×

Eksperci twierdzą, że Bitcoin zmierza do 30000 USD a Etherum do 1000 USD

Eksperci twierdzą, że Bitcoin zmierza do 30000 USD a Etherum do 1000 USD


Pierwszy kwartał 2020 roku nie należał do spokojnych na rynku kryptowalut. Globalna pandemia przyniosła znaczące zmiany kursów walutowych. Jednak obecna sytuacja wydaje się być bardzo optymistyczna

   
 

Najnowsze oceny dwóch głównych kryptowalut wykazują tendencję wzrostową.

Cena Bitcoina wynosi obecnie (28.07.2020) ponad 10 200 USD, a Ethereum ponad 325 USD.

Eksperci przewidują, że jest to trend, który będzie się utrzymywał. Z najnowszych prognoz wynika, że ​​rekord osiągnięty pod koniec 2017 roku zostanie pobity. W grudniu 2017 r. Bitcoin po raz pierwszy i ostatni zbliżył się do 20 000 USD, a Ethereum przekroczył 1300 USD na początku 2018 r. Był to czas, w którym zainteresowanie kryptowalutami, inwestycjami i handlem znacznie wzrosło. Teraz ta historia może się powtórzyć.

Najnowsze prognozy mówią, że cena Bitcoina wzrośnie do 30000 USD, co pobije obecny rekord o ponad 10000 USD. Z najnowszych analiz wynika, że ​​taki wzrost jest nadal możliwy w 2020 roku.

Analiza trendów wzrostowych Ethereum przewiduje, że kryptowaluta może osiągnąć w tym roku 1000 USD. Oznacza to, że ETH potroi swoją aktualną wartość.

Najprawdopodobniej rynek kryptowalut stoi w obliczu historycznego momentu. Dlatego jest to najlepszy czas na zakup aktywów kryptograficznych. Kupowanie kryptowalut w tym momencie może skutkować 3-krotnie większymi środkami na koniec roku!


Dlatego zachęcam do poznania i handlu na RoyalQ! Platforma!..na której nie musisz być ekspertem w handlu kryptowalutami.


 
..............................................................
 

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać pasywnie w zautomatyzowanych platformach - zapraszam poniżej.

Pamiętaj! Warto mieć zawsze na uwadze ryzyko inwestycji.

Żaden z wpisów na blogu nie daje 100% gwarancji zarobku ani zysku, podobnie jak 100% gwarancji nie daje własny biznes stacjonarny, etat czy działanie zarobkowe w jakiejkolwiek innej postaci. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

⏯️⏯️⏯️⏯️ Zautomatyzowany Bot do crypto! - Zobacz !

⏯️⏯️⏯️⏯️ Mega Copy/Trading. Sporo zadowolonych osób z kopiowania Handlowca, jak dobry - wystarczy jeden! - Zobacz !

 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex