Temat który lubi coraz więcej osób czyli..


..Szybka i Darmowa Kasa!


Aplikacja Change jest kantorem kryptowalut. Wprowadziła promocję dzięki której dostajemy 10 EURO . Warto się pośpieszyć z odebraniem bonusu – tego typu promocje nie trwają wiecznie.Po Monese, mamy Change. W tym przypadku mamy do odebrania 10 euro w kryptowalucie BTC.Otrzymany bonus można wypłacić potem w euro lub w BTC. Jak w tym podobnych projektach należy zrobić weryfikację. Robimy ją w aplikacji skanując swoim aparatem pierwszą i drugą stronę dowodu osobistego lub prawo jazdy. Weryfikacja jest bardzo prosta. U mnie trwała kilka minut. Wszelkie informacje o statusie weryfikacji otrzymamy też na swój e-mail, włączając w to też nasze zarobki.Kolejnym krokiem jest złożenie depozytu (po weryfikacji zamykamy aplikację i ponownie ją otwieramy) – na minimum 10 euro. Ja dla pewności przesłałem 12 euro. Dla przykładu: możemy to zrobić w mbank w tradycyjnym przelewie, wybierając Euro. Bank zrobi nam oczywiście przewalutowanie. Do momentu aż nie zrobimy weryfikacji oraz depozytu, wszystko będziemy mieli w aplikacji zablokowane.


Uwaga! Ważne abyś przelew zrobił/zrobiła ze swojego konta imiennego. Czyli takiego na jakie rejestrowałeś lub rejestrowałaś w Change. Tak aby dane z aplikacji zgadzały się z danymi z banku. Po zaksięgowaniu które trwa do 24 godzin otrzymamy swoje wpłacone euro oraz bonus w BTC.


Warto także zwrócić uwagę na tytuł przelewu który musimy podać aby transakcja doszła do skutku. Wszystko to będziesz mieć podane w aplikacji po kliknięciu w “Make a Deposit”

Swoje otrzymane euro w Change możemy od razu wypłacić na konto pl bankowe. Bonus w BTC możemy zamienić na euro i również wypłacić a więc w sumie możemy “sobie zwrócić” 20 euro na konto bankowe. Możemy też zrobić na odwrót, a więc euro zamienić na BTC i w ten sposób zamienione BTC wypłacić na swój “adres bitcoinowy”. Pełna dowolność.

Darmowy bonus warto odebrać jak najszybciej. Nie ma konkretnej daty kończącej tą promocję. Może więc ona skończyć się w każdej chwili.

Za każdą poleconą osobę dostajemy również 10 euro w BTC.

Swój link partnerski znajdziesz w zakładce “Invite Friends”. Link zostanie odblokowany gdy zrobisz weryfikację i zasilisz konto.Bonus jest przyznawany tylko dla osób które rejestrują się z wspomnianego “refflinku”


Procedura działania:


Aplikacja portfel mobilny Change – na Ios i na Androida

1. Pobieramy aplikację z poniższego linku:

https://change.gifts/r/wieslawm7642

2. Instalujemy aplikację
3. Robimy prostą weryfikację
4. Musimy zasilić konto na minimum 10 euro. Zasilamy za pomocą przelewu, na dane podane w aplikacji
5. Po 24 godzinach księgują przelew i od razu dostajemy 10 euro w BTC
6. Można od razu wypłacać zarówno Euro jak i Btc


Chcesz więcej? Skorzystaj z Monese. Do odebrania około 15 funtów – KLIKAM


Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Twitter20
Visit Us
YouTube295
YouTube
LinkedIn
Instagram