Eksperci twierdzą, że Bitcoin zmierza do 30000 USD a Etherum do 1000 USD


Pierwszy kwartał 2020 roku nie należał do spokojnych na rynku kryptowalut. Globalna pandemia przyniosła znaczące zmiany kursów walutowych. Jednak obecna sytuacja wydaje się być bardzo optymistyczna

 
  
 

Najnowsze oceny dwóch głównych kryptowalut wykazują tendencję wzrostową.

Cena Bitcoina wynosi obecnie (28.07.2020) ponad 10 200 USD, a Ethereum ponad 325 USD.

Eksperci przewidują, że jest to trend, który będzie się utrzymywał. Z najnowszych prognoz wynika, że ​​rekord osiągnięty pod koniec 2017 roku zostanie pobity. W grudniu 2017 r. Bitcoin po raz pierwszy i ostatni zbliżył się do 20 000 USD, a Ethereum przekroczył 1300 USD na początku 2018 r. Był to czas, w którym zainteresowanie kryptowalutami, inwestycjami i handlem znacznie wzrosło. Teraz ta historia może się powtórzyć.

Najnowsze prognozy mówią, że cena Bitcoina wzrośnie do 30000 USD, co pobije obecny rekord o ponad 10000 USD. Z najnowszych analiz wynika, że ​​taki wzrost jest nadal możliwy w 2020 roku.

Analiza trendów wzrostowych Ethereum przewiduje, że kryptowaluta może osiągnąć w tym roku 1000 USD. Oznacza to, że ETH potroi swoją aktualną wartość.

Najprawdopodobniej rynek kryptowalut stoi w obliczu historycznego momentu. Dlatego jest to najlepszy czas na zakup aktywów kryptograficznych. Kupowanie kryptowalut w tym momencie może skutkować 3-krotnie większymi środkami na koniec roku!


Dlatego zachęcam do poznania i handlu na Smart Trade Coin GO! Platforma!..na której nie musisz być ekspertem w handlu kryptowalutami. Inteligentne boty, zadbają o Twoje fundusze i przyniosą znaczące korzyści


 
STC
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating