22 lutego 2024

23.12.2016 *** WIADOMOŚĆ OD WŁAŚCICIELI AIOP ****

4 min read
   
 


Najważniejsze informacje  z e-mail, które otrzymaliśmy od AIOP.

Przetłumaczył jak zwykle Łukasz Gałuszka

W tym momencie, jak subskrybent otrzyma wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu na listę mailingową, ta wiadomość zostanie wysłana przez firmę w Twoim imieniu, czyli subskrybenci będą wiedzieć, że konkretnie od Ciebie otrzymują tę wiadomość.
Ta zmiana została wprowadzona dlatego, że wiele osób podaje dziwne nazwy w trakcie tworzenia kampanii w autoresponderze i później potencjalny subsrybent widząc taką nazwę zamiast imienia i nazwiska, często rezygnuje z potwierdzenia zapisu na listę.

Poza tym warto pamiętać, że te automatyczne wiadomości wysyłane są w takim języku, jaki jest wybrany w ustawieniach danej kampanii (standardowo w języku angielskim, ale można to w każdej chwili zmienić na język polski).

Użytkownicy z kontami PRO mogą teraz również dodawać linki swoich stron utworzonych w “AIOP Splash Builder” i przy użyciu narzędzia “2 Opt-in” bezpośrednio do tworzonych kampanii w autoresponderze w trakcie ich tworzenia/ustawiania.

Opcje Płatności/Wypłat

Firma rozważa dodanie opcji płatności w Bitcoin-ach. W zasadzie przez cały czas można płacić tą kryptowalutą w AIOP za pośrednictwem Payza, STP, Payeer. Zanim ten proces zostanie zautomatyzowany, firma ewentualnie najpierw wprowadzi taka możliwość, że będzie można płacić Bitcoinami po wcześniejszym kontakcie z obsługą AIOP… i po pewnym czasie dopiero pojawi się możliwość “automatycznych” płatności w AIOP.

ALLIED WALLET – firma odłożyła “na później” dodanie tej opcji płatności i wypłat, ponieważ firma AW zażądała, aby firma AIOP zmieniła/przebudowała swój model biznesowy na co oczywiście właściciele AIOP nie wyrazili zgody.
Po serii negocjacji wyglada na to, że właściciele AIOP znaleźli pewne rozwiązanie dla AW.
Czyli na stronie AIOP będzie wyszczególnione, że np. $10 to jest opłata za produkty/usługi AIOP, a reszta (np. jak obecnie $1,5) to opłata “maintenance” (czyli koszty danego procesora), a nie przychód firmy AIOP.
Koszty kart przedpłaconych dla partnerów firmy AIOP, będą pokrywane przez AIOP – osoby, które będą chciały mieć te karty, prawdopodobnie będą musiały podać swój pełny adres w celu weryfikacji… aczkolwiek właściciele AIOP przekażą nam szczegółowe inf. dopiero, jak sami je uzyskają od AW.

Właściciele AIOP negocjują również z jeszcze inną firmą w kwestii płatności i wypłat kartami. Firma tamta działa na terenie USA, Unii Europejskiej i Azji, także byłoby to dość wygodne rozwiązanie dla ludzi z wielu krajów, aczkolwiek właściciele AIOP nie wiedzą jeszcze, czy zgodzą się na propozycję tamtej firmy, ponieważ wydaje się być ona bardzo droga (wysokie opłaty).

WYPŁATY…
Z tego powodu, że ludzie czasem pytają, dlaczego ich wypłata nie została zrealizowana w ciągu 24 godzin, właściciele przypominają, że umowa partnerska na stronie AIOP, jasno mówi o tym, że są to wypłaty tygodniowe, czyli od momentu zlecenia wypłaty do jej realizacji, może upłynąć tydzień czasu, aczkowliek firma stara się realizować te wyłaty z reguły o wiele szybciej.

CO BĘDZIE w 2017 roku?

W lutym 2017r. będziemy obchodzić 5 lat istnienia AIOP i właściciele chcą, aby to był szczególny rok z dobrymi rzeczami, usprawnieniami, nowymi produktami, dobrymi zmianami itd.
Do połowy 2017 (i później również) firma planuje trochę niespodzianek dla nas.
Miesiąc luty powinien być krokiem milowym w historii AIOP, którego nikt z nas nie powinien przegapić.

Szczegóły zostaną podane w stosownym czasie.
Właściciele zwracają uwagę na to, że warto teraz budować swoje zespoły/grupy partnerów, co przełoży się na duże korzyści…

 

 

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex