24 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

   
 


REKLAMOWA SIEĆ BIZNESOWA


WSZYSTKIE NARZĘDZIA BIZNESOWE W JEDNYM MIEJSCU

Reklamuj wszystkie swoje projekty i jednocześnie zarabiaj z nami!


Krok 1

ZAREJESTRUJ SIĘ . Wpisz swój adres e-mail i utwórz hasło. Jeśli kliknąłeś link partnerski (za zaproszeniem), zobaczysz swoją osobę zaproszoną (sponsor).
Aby się zarejestrować przejdź tutaj REJESTRACJA .


Krok 2

ZALOGUJ SIĘ do swojej witryny, używając swojego adresu e-mail i hasła.
Jeśli nagle zapomniałeś danych logowania, przywróć je na stronie odzyskiwania. Kliknij zakładkę LOGOWANIE i kliknij link ODBIERZ HASŁO nad przyciskiem ZALOGUJ.


Krok 3

Aby dostać się do struktury liniowej, nie musisz dokonywać zakupu na 1 poziomie. Aby dostać się do wszystkich trzech struktur jednocześnie i uzyskać 1 poziom w Systemie, zapłać 150 rubli na swoje konto osobiste w SMARTLEVEL. Odbywa się to 1 raz na zawsze. Wszystkie pozostałe przelewy realizowane są kosztem już zarobionych środków.
Polecenia możesz otrzymać na trzy sposoby:
1) Przyciągnij poleconych do swojej struktury w SMARTLEVEL.
2) Uzyskaj polecenia od swoich sponsorów za pomocą „przepełnień”.
3) Poczekaj, aż sam System wybierze dla Ciebie bezpłatne polecenia.


Krok 4

Otrzymuj automatyczne przelewy z systemu bezpośrednio do swojego portfela PAYEER.
Nie musisz potwierdzać przelewów ani zlecać płatności. Środki natychmiast trafiają do portfela.
W ustawieniach profilu zawsze możesz zmienić automatyczną wypłatę na ręczną, aby móc dokonywać zakupów z wewnętrznego salda profilu.

Nikt nie może zablokować Twojego konta, zatrzymać płatności ani wprowadzić zmian w działaniu systemu, ponieważ środki użytkowników nie są przechowywane w systemie, a są natychmiast dystrybuowane do portfeli użytkowników zgodnie z multimarketingiem.
Nic nie można zmienić ani usunąć, ponieważ środki nie są przechowywane na stronie!
System SMARTLEVEL istnieje tak długo, jak istnieje portfel PAYEER, a portfel PAYEER tak długo, jak istnieje Internet i zapotrzebowanie ze strony użytkowników.


KORZYŚCI

Twoje koszty w projekcie nie przekroczą 150 rubli, które zostaną Ci zwrócone po pierwszym skierowaniu. Żadnych „żądań wypłaty” ani oczekiwań. Twoje środki są natychmiast automatycznie przekazywane do Twojego portfela PAYEER.

System sam wyszukuje dla Ciebie polecenia. Uczestnicy, którzy nie rejestrowali się przez link polecający, stają się darmowymi poleceniami i są rozdzielani równomiernie, począwszy od tych, którzy wcześniej aktywowali poziom 1.

Po tym, jak Twój sponsor 1 lub 2 linie wypełnią 3 miejsca dla poleconych, kolejni poleceni, którzy przyszli dzięki ich reklamom, trafiają do Ciebie lub stają się poleconymi Twoich poleconych, z których również czerpiesz zysk.

SMARTLEVEL to system, którego nikt nie kontroluje. Czynnik ludzki (w tym administracyjny) jest całkowicie nieobecny. Nikt nie może wprowadzić zmian w systemie ani zablokować Twoich pieniędzy. Twoje zarobione pieniądze są natychmiast przekazywane do Twojego portfela PAYEER z pominięciem samego projektu!

Administracja projektu nie ma dostępu do Twoich pieniędzy i portfela. Wszelkie rozliczenia dokonywane są za pośrednictwem systemu płatności PAYEER zgodnie z kodem multimarketingowym projektu.

Nawet jeśli strona projektu przestanie istnieć, co niestety ma miejsce w przypadku każdej strony z powodów technicznych, zarobione pieniądze znajdą się w Twoim portfelu PAYEER.

System multimarketingowy projektu SMARTLEVEL oznacza – nieograniczoną liczbę poziomów dla Twojego dochodu! Twój dochód absolutnie nie jest ograniczony niczym i nikim! Im więcej poziomów dochodów jest aktywowanych, tym wyższe zarobki i nadwyżki zysków z przepełnień.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex