Zautomatyzowany bot do Telegrama który odpowiada na pytania Twoich klientów!

   
 

KingProfit Bot jest to program, który w dużym stopniu ułatwia życie marketera. Jego zadaniem jest udzielanie automatycznej odpowiedzi na polecenie użytkownika w komunikatorze. Im więcej takich poleceń chatbot „wie”, tym bardziej ożywiona i efektywna będzie rozmowa z nim.

Bot pomoże zautomatyzować rutynowe procesy, zbierać informacje o klientach i uzupełniać grono odbiorców marki. Gdy Twoje oddziały wsparcia i sprzedaży odpoczywają, chatbot odpowiada na najczęściej zadawane pytania klientów, pomaga złożyć okreslone zamówienie. Nie męczy się, nie chce jechać na wakacje i nie trzeba mu płacić pensji.

Najpierw musisz zarejestrować jak najwięcej poleceń, o które użytkownik może pytać. Ich liczba decyduje o jakości bota. Wchodząc w czat z botem, użytkownik komunikuje się z nim zgodnie ze scenariuszem, który wstępnie rejestrujesz za pomocą wyzwalaczy i słów kluczowych.

Jak podłączyć bota? Zarejestruj się – Kliknij TU!

Następnie stwórz bota przez @BotFather, skopiuj token i wprowadź go jako klucz dostępu na swoim koncie osobistym.

Twórz boty Telegram, które będą Twoimi asystentami w automatyzacji rutynowych procesów Twojej firmy. Wysyłaj masowe wysyłki do swoich klientów w Telegramie

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze

BOT CRYPTO - DO ZADAŃ SPECJALNYCH!- SPRAWDZAM!

 
RevenueBot
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex