Czy kobiety interesują się kryptowalutami?Zainteresowanie kryptowalutami wśród kobiet wzrosło dwukrotnie w ciągu 6 miesięcy


 
  
 

Podczas gdy kobiety pozostają mniejszością wśród traderów oraz inwestorów, nowe dane wskazują na to, że ich zainteresowanie tym rynkiem szybko rośnie. Ta zwiększona otwartość na kryptowaluty jest szczególnie widoczna wśród młodego pokolenia płci pięknej.

London Block Exchange jest brytyjską platformą krypto, która umożliwia trading GBP z wieloma kryptowalutami takimi jak Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum Classic (ETC), Ethereum (ETH) oraz Litecoin (LTC). LBX jest umieszczona w londyńskim Canary Wharf, dzielnicy handlowej. Jest min. dostawcą e-portfela zarejestrowanego w brytyjskim urzędzie ds. nadzoru finansowego.


Dane z systemu pokazują, że liczba kobiet myślących o inwestycjach w kryptowaluty podwoiła się w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Zgodnie z nowymi statystykami jedna na osiem kobiet, czyli około 13% twierdzi teraz, że zdecydowałaby się inwestować w kryptowaluty, kiedy pod koniec 2017 roku było to tylko 6%.

 
at systems
 

Starszy analityk biznesowy, Agnes de Roeyer z LBX, powiedziała City A.M.: „Dalej istnieje mylne przekonanie, że kryptowaluty są grą dla mężczyzn, jednak widzieliśmy tysiące kobiet tworzące konta na naszej giełdzie w przeciągu ostatnich kilku miesięcy. Także wielu z najbardziej obeznanych z rynkiem inwestorów to kobiety”.

źródło: http://cryptoprofit.pl

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating