20 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

WowApp – Internetowy Komunikator …. do zarabiania

5 min read

Możesz zacząć działać w branży wartej 135 miliardów dolarów rocznie

   
 

WowApp to darmowa aplikacja mobilna oraz na komputery stacjonarne, którą można wykorzystać dokładnie w taki sam sposób, jak inne komunikatory, z których dotychczas korzystałeś. Służy ona do czatu tekstowego, rozmów audio i video oraz prowadzenia konwersacji grupowych, w trakcie których można uczestnikom przesyłać pliki i zdjęcia.

Czym się różni od jej podobnych?

Firma oddaje 70% wpływów z reklam, które są wyświetlane wewnątrz aplikacji. W ten sposób możemy uczestniczyć w branżach: mobilnej reklamy, która jest warta 135 miliardów dolarów rocznie oraz międzynarodowych połączeń telefonicznych, która jest warta ponad 5 miliardów dolarów rocznie. W ramach aplikacji możesz korzystać też z mechanizmu Cash Back, czyli zwrotu części pieniędzy jeśli tylko korzystasz z usług płatnych i wydałeś pieniądze np. na połączenia z telefonami komórkowymi stacjonarnymi (funkcjonalność znana np. ze Skype Out). Firma WowApp zwraca 10% tego, co w niej wydałeś. Oczywiście rozmowy pomiędzy użytkownikami aplikacji są ZAWSZE darmowe.

Każdy użytkownik WowApp może polecać następnych użytkowników i otrzymywać dochody z reklamy jakie oni oglądają, aż do 8-mego poziomu poleceń w głąb tzw. Networku. Dochody z reklam są wypłacane codziennie, a z rozmów i zakupów wirtualnych numerów telefonu natychmiast. Otrzymujemy je w walucie własnej firmy WowApp, czyli tzw. wowcoinsach (żetonach wow). Kiedy zbierzemy ich więcej możemy je wymienić na dolary amerykańskie, a następnie przelać na konto bankowe, kartę kredytową lub PayPal.
Czy warto sobie zawracać głowę jakąś aplikacją do komunikacji?

Myślę że tak.

– Skype ma obecne 74 miliony użytkowników
– Ponad 8 milionów użytkowników Skype wykonuje z niego płatne rozmowy
– Whatsapp ma ponad 900 milionów użytkowników!
– WeChat ma ponad 650 milionów użytkowników!

Wyobraź sobie, że polecasz darmową aplikację kilku znajomym i rozmawiasz z nimi przez nią, a potem oni robią to samo i za rok czy dwa masz w swojej strukturze kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy generują Ci dochody z oglądanych przez siebie reklam.

Dołącz DZISIAJ i na własnym przykładzie zobacz, że możesz codziennie otrzymywać % z wypływów z reklam, jakie wyświetlane są w twojej aplikacji, a także w aplikacjach osób, których zaprosisz, że też korzystali z darmowej aplikacji do rozmów online!

WowApp jest całkowicie darmowy! Nie ma opłaty startowej, nie ma opłaty miesięcznej

Aby zarabiać w WowApp:

Pobierz sobie aplikację na telefon komórkowy lub tablet (dostępne są wersje na Androida oraz iOS) i korzystaj z niej intensywnie. Aplikacja mobilna wyświetla płatne reklamy, z których będziesz otrzymywał prowizje co 24 godziny.

Jeśli budujesz Network, czyli sieć użytkowników, instruuj koniecznie następne osoby, żeby robiły tak samo.

WowApp oddaje od 70 do 80% dochodów z reklam, ale musisz zdawać sobie sprawę, że w skali
jednego dnia i kilku poleconych osób dochód ten będzie stosunkowo niewielki i będzie gromadził
się stopniowo na Twoim koncie. Jak możesz przyspieszyć ten proces? Polecaj aplikację jak
najszerzej i skup się na zbudowaniu bardzo dużej grupy osobiście poleconych osób.

Otrzymujesz dochody z reklamy jakie sam oglądasz oraz jakie oglądają osoby bezpośrednio przez Ciebie polecone. Im więcej ich jest i im więcej tych osób czatuje poprzez aplikację mobilną,  tym więcej będziesz otrzymywał prowizji w postaci wowcoins. Możesz je zamieniać później na dolary według kursu 100 “wowcoinsów” = 1 dolar.  Koniecznie więc zainstaluj aplikację na komórkę i intensywnie z niej korzystaj.

Jak polecać kolejnych użytkowników?

Korzystając codziennie z aplikacji otrzymujemy udział w podziale zysków z reklam (nikt nie musi w nie nawet klikać), jakie są w niej wyświetlane na naszym urządzeniu przenośnym orazosób, które poleciliśmy do programu.

Zarabiamy też % z wykonywanych rozmów płatnych oraz zakupywanych numerów wirtualnych… do 8-mego poziomu w dół struktury i bez ograniczenia w ilości poleconych osobiście osób budujących swoje sieci. 

Twój link do polecania to adres Twojej strony partnerskiej, czyli tzw. “Personal Page”. Znajdziesz go w swoim koncie, po zalogowaniu przez przeglądarkę do konta w lewym bocznym menu.

Jeśli klikniesz w tę zakładkę to zostaniesz przeniesiony do specjalnego panelu, gdzie możesz tę stronę spersonalizować, czyli dodać własny film video oraz tekst, jaki zostanie na nią dodany. Może to być na przykład tekst w języku polskim, aby Twoi goście, którzy nie rozumieją języka angielskiego mogli zorientować się w
korzyściach dołączenia do szybko rosnącego grona użytkowników aplikacji wowapp na całym świecie. Na stronie tej jest też automatycznie umieszczony Twój link
partnerski do rejestracji tak, aby polecone przez Ciebie osoby zostały przypisane do Twojego Networku

WYPŁATY

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex