2 marca 2024

Wolisz długą czy krótką strategię w botach do zarabiania na kryptowalutach?

2 min read
   
 


Wiele botów do handlu kryptowalutami oferuje podobne strategie – długie i krótkie (long, short). Długa strategia oznacza, że ​​bot kryptowalutowy będzie kupował monety i sprzedawał je później po podwyższonej cenie, a ty otrzymasz zysk w walucie kwotowanej – tej, której używałeś do kupowania monet. Bot w krótkiej strategii sprzeda posiadane monety i odkupi je później po niższej cenie. Pytanie, którego użyć kiedy?

Jak skonfigurować bota handlowego na TradeSanta?

W TradeSanta jest wiele opcji szablonów botów kryptowalutowych z wybraną przez Ciebie strategią handlową. Podstawowe ustawienia są już dla Ciebie wybrane w szablonach, pozostaje tylko skonfigurować resztę lub podłączyć podstawowe ustawienia do swoich preferencji. Możesz wybrać jeden z szablonów bota handlowego lub dostosować swojego bota od zera.


Więcej lub mniej botów – czy jest różnica?


Istnieje ważny aspekt, który wpływa na liczbę botów używanych przez handlowców, a jest nim dywersyfikacja portfela. Uzasadnieniem tej techniki jest strategia zarządzania ryzykiem, w której szeroki wachlarz inwestycji w ramach portfela przynosi wyższe długoterminowe zyski i obniża ryzyko każdego indywidualnego holdingu. Ale czy są inne aspekty?


Poznaj TradeSanta!


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex