17 kwietnia 2024

Czy kobiety interesują się kryptowalutami?

2 min read


Zainteresowanie kryptowalutami wśród kobiet wzrosło dwukrotnie w ciągu 6 miesięcy


   
 

Podczas gdy kobiety pozostają mniejszością wśród traderów oraz inwestorów, nowe dane wskazują na to, że ich zainteresowanie tym rynkiem szybko rośnie. Ta zwiększona otwartość na kryptowaluty jest szczególnie widoczna wśród młodego pokolenia płci pięknej.

London Block Exchange jest brytyjską platformą krypto, która umożliwia trading GBP z wieloma kryptowalutami takimi jak Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum Classic (ETC), Ethereum (ETH) oraz Litecoin (LTC). LBX jest umieszczona w londyńskim Canary Wharf, dzielnicy handlowej. Jest min. dostawcą e-portfela zarejestrowanego w brytyjskim urzędzie ds. nadzoru finansowego.


Dane z systemu pokazują, że liczba kobiet myślących o inwestycjach w kryptowaluty podwoiła się w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Zgodnie z nowymi statystykami jedna na osiem kobiet, czyli około 13% twierdzi teraz, że zdecydowałaby się inwestować w kryptowaluty, kiedy pod koniec 2017 roku było to tylko 6%.

 
Zarabiaj ETH
 

Starszy analityk biznesowy, Agnes de Roeyer z LBX, powiedziała City A.M.: „Dalej istnieje mylne przekonanie, że kryptowaluty są grą dla mężczyzn, jednak widzieliśmy tysiące kobiet tworzące konta na naszej giełdzie w przeciągu ostatnich kilku miesięcy. Także wielu z najbardziej obeznanych z rynkiem inwestorów to kobiety”.

źródło: http://cryptoprofit.pl

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex