W inwestycjach liczą się – tylko NASZE pieniądze! Nie masz ich – nie inwestuj

   
 

100 % prawdy. Zgadzam się z przedmówcą Maciejem Wieczorkiem z poniższego video. WARTOŚCIOWE!

Jednak…

Bardzo często o tym zapominamy.

Procenty kuszą, rynek czerwony – trza kupować!

Życie jednak może pokazać głębokie doły. Chciałoby się napisać…wilcze i niestety z wyczytanych „wysokich procentów od expertów” w Internecie, możemy zostać z niczym. Pożyczka na krypto od kolegi, zastaw domu czy kredyty pewnie zdołowały już nie jedną osobę po tym jak psychicznie nie wytrzymała i na sporym dołku – swoje krypto sprzedała.

Zawsze w życiu „graj” swoimi pieniędzmi a w szczególności takimi – które możesz stracić

W swoich prywatnych działaniach, miałem różnie. Zanim wyciągnąłem lekcje – były też i straty.  Dla jednych tego typu porażki to „koniec biznesu” a dla innych lekcja pokory, wyciągnięcie wniosków i konkret działanie w późniejszym czasie.  Czasami też radość….że…

„…..tylko tyle, a nie więcej”

O wiele pewniej i stabilniej gramy pieniędzmi których strata Nas nie pogrąży, będziemy mogli spokojnie dalej żyć będąc bogatsi w doświadczenie a biedniejsi w grubości naszego portfela.  Pożyczając pieniądze lub inwestując ostatnie  – zazwyczaj je tracimy.

Nie stać Ciebie lub nie masz wolnych pieniędzy na inwestycje?

Po prostu nie inwestuj – Po prostu odczekaj

Maciej Wieczorek -Czy to koniec kryptowalut? KRACH na rynku

 

 

 

 
..............................................................
 

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać pasywnie w firmach w których obrót masz w BTC lub innych kryptowalutach - zapraszam poniżej. Pamiętaj że trzymając pieniążki w standardowej walucie Fiat na wzroście nie zarobisz a wręcz przeciwnie - inflacja, deflacja. W krypto natomiast jest to jak najbardziej możliwe.

Warto mieć też zawsze na uwadze ryzyko inwestycji.

Żaden z wpisów na blogu nie daje 100% gwarancji zarobku ani zysku, podobnie jak 100% gwarancji nie daje własny biznes stacjonarny, etat czy działanie zarobkowe w jakiejkolwiek innej postaci. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

PARAIBA - Zobacz !

CRYPTO OMEGA PRO - Zobacz !

 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.