Zarabiaj na swojej stronie z AdsLuna


O firmie

 
   
 

AdsLuna to niezawodna i godna zaufania sieć reklamowa. Działalność reklamowa w Internecie jest coraz bardziej złożona, ale dzięki AdsLuna i połączonej technologii możesz uzyskać lepsze wyniki. Projekt zapewnia swoim użytkownikom innowacyjny interfejs, najwyższy CPM w branży, niskie minimalne wypłaty oraz statystyki na żywo.

Wystarczy że wgrasz ich kod (masz do wyboru dwie możliwości) na swoim hostingu poprzez FTP, a następnie na swojej stronie umieścisz w dowolnym miejscu meta – tag (wszystko masz jasno opisane na ich stronie) i cóż….zarabiasz.

Tygodniowe płatności
Płatności przetwarzane są co tydzień, bez żadnych opóźnień. Możesz wybrać opcję płatności PayPal.

Raporty w czasie rzeczywistym
Raporty są wyświetlane w 100 % czasie rzeczywistym, co oznacza, że ​​użytkownicy bezzwłocznie przeglądają swoje statystyki.

Rodzaje wyświetleń CPM
W opcjach Display CPM, Direct Link CPM, banery (CPM / POP), Pop Unders i Popups.

Stawka CPM
Oferują najlepszą stawkę. Mają nową funkcjonalność – mogą zwiększyć stawkę w zależności od jakości ruchu.

Przyjazny dla użytkownika interfejs
Skorzystaj z ich eleganckiego, intuicyjnego interfejsu użytkownika z niezliczonymi funkcjami i narzędziami, które pomogą Ci szybciej wykonać więcej zadań i cieszyć się każdą sekundą.

Wsparcie
W każdej chwili możesz skontaktować się z właścicielami w dowolnej sprawie. Odpowiadają w ciągu 48 godzin. Obsługa klienta jest priorytetem w AdsLuna.
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating