×

Wybór, Praca , Działanie

Wybór, Praca , Działanie

   
 

W Internecie mamy dużo możliwości. Szczególnie tych finansowych. Kwestia tego kto czego szuka i czym żyje. Możemy grać w gry, sprawdzać czas wyjazdu autobusu z naszej miejscowości, opłacać rachunki lub też….zarabiać.

Online pracuję już od kilku lat, zawsze wychodziłem z założenia że muszę mieć miejsce w którym mogę o czymś pisać, coś pokazywać, czymś fajnym się „jarać”.  Po administrowaniu kilku for o tematyce ogólnej które były też związane z moją pracą etatową (Obr. Sterowane Numerycznie) przyszedł czas na spędzanie czasu w sieci, w nieco bardziej przydatny sposób.


Zarabianie Online


Internet to potężna infrastruktura i tak naprawdę każdy kto coś umieszcza w internecie to na tym chce zarobić.

Każdy z Nas ma różne potrzeby. Każdy z Nas kieruje się czym innym przy wyborze firmy w której chce w przyszłości zarabiać i rozwijać. Znając zapotrzebowanie na rynku, wpadłem na prosty „deal”.

Dlaczego mam działać tylko w kryptowalutach, skoro nie każdego to kręci. Dlaczego miałbym współpracować z firmą która zabezpiecza Nas i daje zarobić poprzez zakup złota – przecież dla niektórych „nie wszystko co złoto to się świeci”. Dlaczego miałbym być tylko w MLM – skoro niektórzy nie przepadają za firmami produktowymi. I na koniec dlaczego miałbym działać tylko w programach partnerskich skoro nie każdy lubi polecać czy też rekomendować tego typu projekty.


Mam blog i mogę na nim się dzielić przemyśleniami „na każdy temat” i każdą branżę. Tzw. zasięga rośnie!.


Pewnie pamiętasz talk-show Mariusza Szczygła emitowany w polskim kanale telewizyjnym Polsat. Mówiło się tam o bardzo różnych tematach. Program nigdy nie nudził i zawsze też miał swoich odbiorców.

Dlaczego?

Ponieważ był urozmaicony. Podobnie jak firmy, projekty, możliwości, pewne etapy w życiu czy formy rozwoju w Internecie.

Czytając mój blog, bardzo szybko możesz się zorientować czym ja się zajmuję, gdzie się rozwijam, gdzie inwestuję, gdzie nabywam wiedzę i gdzie zarabiam.

Blog. Mega ważna rzecz. Tu się realizujemy, zdobywamy kontakty, rozpoczynamy pracę z partnerami biznesowymi, piszemy o swoim życiu czy też przemyśleniach.


Najlepszy, Najpewniejszy – jest blog na płatnym hostingu!


Wiem że są różne opcje prowadzenia bloga darmowego ale….

– jeżeli faktycznie chcesz się zająć zarabianiem w sieci, a blog Twój będzie “postawiony” na dziwnej, darmowej domenie – to fakt ten z pewnością nie wzbudzi zaufania wśród czytelników, z drugiej strony ktoś może Ci napisać….

„Piszesz o zarabianiu a nie stać Ciebie na płatną domenę lub hosting?”

Daje do myślenia prawda?

– na początku swojej przygody z blogowaniem miałem strony, fora tematyczne na darmowych serwerach. Brak możliwości backupu, słabe zabezpieczenia a w końcu zamknięcie serwisu hostingowego spowodował to, że 2 lata włożonej pracy poszło na marne. Nie popełnij tego błędu.

Dlatego też mam dla Ciebie sprawdzone opcje do prowadzenia własnego bloga. Są to platformy które nie znikną w sieci, są dobrze zabezpieczone, mają najlepsze narzędzia do pracy online oraz ogromne zaplecze odnośnie pomocy. Jednym słowem masz wszystko w jednym. Zaczynasz swoje działania – „instant”


Wszystkie Potrzebne Narzędzia Do Budowy Marki i Wizerunku w Jednym Miejscu
Co gdy już będę miał bloga?!


Warto mieć na nim coś – na czym będziesz zarabiać. Zazwyczaj najprościej i najszybciej możemy pracować inwestując swój czas, swoje pieniądze oraz kontakty. Pamiętaj….


„Bez pracy nie ma kołaczy”

Jeżeli wydaje ci się że bez pewnych działań, swojej inwestycji oraz poświęconego czasu – zarobisz?  To niestety muszę Ciebie zmartwić.

W Internecie możemy podzielić „marketingowców” na trzy grupy.

-pierwsza masowa, działa mocno online, buduje swoją markę, kontakty, ma duże struktury

-druga indywidualna, nie polecają, nie robią typowej sprzedaży, pracują swoim kapitałem inwestując w różne projekty

-trzecia ogólna, robią i jedno i drugie, polecają, budują swoje Teamy, inwestują swoje pieniądze

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex