD na rok 2023. W związku z tym, Electroneum wydaje się być na dobrej drodze w 2020 r., A inwestycja warta 200 USD może być warta ponad 23 000 USD do 2023 r.Przewidywania cena Electroneum 2020 na podstawie czynników takich jak rozwój rynku i technologii podobny do prognozowania cen Electroneum 2018 uslifed.com zapewnia również Electroneum prognozy na rok 2020. Przewiduje ceny Electroneum na około $ 0,812 na początku 2020 roku i $ 1.10 do grudnia 2020.Oznacza to wzrost o ponad 500% od dnia dzisiejszego, dzięki czemu jest to dobra długoterminowa inwestycja. To jest prognoza cen Electroneum na rok 2020, jak pokazują dwa różne źródła. Wydaje się, że jest to dobra opcja inwestycyjna, ale, jak powiedziałem wcześniej, bardzo trudno jest przewidzieć ceny jakiejkolwiek krypto waluty na dłuższą metę.

Poniżej znajduje się lista giełd, na których obecnie Electroneum się znajduje.
Należy pamiętać, że te giełdy są niezależne i nie są w żaden sposób powiązane z Electroneum Ltd.

 

 

Chcesz kopać Electroneum? Kliknij w swojej apce “Start Mining” i lecimy! 🙂

Czas pokaże czy będzie to atrakcja finansowa!

 

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
1
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex