17 kwietnia 2024

Wzrosty BTC – coraz więcej inwestorów, Coinbase Earn – giełda rozdaje krypto za free, Opera & Tron, Blockchain w polskiej uczelni

4 min read


Phil Konieczny: wzrosty BTC przyciągają na rynek nowych inwestorów!

Niedawno na kanale YouTube ukazał się nowy materiał Phila Koniecznego zatytułowany  „Wzrosty na rynku kryptowalut  –  moje przemyślenia i strategia”. Autor omówił w nim obecną sytuację na rynku oraz podzielił się własnymi spostrzeżeniami na temat inwestycji.

   
 

Konieczny wspomina o tym, że duże wzrosty Bitcoina (BTC) przyciągnęły zarówno nowych inwestorów, jak i tych, którzy odeszli po spadkach. Można to zaobserwować np. na przykładzie YouTube. Konieczny dzieli się ze swoimi odbiorcami informacją, iż na przełomie lutego i marca jego kanał odnotowywał spadki. W tej chwili przybywa mu coraz więcej subskrybentów (około 40 dziennie). Duża część nowicjuszy zaczyna interesować się rynkiem kryptowalutowym. Wytworzyła się również pewna panika wśród inwestorów, popłoch ten napędza ich do kupna i sprzedaży bez głębszej analizy sytuacji na rynku.

Brak reakcji rynku na złe newsy?!

YouTuber zauważa również, iż rynek przestaje reagować na złe newsy. Informacje takie jak: zhakowanie giełdy kryptowalutowej Binance oraz wstrzymanie na niej wpłat i wypłat, problemy Bitfinexa z wypłatą części środków użytkowników o wartości 430 miliona dolarów, czy propozycja zdelegalizowania kryptowalut w całych Stanach Zjednoczonych wydana przez amerykańskiego kongresmena, nie budzą już paniki. Konieczny stwierdza, że wiadomości te byłyby zupełnie inaczej odebrane 3-4 miesiące temu. Jego zdaniem wówczas rynek „szorowałby” po dnie.

Coinbase Earn |
Użytkownicy mogą otrzymywać kryptowaluty poprzez naukę i wykonywanie quizów

Coraz więcej platform tradingowych decyduje się na wypłacanie kryptowalut w zamian za wykonanie weryfikacji KYC. Jedną z takich platform jest Coinbase, jedno z najpopularniejszych miejsc do zakupu i sprzedaży kryptowalut. Zgodnie z oficjalnym komunikatem Coinbase, firma rozszerza swój autorski program „Coinbase Earn”, w którym użytkownicy mogą otrzymywać kryptowaluty poprzez naukę i wykonywanie quizów. W zamian za wykonanie odpowiednich zadań, Coinbase wydaje użytkownikom następujące waluty: XLM, ZEC, BAT oraz ZRX.

Chcesz darmowe crypto od Coinbase? – KLIKNIJ!

Firma ogłosiła, że uprawnieni użytkownicy w 19 jurysdykcjach mogą natychmiast dołączyć do usługi edukacyjnej „Coinbase Earn”. Usługa pozwala zarabiać pewne kryptowaluty – w zamian za naukę ich fundamentów. Coinbase Earn sprawia, że ​​technologia blockchain staje się bardziej dostępna dla użytkowników, dzięki czemu kryptowaluty są łatwiejsze do uzyskania, a także prostsze do zrozumienia ich funkcjonowania – opisuje firma. Oczywiście nie ma nic za darmo, a Coinbase wyda nam kryptowaluty po przejściu KYC oraz wykonaniu kilku zadań na ich platformie.

„Dzięki tej międzynarodowej ekspansji każdy, kto posiada smartfon w obsługiwanym kraju, może teraz zdobyć krypto. Uzyskać je można przez naukę – po prostu zakładając darmowe konto Coinbase i wykonując zadania. Oznacza to, że miliony osób posiada teraz zaufany, bezpieczny i legalny most do kryptoekonomii – nawet jeśli nie mają karty kredytowej lub konta bankowego, za pomocą których można kupić kryptowaluty.” – czytamy w komunikacie Coinbase

Opera zasiada na TRON’ie

Opera wprowadza blockchain TRON w szeregi swej działalności dotyczącej kryptowalut: portfela, jak i obsługi zdecentralizowanych aplikacji.

Opera Crypto Wallet

Jedna z najpopularniejszych i największych przeglądarek internetowych świata pracuje nad implementacją blockchaina TRON, jak miało to miejsce w przypadku Ethereum. Opera już obsługuje platformę Ethereum wraz z tokenami ERC20, zdecentralizowanymi aplikacjami (DApp), teraz zaś przyszedł czas, aby zasiąść na TRON’ie.

Billon Solutions sp. z o.o., spółka należąca do grupy kapitałowej Billon, podpisała porozumienie o współpracy z Centrum Badań nad Prawnymi Aspektami Technologii Blockchain, poległym pod Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Kooperacja pomiędzy podmiotami ma teraz polegać na wspólnej pracy naukowej i eksperckiej dotyczącej technologii blockchain. Ponadto ma też służyć „rozwojowi wspólnych inicjatyw, wprowadzających rozwiązania oparte na rozproszonym rejestrze do użytku w środowisku akademickim”.

 
 
REKLAMA
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex